Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

weiya
9. sep 2010

@tatiana1985 cav moja 🙂 jasne, ked ho sledujes nie je co riesit 😀 pridaj sa 🙂

majina.b
9. sep 2010

@tatiana1985
zdene asi ešte nezačala škola 😀

tatiana1985
9. sep 2010

@weiya ked sa este v jednej teme stretneme, budem musiet za tebou aj do hlohovca 😀 😀 😉
@majina.b supeer 😀 😀

kolko serii panelak ma, alebo bude mat..niezeby som chcela aby skoncil, ale ak by sa spocitali vsetky casti, uz je z toho telenovela? nejakych 200 ? 🙂

weiya
9. sep 2010

@tatiana1985 😀 😀

tatiana, minule tu bol link na online noveho casu a tam sa to krausa pytali, ze dokedy planuju tocit panelak, on im odpovedal, ze dovtedy, kym o to budeme my mat zaujem,ako my vsetci divaci 😉 😀

majina.b
9. sep 2010

-vrchná Šimáčková - Alena Michalidesová.

tatiana1985
9. sep 2010

@weiya citam link kt.teraz @majina.b dala...a aka som trapna, ze 200casti..ved uz ich je zachvilu 500 😨 🙂 🙂
..natahuju ho natahuju teda riadne... 🙂

weiya
9. sep 2010

@tatiana1985 hej hej vsimla som si ze 500 casti 😀

majina.b
9. sep 2010

Potančokoá marta - čašnička natália

...no aspoň herci majú robotu, a Andy K prijem z písania 😉 ............ a nám - každy večer pozerať na TV

beru30
10. sep 2010

@majina.b Oxanka je perfekta, hlavne ked povie...chups.... 😀 a Zdenka, dufam ze sa tam uz neobavi, nejako tam bola podla mna navyse 😒
Ale ja som si vobec nevsimla, co povedala Zuzka, ty kokos ako to vlastne pozeram, je pravda ze vzdy rano, ked som este ospala, ale aj tak 😒
Vcera Alica zase hviezdila, ked zazvonil zvoncek a ona vykrikla ze ide otvorit, aby sa nezobudila Terezka 😀 Ja ju proste milujem 🙂

atinka22
10. sep 2010

Julka bola včera aká kočica v svadobných šatách! 🙂 No a Alica - super postava a super zahraná! 😀

beru30
10. sep 2010

@atinka22 To teda bola, sice ten zavoj sa mi nepacil, ale bola v nich krasna 🙂

tatiana1985
10. sep 2010

ahojte a co vravite na angie..nezda sa vam nejaky truhlik poslednu dobu???
... inak tamtie princeznovske vlasy mala kraaasne, velmi sa mi pacili 🙂 v tychto je sice autenticka, ale 😉 eee 😉 😉

beru30
10. sep 2010

@tatiana1985 Angie je truhlik stale, myslim ze uz sme sa viackrat zhodli a nemusi ju vacsina, ale aj take postavy tak musia byt, aby sme mali o com pisat 🙂

monkula
10. sep 2010

mne sa Angie nepáči vôbec, ale s týmito vlasmi vyzerá aspoň ako reálny človek a nie ako naivná a tupá princezná, ktorej každý ubližuje... 😝 😝 😝

atinka22
10. sep 2010

tatiana - Angie sa mi videla ako truhlík už od začiatku - ju a Agátku nemusím. 😝

tatiana1985
10. sep 2010

😀 no ale zas nieje az taky truhlik ako pato, kt.sa vlacil so zdenou a bol totalny pako 😀 ...ja som rada ze tam barca neni, ju som nemusela ... bola na moj vkus velmi slusna, poctiva spomalena 🙂 🙂

atinka22
10. sep 2010

Moje naj postavy sú Imro, Alica a Imrova svokra - Studenkovú síce nemusím, ale v Paneláku je super - ten jej koňačik. A konečne bolo Angie vidieť aj s jej Lukáškom. Keď si porovnám ako moje deti chodili za mnou pomaly aj na záchod, tak Angie je s Lukášom naozaj veľmi zriedka a takisto aj Ivanka s Terezkou - toto je úplne mimo realitu.

tatiana1985
10. sep 2010

@atinka22 naj je stara "nitka" , ivanka, alica 🙂 🙂 aj sonicka sa mi paci ako herecka... verim jej uuuplne vsetko co povie.. dobra je 🙂 🙂

aniratak696
10. sep 2010

@tatiana1985 ano to mas pravdu angie je nejaka divnaaa a som zvedava ako to snou skončí...

