Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

sisaha
7. sep 2012

@kukujka hned sa mi to nezdalo, ze to nie je to dieta s ofinkou.. 😉

kukujka
7. sep 2012

@sisaha mne sana vyzor viac pacila ta terezka predytm,ale naozaj nic nerozpravala takze asi s nou uz dalej ratat nemohli,ale toto nove dievcatko jej je velmi podobne

monika15
8. sep 2012

@luk25
@mamartinka
no baby na co takeho kordiaka het dat....
to hlupost... fakt.... su tam ine osoby.....
a ze boh ze odkaz hercom....... namysleny Ch... :(

monika15
9. sep 2012

@mamartinka nejake obsahy hmm 🙂)))???

mamartinka
9. sep 2012

@monika15 Budu,budu. 😉

mamartinka
9. sep 2012

Pondelok 10.09(Zahadne zmiznutie) Maslák dal previesť Milana do Innsbrucku, kde dostane lepšiu starostlivosť. Angie je nahnevaná, že sa rozhodol bez jej vedomia. Michala šokuje priamočiarosť jeho novej kolegyne. Doktorka Hoffstadtterová sa ho v podstate chystá znásilniť, no prekážajú jej obrovské okná ordinácie. Náhradne riešenie nájdu na pánskej toalete. Fedor je strachom celý bez seba, že svojou masážou privodil Milanovi kómu. Bude ho Angie žalovať? Jakuba obchádzajú mrákoty, keď sa v Silvinke prebudí materinsky cit a navrhuje mu,ci by si nespravili dieta.Maslak dostava znepokojujuci telefonat z Innsbrucku,Milan sa v nemocnici prebral,no niekam zmizol. Utorok 11.09(Stratil sa Harry) Ivanin nápadník Urban stratil psa Harryho pri venčení. Jakub s Michalom sa pretekajú vo zvyšovaní odmeny za jeho nájdenie. Maslák chce letieť s Angie do Innsbrucku a spriada konšpiračné teórie o Milanovom záhadnom zmiznutí z tamojšej nemocnice. Cinegemu sa nedarí upokojiť na smrť rozhádané dcéry. Preto im oznámi ozajstnú jóbovku. Rozhodol sa požiadať vrchnú sestru Ajku o ruku a spraviť si peknú cestu okolo sveta. Janulka si vzala Alicu pekne do parády. Alica bude pravidelne cvicit a riadne sa stravovat.Uz ziadne rozky a pivo.Pani Janka vyklebeti Urbanovi,ze Ivanin monokel pod okom ma zrejme na svedomi Jakub,lebo predtym videla,ako sa hadaju.Urban uteka za Jakubom,aby ho chytil pod krk. Stvrtok 13.09(Monca Dovernickou) Monika je sokovana,ze susedia ju takmer jednohlasne zvolili za novu dovernicku.Udajne si ju vybrali preto,lebo robi v televizii a mohla by mat dobre znamosti.Jakub dostane od Urbana mensiu nakladacku a v sebaobrane prezradi,ze sa s Ivanou vyspal.Cinege poziadal vrchnu o ruku,ale zabudol kupit prsten.Maslakovi sa podari zapnut Milanov mobil a spolu s Angie sleduju prichadzajuce esemesky.Jedno cislo je podozrive!Imro musi pre svokru postavit pergolu a bezostysne okradne robotnikov z panelaka o cement,ktory si u neho odlozili. Piatok 14.09(Kopacky) Patrik sa vracia domov,pretoze Zuzka mu dala kopacky.Maslak s Angie skumaju,kto sa skryva za zahadnymi esemeskami,ktore chodia do Milanovho mobilu.Angie chce ist na policiu nahlasit Milanovo zmiznutie.Fedor uz nema na vyber a musi dokoncit tetovanie hromotlka Lukyho.Robotnici vypatraju Imra,ktory im kradne cement,podla stopy,co za sebou nevedomky zanechava.Cinege opet ziada Ajku o ruku,tentoraz aj so skatulkou s prstenom v ruke.Urban sa ospravedlni Jakubovi za monokel,ktory mu sposobil a pozyva ho na panaka do baru.Ivana ich prichyti v najlepsom,ked sa opiju a potykaju si.Imro sa prelakne,ze ho Angelika podvadza.Betka je uplne znechutena z Michala,ktory chce byt utajeny rodic ich dietata a dava mu na vyber.Vsetko alebo nic.

