Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
9. dec 2008

praveze som z toho pomylena, lebo tu sa pisalo, ze ma kordiak sestru a vcera na konci prisiel do baru taky fesak 😵 😵 sadol si nahodou vedla milanka kordiaka a do telefonu povedal... prosim, kordiak..... 😕 😕

vesi
9. dec 2008

možno je to jeho preoperovaná sestra 😀 😀

monkula
9. dec 2008

alebo si zase kraus prečítal našu diskusiu, a videl, že tam neccheme Brychtovú, tak mu vyrobil brata 😀 😀 😀

vesi
9. dec 2008

hocikto lepší ako brychtová, neviem to vysvetliť, ale je mi nesympatická 😝 mimochodom mali by sme brať nejaké provízie zo scenárov 😅

zuzitka
9. dec 2008

ale mozno naozaj pride Brychtova.... a henten Kordiak bola len zhoda mien 🤐

vesi
9. dec 2008

alebo to bola zamaskovaná Brychtová 😀 😀 alebo sa objaví sestra aj brat, stratené dvojčatá.... 😀

minkak
9. dec 2008

jaj tak to som prepocula,ze sa tak predstavil 😕 hmmm,alebo je ten jeho otec veeelmi sikovny....a ani on onom nevie 😀 😀 😀

zuzitka
9. dec 2008

no ale velmi sympaticky mi bol na prvy pohlad ten novy kordiak 😵 😵 😵

slnieckova
9. dec 2008

no baby, ja som vcera Panelak pozerala, ale vobec neviem o com hovorite 😀 kde som bola po reklame? 😕 😅 zrejme vtedy mi to uniklo.... 😀

zuzitka
9. dec 2008

mozno to bolo v ukazke na dnes... ja uz neviem 😝

mexx
9. dec 2008

Ten Kordiak nebol nahodou z tych, co Novy Cas vyberal z "obycajnych" ludi, ze si mozu zahrat v Panelaku? 😕 Sa tam do finale dostalo asi desat ludi a Andy Kraus slubil, ze kazdy sa tam objavi... Tento Kordiak sa v skutocnosti vola Kordiak a dostal sa tam preto, ze sa im zdalo zaujimave, ze ma take iste meno ako Milan... Aspon myslim, ze tak nejako to bolo... 🙂

Arabeska spominala, ze ten maly, co ma hrat Angienho a Karolovho syna, sa narodil uz na konci septembra. To im sa akoze narodi nejake megadieta na Vianoce? 😕 Mi to pripada take nedomyslene... 😅

leva
9. dec 2008

novy Kordiak?????

zuzitka
9. dec 2008

mexx ... aj mne sa to teraz vybavuje, ked si to napisala.... je to ten kordiak "z ludu" 😀
aj ta Balazikova je vybrata z ludu? aj ten ujko kuchar, co bol chvilku v bare? 😕

monkula
9. dec 2008

no, ako inak by sa tam bábo dostalo ,ako po známosti, že 😅 😅 😅 🤐

martija
9. dec 2008

mexx,ale ved kordiak sa vola - alexander barta a hra aj v inom serialy,neviem,ci to neni ordinacia,alebo tak....

zuzitka
9. dec 2008

martija ... ale vcera sa tam objavil dalsi kordiak 😀 😀 😀

monkula
9. dec 2008

martija, nový čas robi lkonkurz a tam sa prihlísil chlapec, ktroý sa volal v skutočnosti Kordiak

martija
9. dec 2008

jaj,no tak prepacte,ked ja pozeram cez net......a ked vyjde cas....este raz - pardooooon

zuzitka
9. dec 2008

v pohode, nic sa nestalo 😀 😀 😀

monkula
9. dec 2008

ale v pohode, neospravedlňu sa....
ani ja by som nevedela, lebo NČ nekupujem, ale moja mama ho kkupuje a akurát sme u nej boili, tak som listovala....

martija
9. dec 2008

...... 😵 ......no aspon takto sa dozviem vselijake novinky,a bude tam hrat aj dalej,alebo to bola iba jednorazovka?

monkula
9. dec 2008

ja neviem, ja nepozerám pravidelne , MM mi to vždy prepne 😀 😀 😀 😀

martija
9. dec 2008

tak pozeraj na nete,my sme nastastie obidvaja fandovia,ale zase nam vypli slovenske programy 😠

monkula
9. dec 2008

jaaj ,t oby so msa nedplatila ,keby so mpozerala na nete, máme obmedzené dáta na 2 Mb

arabeska
9. dec 2008

monkula 🙂 podla man to bola len zhoda nahod,oni sa nikam netlacili 🙂
tiez mi ale pride cudne ze tam dali take velke babo,ale asi sa bali tam dat take male mimi.davidko uz natacal par krat tak teraz stale iba cakam kedy sa ta angie rozdvoji 😀

monkula
9. dec 2008

arabeska ,ja viem..... zhoda náhod.... ale mierial som na to ,že snes sa nikam nedostaneš, pokiaľ nemáš kontakty a to potom môžeš mať aj najkrajšie deti na svete..... nikam sa nedostaneš...

martija
9. dec 2008

ahaaa,no my mame za fixnu cenu 24 hod internet...ale tiez konicme,lebo to je aj s pevnou linkou a nezdvihame ani telefon,bo pozivame mobili a taaake ucty chodia,az hruza.....

zuzitka
9. dec 2008

neboj, dnes sa tu ten novy kordiak este bude rozoberat 😵

slaviq81
9. dec 2008

Baby a kedy konci druha seria? Pozerala som magazin ale mala mi do toho "rozpravala" tak som pocula kazde druhe slovo.

mikalove
9. dec 2008

pozerala som magazín,angie bude mať dieťa v tretej serii,ale neviem kedy začne tretia 😅 ,ako ste spomínali bude to Lukaško,zlatučky je .Ivanka je nejaká vrtká po tom cisarskom...mne keby tu taká ochotná mamička zazvoní skačem radosťou.