Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

michaela1711
4. mar 2015

Ja ho nepozerám pravidelne ale páči sa mi ten seriál.

barla5
4. mar 2015

na WAU dávajú Panelák od prvého dielu, ráno 3 alebo 4 diely za sebou

mamartinka
4. mar 2015

Kolenik alias Maslak v nedelu v Tanci snov na joj ako porotca- http://www.cas.sk/clanok/309735/rozborilov-tajn...

matkaasebko
5. mar 2015

Citqli ste to??? Ja nestem aby skoncil...

mamartinka
5. mar 2015

@matkaasebko je nacase ved nemusi s toho byt zas telenovela.

monika15
5. mar 2015

@mamartinka

somn prekvapena a zvedava ze kto skym skonci !! akoze poslednu cast heheheheheh

matkaasebko
5. mar 2015

@monika15 podla mna by mohli spravit mejaku taku zebako pri kubovi proste fotky a zabery z minulosti...a vyhodit cely panelak do vzduchu mech si porevem a je klud _) inak to ani romama neatihne porodit

lenka3007
5. mar 2015

Jakuba zabil Marek? 😕 😕 😕 😕

sari24
5. mar 2015

Ja som aj tušila, že toto bude finálna verzia. Jakub zomrel, dejové linky už neviem ako by sa viac rozvíjali, navyše 15 sérii je fakt veľa a aj tých 7 rokov. A dovolím si povedať, že hoci Panelák bol kritizovaný zo všetkých strán tak podľa mňa patrí medzi naše najúspešnejšie seriály a klobúk dole pred Krausom, čo sa mu podarilo stvoriť. Mňa ten seriál vlastne ani nikdy neiritoval, bolo mi jedno, že každý s každým..vtipné scény tam boli vždy a vždy sa aj líšil od iných seriálov. Posledná časť bude asi najsledovanejšia a som veľmi zvedavá, lebo som uvažovala nie raz ako to urobia.

@lenka3007 áno, aspoň tak to ukázali, že sa prišiel Michalovi priznať aj v ukážke bolo, že to Michal povedal Hoffe a obaja z toho boli v keli 😅

monika15
5. mar 2015

@matkaasebko
@matkaasebko trapne na co zabili jakuba ked uz konec.....

mamartinka
5. mar 2015

@matkaasebko Nauc sa lepsie pisat aby sa to dalo lepsie citat a malo to hlavu aj petu.A potom prispievaj. 😝 A ten koniec ma byt pred letom este vlastne ci kedy?

monika15
5. mar 2015

uz sa musi koncit vsak skym bude spat marcel uz neni nikoho ! hihi

mamartinka
5. mar 2015

@monika15 este Janka Neny 😀 😀

monika15
5. mar 2015

@mamartinka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

labelo
5. mar 2015

ja som to už nepozerala snad 3 roky,ale TEŠÍÍÍÍÍM sa,že už to skončilo 😀 konečne

mamartinka
5. mar 2015

@labelo este neskoncilo ale teprvka skonci 😉

mamartinka
8. mar 2015

Pondelok 16.03(Výjazd poslancov) Baška sa obáva, že ak pustia Mareka z basy, chalan ujde. Michal si nedá povedať, trvá na svojom, svojmu synovi jednoducho pomôže. Rebeca stretáva na chodbe Masláka, ten sa jej pýta, či nemôže u nej prespať. Nadišiel deň poslaneckého výjazdu z Lozorna do baru. Poslanci a poslankyne toho vypili viac než dosť, všetky prerokované body schválili jednomyseľne. Celý výjazd mal však jeden háčik. Zdeněk sa prizná Jule, že podpísal s Egonom zmluvu o spolupráci. Denisa už vie, či to bude chlapček alebo dievčatko. Utorok 17.03(Zlé správy) Hoffa sa musí nečakane odsťahovať sa od Alberta. Michal prosí Masláka o pomoc. Potrebuje, aby Marekovi umožnili prepustenie na kauciu. Panna Ruženka je rozhodnutá darovať svoj venček Norovi. Julka dostane predvolanie na súd vo veci starostlivosti o deti. K Dušanovi prichádza Soňa, potrebuje jeho pomoc. V Holandsku jej hrozí väzenie. Streda 18.03(Opäť v práci) Hoffa sa rozhodne pre umelé oplodnenie. Oznamuje Michalovi, že sa opäť vracia do práce. Dušan je pod tlakom, nechá Soňu prenocovať u seba. Ráno nečakane prichádza Magda, Soninou prítomnosťou v byte nie je nadšená. Jula sa stretne s bývalým manželom Federom, vyčíta mu, že ich prípad dal na súd. Feder sa bráni, že ide iba o formálnu záležitosť. Je to naozaj pravda? Stvrtok 19.03(Fábryho návrat) Egon navrhuje Ivane, aby mu Jakubov podiel firmy predala a spravovala Terezkine financie až do jej dospelosti. Ivane sa nepozdáva to, že Egon sa s kúpou podielu mimoriadne ponáhľa. Niečo v tom bude.Baška sa zoznamuje s Michalovou exmanželkou. Ivana sa od Marcela dozvedá, že Fábryho prepustili z basy, dostal ho z nej Oskar Orgován. Fábry prichádza k Paťovi s ponukou, ktorá sa neodmieta.