mamartinka
9. sep 2012

Pondelok 17.09(Inkognito) Pán Emil poradí Imrovi, aby špehoval svoju manželku inkognito, keď ju podozrieva z nevery. Imro na vlastné oči vidí, ako Angelika prichádza do baru v Sološnici v spoločnosti neznámeho muža. Patrik sa objavil u rodičov so zbaleným kufrom. Zuzka sa s ním rozišla a on ju galantne nechal bývať vo vlastnom byte. Duško mu vynadá do debilov. Cinege na druhý pokus požiadal Ajku o ruku a tentoraz aj s prsteňom. Tá je z neho úplne hotová a povie áno. Čuduj sa svete, Fedorovi sa jeho prvá profesionalna kerka vydarila a Luky je nadmieru spokojny.Sona,Monca a Iveta si spravia carodejnicky zlet v bare a Iveta prezradi,ze Lili je Dusanova dcera.Za Maslakom prichadza Jurij a chvali ho,ako elegantne sa zbavil Milana.Michal zasa prichadza za Jakubom,aby mu povedal,ze uz vie,co je s Harrym.Zrazilo ho auto. Utorok 18.09(Angie na dne) Angie je pred zrútením z nadmerného stresu a odpadne Maslákovi v náručí. Ani po návrate z Innsbrucku netuší, kam zmizol jej manžel Milan, a aby toho nebolo málo, Karol natáral zvyšku rodiny samé bludy. Jurij gratuluje Maslákovi, že upratal Milana, ale tomu sa nepáči, odkiaľ má Jurij takéto podozrivé informácie. Ajuška zavrhne Cinegeho plán typickej dedinskej svadby a chce sa vydávať v Las Vegas. Imro prichytí Angeliku s „frajerom“ v krčme v Sološnici, ale tá mu namiesto milenca predstavi Ing.Kovaca,ktory vyraba pergoly.Cely bar sa vsak zhodne,ze je to vrcholne podozrive.Ubohy pes Harry to uz ma za sebou a Jakub navrhuje kupit noveho chlpaca.Michal je proti-uz ziadne psy.Monca klebeti najnovsie pikosky o Duskovi a Ivete a uteka k Blicharovcom,aby sa s pani Janou poradila o praci domovej dovernicky. Stvrtok 20.09(Kerka na pleci) Dušan si dal na rameno vytetovať Sonino meno. Tetovanie na tele starého človeka však Soni pripadá perverzné. Dominika si v Maslákovom byte balí svoje posledné veci a spýta sa Nataly, aké to je - žiť s vrahom... Cinege je šokovaný z Ajkinho návrhu, aby sa vzali v Las Vegas. Radšej by chcel klasickú a romantickú svadbu doma na Slovensku a dokonca pozval Ajkinu mamu na pytačky. Miška si želá na narodeniny jediný darček - aby na oslavu prišli Terezka a Ivanka. Na klinike majú vazny pripad krvacajucej mamicky.Ujme sa ho doktorka Hoffstadtterova,a kedze verejne a nahlas obvini otecka z ohrozenia z nedbanlivosti,dostane od Betky pokarhanie.Betka zuri,lebo na klinike dostala horsi flek nez Nataly. Piatok 21.09(Pytacky)Svojrazna Ajkina mamicka ziada Cinegeho,aby poziadal o ruku jej dcery pekne podla tradicie,a taktiez chce,aby mali tradicnu dedinsku svadbu.Citovo rozruseny Patrik sa opil a dovliekol domov nezname dievca.Miska zatlaci na Ivanine city a ziada,aby Ivana s Michalom ostali po oslave jej narodenin s nou doma ako jedna rodina.Dominika sa snazi vystrasit Nataly historkami o mafianskych praktikach,ktore Marcel s oblubou pouziva.

monika15
9. sep 2012

@mamartinka si moja Panelakova best friend !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monika15
9. sep 2012

@mamartinka SUPER SUPER SUPER 🙂

mamartinka
10. sep 2012
eva7780
10. sep 2012

bože ako ja neznášam tu Zuzu ,Angie tuším podelila rozum po mame ,obe sa večne urážaju

mamartinka
10. sep 2012

Baby ja zas nemozem z Imreho a Gejzu 😀 😀 😀 Pani Dochodnicka 😀 😀 Hop,Ciby,ryby,Hop Ciby,ryby.Bohovy su 😀 A nas Pan Bajza si opet suchol.Ten uz sa nepolepsi 😀

luk25
10. sep 2012

@mamartinka jj tí dvaja su suproví, dobre že ich tam zakomponovali 😀

eva7780
10. sep 2012

@mamartinka len aby coskoro nebolo dalsie babo na ceste 😝 gulasik zajtra bude asi zo psa 🤐

micak
11. sep 2012

Jakú facku utŕžila Iveta! Sa mi to páááááčilo!!! 😀

anelehka
11. sep 2012

ahoj,neviem,ako vam,ale mne vcera pripadalo vrcholne nevkusne,ako ta nova dr,vystartovala po Spajzovi,ja neviem,kde to uz zijeme,co robia z tych dr a sestier take ludry?Fuj,ved este aj deti pozeraju a vysvetli krpcovi,co robili spolu na zachode.... 😠 a ta facka Ivete ta sadla 😀 ta ma tiez hrosiu kozu,koza jedna,mala by jej pribalit aj toho vytraseneho Dudka,nech si spolu idu het,Sona je kocka,nepotrebuje toho stareho chlipnika 😅 a ti dvaja su super a Natala,ze ja som im kupila nove radio 😀

mamartinka
11. sep 2012

@eva7780 ved to.Spajza kade chodi len deti robi.Vydis a to ma nenapadlo ze ten gulas bude z Harryho.

mamartinka
11. sep 2012
micak
11. sep 2012

Natali je tehotná?!

mamartinka
11. sep 2012

@micak Preco?Inak Dudko dnes valcoval.Dosiel som troska nadrbkany 😀 😀