Julka bola veľmi pekná v šatoch, pristane jej to 🙂

majina.b
10. sep 2010

Alica
http://koktail.pravda.sk/blazniva-alica-z-panel...

ja tipujem na nejaku chorobu 😠 ( ked herecky zatienila ivanku)

aniratak696
10. sep 2010

@majina.b aj ja si myslim ze to bude asi nejaka choroba... 😒

tatiana1985
10. sep 2010

@aniratak696 julka sa tiez odviazala pekne, pamatate aka bola kedysi.... ako to povedat.... 😀 proste taka...ze vezme chut zit,ale uz sa polepsila 😉 😉

aniratak696
10. sep 2010

@tatiana1985 nooo to je pravda bola taka ticha, bez zivota a teraz kočena 🙂
ja som zvedavá ako to dopadne s angie a karolom/maslakom?!

beru30
10. sep 2010

To nemyslite vazne......ja nechcem aby Alica odisla ani aby bola chora 😒
@aniratak696 teraz uz aj Julka obcas nieco "zadre" a je to vtipne, konecne sa prebrala 🙂
Maslak je fesak, ale mohol by si konecne vybrat ci Angie alebo jej dvojicku, ale asi to bude na Agnie, lenze ta nevie co chce, takze to rozhodovanie bude dlho trvat ☹

aniratak696
10. sep 2010

@beru30 ani ja nechcem aby alica odišla sa dobre vždy zasmejem 🙂
No to máš pravdu asi vela dielov budeme čakať kým zistíme ako sa rozhodli...ale milan na to asi dojde už sa k tomu dosť približuje 🙂 ale už som si myslela že niečo bude milanko mať s nataliou v bare 😒

bubinko83
10. sep 2010

mne pride tiež angie take naivne teliatko čo sa straaaaaaaaaaaaaaašne zamiluje do každeho chlapa ktory sa okolo nej šuchne.A ešte ju aj ta jej mama v tom podporuje 😒 Mat ani nie dvojročne dieta a vystriedat pri nom už pomaly troch chlapov nieje bohviečo.Nepači sa mi postava Angie.
Najlepšia je Alica ,Imro a aj Lucia ma niekedy dobry humor. 🙂

mihouk
10. sep 2010

Ahojte, mozem sa k vam pridat??? Pozeram Panelak iba asi od maja, lebo sme nemali satelit a maly mi cez net pozerat nedovolil, teraz po prazdninach som sa tesila na zaciatok ako decko na Vianoce!!! Hovorte si co chcete, aj tak naj je Fabry, taku svinu som uz dlho v ziadnom serialy nevidela, proste bomba! Pekny dnik. 🙂

atinka22
10. sep 2010

Neznášam to ich pitie kávy z kávomatu v nemocinici - nech im tam nalejú aspoň čistú vodu, už keď je jasné, že tam nie je žiadna káva (neparí sa z pohára). Tie kelímky sú očividne prázdne. Ja som na také veci alergická. 😨

medyna
10. sep 2010

ahojte, ja som neprispievala, len Vas citala, ale neda mi...... 😉 Angie mi zacala tak strasne liezt na nervy, ze az ..... V minulych seriach mi ani tak nevadila, ale co s nou spravili teraz, no nemam slov. Nerozhodna naivna zenska, ktora chnapne po kazdom, kto sa na mu krajsie pozrie ..... 😠

@mihouk Fabry je dobry, to mas pravdu, taky zakerak hnusny, ze az je sympaticky... Lebo povedzme si, ze Bajza uz nevie, co so sebou ......