Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
15. máj 2009

tak panelacky co hovorite na Michala z Zuzanou?zeby sa zasa dali do kopy?a ta Janka s tym pin kodom tiez dobra.dovie kto prisiel na navstevu.zeby Albertik?

mukky
15. máj 2009

ahojte,este dotaz 😀 ten gyndos spal s tou fodrasovou? 😕 😀

hasleerka
15. máj 2009

baby aké mikrofony kde si mám čo všímať ... a aký gyndos mal spať s fodrasovou?

eva7780
15. máj 2009

mukky s fodrasovou????? 😕 s tou spava milan

dadulka19
15. máj 2009

hasleerka,zhora v zábere sa sem tam objaví mikrofón 😀 ...a gyndoša som ani ja nezaregistrovala 😝

mukky
15. máj 2009

jaj som sa pomylila 😀 nie s fodrasovou,so psychologickou,meno mi vypadlo 😝 ci spal ten gyndos

eva7780
16. máj 2009

mukky asi myslíš bajzu zo švehlovkou,tak ano raz spolu čosi mali

vejinka
16. máj 2009

heheh dievcata vy v tom mate chaoz...ano svehlova sa vyspala s michalom po tom ako nasla v byte "rodinku" mamicku jakuba vierku a malu terezku vsetci sa zabavali a smiali sa a ona akurat vtedy bola uplne znicena lebo v praci ju ten slizak vydieral takze ked prisla domov nasla tam ako sa veselia a usmievaju a buchla dverami a s placom volala michalovi ze kde je a on ze v brne a ona ze ide za nim a ma ju navigovat ze za hodinu mu zavola..no a potom len ukazali ako mu zaklopala na dvere v nemocnice v kancelarii a ako sa mu hodila okolo krku a taaaak..no a rano ich nacapala sestricka petra ktora si zo zaciatku myslela ze je to zuzana ale on jej povedal pravdu ze to nieje zuza ale svehlova...no dufam ze som vam to dala na pravu mieru a uz sa nebudete zamotavat.. 😉

claudinka
17. máj 2009

ja som v tom nastastie mala jasno, mam dobru pamat 🙂

mamartinka
18. máj 2009

tento tyzden v panelaku:Pondelok (18. máj), Výpoveď.Zuzana má obavy z toho, že Michal vie o interrupcii. Ako sa zachová? Angelika podozrieva Imra z nevery.
Utorok (19. máj), Kríza .Ivana sa rozhodne riešiť Jakubovo podnikanie radikálne. Jana sa konečne zbaví sadry na ruke. Emil má svoj tajný plán. Streda (20. máj), Zákazník. Agátina predstava o dieťati Milana zaskočí. Jakub sa zoznamuje s novým Jarmiliným nápadníkom Eugenom.
Štvrtok (21. máj), Odhalenie. Lucia prekvapí Braňa svojou ponukou na spoluprácu. Michal sa konečne odhodlá a prezradí Zuzane svoje plány do budúcnosti. Piatok (22. máj), Skúšobná lehota. Karol sa chystá na dovolenku v Turecku. Zoberie so sebou aj Angie a Lukáša? Agáta má v obchode nového zamestnanca.

mikalove
18. máj 2009

teším sa ,vizerá to dobre 😉

mamartinka
18. máj 2009

baby Didiana Morova robi odkedy reklamu na Oring?(Ivana Svehlova).

mikalove
18. máj 2009

pár dní ide tá reklama,aj mokrý má takú istú..

mamartinka
18. máj 2009

ano su tam spolu.no zachvilu ideme kukenzi.pozerala som ze dnes to bude zasa dobre.Imrisko bude volat Zuzane kedy sa bude vydavat do redakcie.obrucku zabudne.pani Janka dostane sms od Albertika.aj ja ta potrebujem.

hasleerka
18. máj 2009

o švehlovke a bajzovi to viem aj ja, v tom mám tiež jasno

ideme kukať

mamartinka
18. máj 2009

zaciname.

eva7780
18. máj 2009

no mohli ukázať aspon kúsok zo svadby 😉
imro je dobrý 😀 😀

veronikahel
18. máj 2009

tak, agatin novy zamestnanec bude asi chlap, ktory u nej vysedava vo vecierke...

http://medialne.etrend.sk/blog/reklamy/post/252...

mamartinka
18. máj 2009

no Imrisko.no koment. 😀 😀 a Albertik tiez dobre.ale mu tocili z hlavou.musel byt aj v soku. 😀

mamartinka
18. máj 2009

aj ja myslim ze to bude ten chlap z jej obchodu co tam vysedava.

veronikahel
18. máj 2009
mamartinka
18. máj 2009

inak Peto Fodrasz bude hrat z Betkou vo filme v stredu ako som prezil.

hasleerka
18. máj 2009

mamartinka to som si aj ja všimla, som si najprv nevedela spomenúť kto je tá baba, ale mm mi pripomenul ... ktovie či bude ešte niekedy v paneláku?

inak toho chlapa z obchodu by som sa asi bála, no mne by vadilo aby mi tam celý deň vysedával

leva
19. máj 2009

Neviem,ale mna napadlo ze ci ten chlap co vysedava u Agaty v obchode nebude niaky policajt alebo podobne,vcera ako sa Agata rozpravala s otcom o Petrovi a jeho kseftoch,tak divne pozeral a nacuval.

chantall33
19. máj 2009

Ahojte tak ja tento seriál milujeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 Rada by som si tam aj zahrala 😀 😀

mikalove
19. máj 2009

leva mohol by byť,alebo či jej nezačne pomáhať,ved ked je tam cely deň,tak si aspon zarobí...chudák bertík 😀 ,imro pekne zavaril zuzane,ešte nás 5 doelov natiahnu kym to michalovi povie 😒

chantall33
19. máj 2009

mikalove ja si myslím,že dnes alebo zajtra mu to povie 🙂 😵

maruschka
19. máj 2009

dnes jej má Michal povedať, či si vie predstaviť, že by spolu mohli mať ešte jedno bábätko..Tak to možno Zuzana už vyklopí... 😖

chantall33
19. máj 2009

maruschka to sa jej pýtal včera,nie? 😨

maruschka
19. máj 2009

chantall, tak som som dobre mimo..jáááááááj-včera som nepozerala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Asi si teraz pozriem reprízu, lebo tu podávam mylné informácie a myslím si, aká som strašne aktuálna a popredu 😕 😀 😀 😀 😀