Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
8. máj 2010

Panelak 10.05 Pondelok(Ave Maria)Jakub kupil Kordiakovi svadobny dar.Bude Ivana spokojna s vyberom?Emil ma svoju konspiracnu teoriu ohladom Kordiakovho zmiznutia. Panelak 11.05 Utorok(Hyeny)Angie neveri,ze ju chce Milanov otec vystvat z bytu.Imro sa snazi vybavit,aby s nimi na svadobnu cestu cestovala pestunka Janet. Panelak 12.05 Streda(Bitkari)Alica sa u Jancovcov sprava k Dusanovi mimoriadne vlastnicky.Emil nevie zapojit novy televizor.Janka je z toho na prasky. Panelak 13.05 Stvrtok(Podliak) Boris vysvetluje Lucii,preco nieje bohacom.Doktor Tibor Fabry chce od Ivany kontakt na Jakuba.Imro doniesol Angelike darcek. Panelak 14.05 Piatok(Impotent)Filip sa nevie rozhodnut,co ma urobit so svojou laskou.Maslakovi sa nepaci spravanie Milanovho otca,co mu da jasne na javo.

mamartinka
8. máj 2010

Panelak 17.05 Pondelok(Kopacky)Jakub ma podozrenie,ze Egon s Horskym ho chcu oklamat.Ivana sa podozrivo dobre sprava k mamicke.Imro si zlomi prostrednik na ruke. Panelak 18.05 Utorok(Trojuholnik)Angie je z Maslakovej ponuky v soku.Jakub prichadza necakane k Michalovi.Janka potrebuje ist na preventivnu gynekologicku prehliadku. Panelak 19.05 Streda(Zazrak)Ivana tvrdi,ze s Michalom navzdy skoncila.Angie telefonuje Milan.Jarmila sa chysta na svoju svadbu. Panelak 20.05 Stvrtok(Hrdina)Fodrasz ziada Svehlovcov,aby odhovorili Jarmilu od sobasa.Alica sa snazi poradit Ivane,ako prekonat manzelsku krizu. Panelak 21.05 Piatok(Akty)Angelika dostala ponuku na fotenie umeleckych aktov.Ako zareaguje Imro?Alica telefonuje Dusanovi,ze mala nehodu.

lussy23
8. máj 2010

Jakub prichadza necakane k Michalovi - zrejme tam bude aj Ivana, jupí 😀

Včera bol dobrý ten Egon.... Inak oni majú na tej klinike dve recepčné?

lussy23
8. máj 2010

prosim, kto hrá Zdenku?

eva7780
8. máj 2010

http://www.pluska.sk/ine/plus-magazin/nove-kras... lussy ,sice stary clanok,ale to nie je podstatne 😀 😀

majina.b
8. máj 2010
siouxsie
10. máj 2010

piatkovy panelak som si skukla az teraz, lebo v piatok nevydalo. nedaj boh by mi daco uslo 😀
inac ten Michal je smiesny ked Mariu tlaci a dava jej ultimata, aby vysla pred Filipom s pravdou von o tom jej otehotneni. to ten pravy jej prehovoril do duse. ze vraj jej spadne kamen zo srdca. pcha! a co keby tak vysiel s pravdou von on a priznal svoje techtle mechtle s Ivanou pred Kubom?
ako sa Jana branila, ze nechce pocut vtip od Emila a nakoniec sa ako pobavila. chvilu jej to sice trvalo 😀
a zase mame v seriali sestru Martinu. jak ja sa tesim 😠
Angie aka vystrasena, ze Milan zmizol 😕 stale nechapem, vsak cely cas vedela s kym ide do vztahu 😖
Dusanov syn (neviem si rychlo spomenut na meno) konecne urobil razny krok. normalne som nanho hrda 🙂
akcna scena Rosenthal versus Fodras - strasne 😠 ta Jarmila fakt nema chrbtovu kost. nikdy by som cosi podobne nevymyslela. riadna hovadina 😖

lussy23
10. máj 2010

siouxsie - čo sa týka Michala, tak úplne súhlasím. Chudák Kubo.

Na recepcí majú dve recepčné. Jednu blondínu, jednu hnedovlásku.

lussy23
10. máj 2010

A prečo stále Ivana vraví, aby Jakub odviedol Terezku do ŠKôLky? Vša k má len 1rok-

sharlotta
10. máj 2010

Podla mna bolo trapne, ako prisli ti strykovia Angie. Lebo ludia v Presove nevedia, co je hotel a ani po slovensky. 😖 Ja by som rada vedela, kolko % Bratislavcanov vie, kolko obyvatelov ma Presov a ako vyzera.

Inak mne Kuba nie je luto, mat takeho chlapa, tak sa s nim davno rozvediem. A podla mna sa s nim Ivana uz aj mala davno rozviest a nie podvadzat ho s nechutnym Michalom. A Karol...sak ten je uz na prvy pohlad dementny, ako sa moze tej Nike pacit?

siouxsie
10. máj 2010

sharlotta - Nika je tiez trapna, len to vie vzdy dajako uhrat. tak sa neni comu cudovat, ze s Karolom paktiii. ale ved tomu uz asi bude koniec. taky maly ulet to bol pre oboch. a ked zostala Agata s Karolom sama v byte, ake reci zacala viest, akoby chcela hned nanho skocit 😝

maryanna
10. máj 2010

sharlotta, ku tym blavakom, minule jeden z BA volal chcel kupit od mm muza elektrony a ze pride si po ne a sa pyta ze kde byvate a moj muz ze vpresove, a on to je kde?? a ako sa tam dostanem??? tolko o inteligencii BA

egyptanka
10. máj 2010

baby prosim vas bavme sa tu o Panelaku a neosocujme vychod resp. zapad alebo Bratislavu. Kazdy je na ten svoj region a svoje mesto citlivy ...

mamartinka
10. máj 2010

Tak svadba nebude.

lenka3007
10. máj 2010

baby tá jennet je tehotná??? vyzerá tak

lenka3007
10. máj 2010

jezíííííš a ten emilko, "marienka mala by si si lupnúť".... 🙂 🙂 🙂

dadka212
10. máj 2010

Emil dnes perliiii 😀

mamartinka
10. máj 2010

lenka3007 myslis Imrovu opatrovatelku Davidka?No dnes maju Blicharovci solo. 😀 😀 Dobre su tie 3 Ave Marie 😀 Ivanka bude chodit na spanielcinu z Bajzom do postele 😝 A ta blondina co Zdena doviedla je kto?To na tam bude s nimi byvat?Kubo aky kufrik Kordiakovi .Ze svadobny dar.

popelka
10. máj 2010

tak svadba je zrusena tak to som necakala.este s cim nas prekvapia...haha.skoda tak som sa tesila,ze ako bude endzy vyzerat,,,,a ten imrisko totalny blb,dobre sa to zamotava,co papik

lenka3007
10. máj 2010

ano davidkovu opatrovatelku myslim....

mamartinka
10. máj 2010

A s kym by bola tehu?Neviem.

mamartinka
10. máj 2010

Alickina ponozka.A tu mas Dusky na.