Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

maryah
21. mar 2011

no to teda aj ja... 😕 nikde nepísali žeby chceli niekoho dostať z Paneláku tým, že by umrel... možno to bude nejaký bezdomovec. No to som zvedavá na Janku, isto je niekde pleskne 😀 😀 😀

eva7780
21. mar 2011

@maryah no hádam bezdomovec nie,ved majú čip 😀 😀

maryah
21. mar 2011

ale nedoriešili tie dvere cez bar... Janka nakoniec nič nevyriešila 😀 😀 😀
... a že bude unesená z učiteľa zumby... asi ako tak keď videla Kordiaka len v uteráku keď išiel zo sprchy a potom voňala ten uterák... 😀 no nemalo to chybu

susi157
22. mar 2011

to kto tam lezal v "krvi" som nepostrehla

happysmile
22. mar 2011

ahojte kočky 🙂 idem sa vam sem vtriet 😎
chcem sa vas opytat, ci nahodov neviete co sa stalo s dvojickami od Bajzovcov? stale spominaju len Misku a ja vobec neviem, kde sa podeli ty chlapci ☹ .
budem rada, ked mi ozrejmite situaciu 😉 dakujem

susi157
22. mar 2011

@happysmile uz sme to tu pisali,vraj byvaju v prahe u znamich a aj u nich ostanu byvat

maryah
23. mar 2011

hihi, Imro bol dobrý... šéfka, došiel Židák... 😀 😀 😀

happysmile
23. mar 2011

@mamartinka Matka diky 😉 😀

mamartinka
24. mar 2011
nicky655
24. mar 2011

inak, nech sa nikto neurazi,ale ako keby sme mali dokopy 10hecov na celom slovensku. Ved to ked pozerate panelak a potom aj serial keby bolo keby,akoby clvoek jeden serial pozeral.stale ti isti herci dokookola 😖

iinuska
24. mar 2011

@nicky655 suhlasim 😨

mamartinka
25. mar 2011

Zuzanin pohreb a navrat dvojiciek uz dnes http://panelak.blogspot.com/2011/03/nestastne-c...

lussy23
25. mar 2011

chuderka Miška, bude mať v tom teraz zmatok

mamartinka
25. mar 2011

Imro dobry 😀 😀 Dudko a vytrhnutie zuba nemalo chybu.Bombovy Imrisko hlavne ze zub je vonku 😀 😀 😀 😀

mamartinka
25. mar 2011

Dnes ma Marian Miezga alias Michal Bajza meniny.

mamartinka
25. mar 2011

Tak Miskina psychycka trauma vyriesena.Dudko si poradil.Dvojicky ake vlasy.Ani Marek ani dvojicky z Michalom neboli aspon sa pozdravit?Emil a kravata 😀 A nech sa niekto nehneva ale 2 rocne dieta a nad postielkou hra stale kolotoc.To Terezka bude chodit do skoly a stale bude nad postelkou mat kolotoc?Aspon dovtedy ho snad zrusia aj postielku.

nicky655
25. mar 2011

@mamartinka tak ale naco kupovali poschodovu postel?ked spia tak ako predtym?

a ta milica-to nie je byvala milosova manzelka naodou? lebo ak hej, ved aj ona ma niekoho tusim v cechach,nie?