Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

emily333
5. jún 2009

asi ma ukrizujete ale kolko je takych parov ze si najdu dajaku bokovku ako michal a ivana no nemali by ale ta co uz aj to sa deje v zivote

ada085
5. jún 2009

emily mas uplnu pravdu. 😉 zial tak to byva v zivote. len to bolo trochu blbo nacasovane, tesne pred svadbou. ved bol rozvedeny, kludne ju mohol mat uz vtedy. mne sa pacia taketo zapletky. ale toto nema pre mna logiku. ale mozno sa fakt najdu aj takyto chlapi 😝

depecko
5. jún 2009

dopozerala som Panelák v archíve.Nezdá sa vám,že to ide nejako dolu vodou?A niektoré dejové línie nemajú logiku.Napr.Michal,-najprv chce rozvod,potom milenka,potom chce naspať Zuzu,keď ju má tak túži po Ivane....Ozaj prečo odišli Angie a Karol?Niekde som čítala že v paneláku budú nové baby nájomníčky miesto Angie a Karola.....

honey023
5. jún 2009

Angie s Karolom si užívajú dovolenku v Turecku za lacný peniaz 🙂 a v novej sérii majú prenajať ich byt nejakým babám vysokoškoláčkam.

ada085
5. jún 2009

depecko, zabudla si na tu "super" scenku Kordiaka so Zuzanou. ako ju blail 😀 aj to bolo trochu uletene 😝

mikalove
5. jún 2009

no na Michala nemam slov,ten sa o čo snaží? ved načo si ide brať zuzanu ked balí ivanu,ked už s tymto ide do manželstva ktovie kolko im to zase vydrží.

teodorka
5. jún 2009

ada085 ,
by si sa cudovala kolko je takych chlapov ....donedavna by som ani ja neverila ale chlapi su taki ze ked raz podvedu ,nemaju problem to urobit aj 100x 😒 a vycitky su cim dalej tym mensie

dada1212
5. jún 2009

Mne sa zdalo zvláštne, že na ten výťah čakali priveľmi dlho. To ako keby bolo v tom paneláku 100 poschodí :D

teodorka
5. jún 2009

ono vytah tam uz mozno aj bol len sa naschval natahovalo ze ci ich predsa len niekto neuvidi ...napr.taky Kubo 😀

dada1212
5. jún 2009

depecko Ide to dole vodou, hlavne preto, že ten seriál už ide strašne dlho, už sa tam stalo všetko možné, je ťažko vymýšlať ako to má pokračovať aby sa stále niečo dialo, ked sa už udialo všetko možné i nemožné.
Podľa mňa by bolo najlepšie, keby to už ukončili, prípadne vymenili aspon polovicu postáv za nové, aby sa tam odohrávali nové dejové línie, ale mám skôr pocit, že nové tváre veľmi už nebudú a séria od septembra bude o ničom. ☹

dada1212
5. jún 2009

Teodorka Viem, že naschvál, ale prišlo mi to trochu zvláštne. Ked to tak dlho trvalo, tak mal aspon niekto z neho vystúpiť, prípadne ho nemali zavolať na začiatku rozhovoru.

honey023
5. jún 2009

Oni vždy čakajú dlhšie na ten výťah 😀, aby dokončili rozhovor 🙂 ... inak dnes možno vyhrá Imrich ťažké milióny 😀

mirela
5. jún 2009

Ivana hrala cudnu pri tom vytahu, preto tie natahovacky 😝 ... Bajza je chrapun, to uz som sa tu vypisovala neraz, ale Ivana je tiez dobra rafika, doma sa sprava akoby bola bez chyby, vôbec ju to ani trochu nemrzi, ziadne vycitky, este z Kuba robi väcsieho blbca, furt ho ponizuje ... babena je bez chrbtovej kosti 🙄

mamartinka
5. jún 2009

v pondelok Ivanka Svehlovich bude hrat v profesionaloch.

eva7780
5. jún 2009

juj Imro 😠 ešte sa stane závislý

honey023
5. jún 2009

mamartinka: jo, jo chodí upútavka... Inak Imro, to je manták 😀 a Jakub to zabil, keď povedal Ivane, však môže ísť aj Michal so Zuzanou 😀 no to by bola dovolenka.

majina.b
5. jún 2009

jakub po ivaninom vysveleni ako je to s michalom myslel v dobrom

leva
5. jún 2009

Ria je naliata,okrem toho vyzera ako keby tu cigaretu chcela zjest 😀

leva
5. jún 2009

Mne ten Brano pride ze je dobre na prachy,aj Luciu podla mna vyuziva.A ta krades bola naraficena si myslim.

leva
5. jún 2009

kradez 😉

eva7780
5. jún 2009

kto čo ukradol? 😕 som ten kusok nevidela

honey023
5. jún 2009

leva: tiež si myslím si, že Braňo chce pekne osrať Jakuba i Luciu, uvidíme...

majina.b
5. jún 2009

no v pondelok to bude riešiť isto C.S.I, ale neviem ktorá.

majina.b
5. jún 2009

braňo isto mal brašňu bez jediného eura

honey023
5. jún 2009

majina.b 😀 ... tipujem to na C.S.I.: BA Panelák

leva
5. jún 2009

eva Branovi tu tasku,chlapci na motorke mu ju vytrhli,asi mali rengenove oci co vnej je 😀

maruschka
5. jún 2009

Dnes som nepozerala..Ako dopadol Imro v kasíne? Vyhral niečo??? 😕

leva
5. jún 2009

Najprv vyhral cca 3000 euro,no potom to vsetko vsadil na to iste cislo a vsetko prehral 😀

elibetka
5. jún 2009

Ach ten Imro 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leva
5. jún 2009

No ale co mozme od Imriska cakat,vsak 😀