Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinockaaa
20. máj 2008

ahojte,
nehral Michal Bajza v reklame Kooperatívy alebo nejakej poisťovne??? "Váš rodinný poisťovateľ"bolo heslo tuším. A Michaela je naozaj v reklame na Becherovku, sme sa minule naťahovali s mangelom, ešte že máme Magio a vieme to vratiť, lebo mi neveril. No a Imro sa mi zdal nejaký povedomý, som úplne zabudla na tú reklamu v kamione. 🙂

egyptanka
20. máj 2008

Inac mne vcera liezla na nervy Emilova manzelka ... no des a hroza.

rumka
20. máj 2008

no pani Janka asi zaspala dobu 😎 no a Daniela nejak sa tam rozťahuje 🙄

mata79
20. máj 2008

Tinockaaa, Michaela je Zuzana Moracova, mozes ju vidiet aj v Ordinacii v Ruzovej zahrade, alebo v reklame na Lanzu, Becherovku... A kedysi aj v klipoch R.Mullera.
Musim sa teda pochvalit, ze sme spolu ochotnicili v divadle. Potom odisla do BA na VSMU a teraz je v divadle v Nitre. Staci? 😉
No ta Daniela mi dobre lezie na nervy....

otrivinkajanka
20. máj 2008

no ta emilova zena je krava co si mysli,ze je v hoteli hilton?ale taky su umelci,,,,, a daniela mi fakt lezie na nervy chova sa ako stetka inak som zvedava,ako to dopadne s tym milosom ked dosiel na navstevu k bajzovcom vysvetlit tu misu

majka35
20. máj 2008

http://www.cas.sk/clanok/76690/sok-z-panelaka-k...
ahojte, paneláčky, možno to tu už bolo,ale ja som z tej inmformácie nejaká zmätená .... 😀 😀 😀 😀 😀

otrivinkajanka
20. máj 2008

majka minule v novom case pisali,ze tam bude prispievat akoze nova novinarka a bude prinasat z panelaku pikosky tu novinarku hra bibiana ondrejkova je to len akoze

majka35
20. máj 2008

uff ... ahaaaa 😕 😕

linddi
20. máj 2008

baby, tá stránka paneláku je super. moja malá bola normálne vo vytŕžení, keď sme si ju pozerali 😀 😀 😵

janka1874
20. máj 2008

no včera sme sa dobre pobavili na Jakubkovi, ale tá Daniela aj mna rozčuľuje a čítali ste v novom čase aké majú byť zmeny?
no s tým Milošom a Michalom a tak to dobre naťahujú už by ma fakt zaujímalo ako to vysvetlí

ivka19
20. máj 2008

no,jakub ,to je iny pako 😀 ani sa ivane necudujem 😉 a ta daniela 😠 aj ja som zvedava,co si ten milos vymysli na misu 😅

otrivinkajanka
20. máj 2008

natahuju to ako gumu v gatiach uz sa neviem dockat dnesnej casti ako to dopadne u bajzovcov

monkula
20. máj 2008

Aké zmeny? ja bulvár nečítam, tak neviem...

vesi
20. máj 2008

ani ja neviem, aké zmeny? 😕

monkula
20. máj 2008

😀

vesi
20. máj 2008

mimo tému...moni, to dnes budeš v telke? 😀

monkula
20. máj 2008

áno, za malú chvíľku, tak šup šup pozerať... 😀 😀

vesi
20. máj 2008

ved sa chystám, aj moje deti ťa budú milovať, lebo ich na spanie začnem chystať až ked to skončí 😀
takže už si hviezda...budeš sa ešte so mnou baviť? 😕 😀

otrivinkajanka
20. máj 2008

monkula kde to budes?a v akom programe?

vesi
20. máj 2008

5 proti 5

monkula
20. máj 2008

vesi, ja som bola hviezda už včera, bolo ma vidieť v hľadisku... 😀 😀
povedz dievčatkám, že ich pozdravuje tá krásna teta v televízoríku... 😀 😀 😀
S Tebou sa budem baviť, aj keby ma poznali na celom svete... 😵 😵

vesi
20. máj 2008

jeeeej super, som poctená 😀
odkaz odovzdám 😀
včera som nevidela, ako som písala, vtedy chystám baby na spanie, ale hrá mi to ako podmaz, no dnes si k tomu sadnem 😀

otrivinkajanka
20. máj 2008

no pozriem si nasu hviezdu z konika 😀

monkula
20. máj 2008

len sa nezľaknite... 😀 😀

vesi
20. máj 2008

moni, to nehrozí, ved si kočka 😀
idem dať rýchlo deťom jesť, tak zatiaľ... 😀

monkula
20. máj 2008

ale len statická, v pohybe som otrasná.. 😅

adusha
20. máj 2008

baby,
spominate tu nejaku stranku o Panelaku, mohli by ste hodit link? Nechce sa mi ho hladat dozadu. Zo mna sa pomaly tiez stava zavislak na tomto seriali 😉

Inak, ta herecka co hra Michaelu hra aj na Novej Scene v predstaveni Sialene noznicky - ma blondavu kratku parochnu...chvilu mi trvalo kym som ju spoznala, ale podla hlasu som to stihla zistit este v prvom dejstve 😉

adusha
20. máj 2008

Dakujem, za link...teraz si pripadam ako truba, ze ma nenapadlo, ze to moze byt takto 😀 😀 Booze, ta moja tehotenska demencia 😀
Ale dakujem pekne 😉

otrivinkajanka
20. máj 2008

v pohode stava sa to aj mne nic si z toho nerob 😉