Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ennynka
12. sep 2013

@stastenka42 nielen Danica ma prepotene tricka,uz aj u Dudka som to nie raz videla...predtym aj u Mirky

ssisska
12. sep 2013

Ten Klan stopli zbytocne a mozno sa prenahlili.Myslim ,ze urobili chybu,ze ho nenechali dalej bezat.Kazdy hned cakal zazraky,ale tak to nejde!

micak
12. sep 2013

@stastenka42 ten Emilko aj mne uz riadne lezie na nervy a Danica detto. Prosim vas, nesledujem panelka uplne od zaciatku - kde sa tam zobrala Romana? chova sa, ako keby to bola nejaka stara znama..

stastenka42
12. sep 2013

@micak no aj toto...ona sa tam hned objavila ako Patova frajerka,a hned mu tyka,rozkazuje,nadava.....

sari24
12. sep 2013

mne Romana zo začiatku bola sympatická, vyzerala byť taka najrozumnejšia zo všetkých jeho frajeriek, ale potom to začala ozaj preháňať..skočila si do Janky, do Ivany..Dudkovi by som začala tykať až vtedy ak by som sa mala vydávať do ich rodiny, po mesiaci vzťahu je to strašné 😕

sari24
12. sep 2013

a to že býva u Paťa vlastne..no neviem ale potom ani jej rodičia nemôžu byť celkom v poriadku ak jej to dovolia..ale to je panelák 😀

959touareg
13. sep 2013

ja ho uz pomaly ani nesledujem, nic sa tam nedeje, ide ku dnu. uplne vidno, ze tam uz nemaju co povedat, studna napadov vyschla a je cim dalej viac trapnejsi. mali by ho uz ukoncit, kym nie je neskoro. 😒

sendy182
13. sep 2013

ahojte ja si už neviem pomôcť.....z toho paneláku to čo za zápletky?........ajka má zrazu dcéru zhodou okolností mi bolo od začiatku jasné že to bude michalova au-pair....., a čo scénaristi zabudli že dávno silvinka spala aj s michalom dokonca sa mu ešte starala aj o mišku....... 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........emilko nemá chybu no už sa to preháňa..... čo danica s tým karolom.....takto nič nerobiť......zadarmo bývať......no scénaristi paneláka by sa mali už trošinka prebrať.........a fábry s ivanou.....fúúúúúúj.......blééééé............. 🙄 🙄 🙄 ...........tam si žijú ako na inej planéte.....detto monča a fedor..... iná kapitola je dudko a soňa......paťova frajerka to je riadna somarina.....že karatistka.....s úchylným svokrom.....rodičov nemá 😀 😀 😀 ............scénaristi ma u soničky zas sklamali.....absolútny nezáujem o lujzu ........dokonca je maslák paťov krsný a toto vymysleli...........no neviem neviem u mňa ....dám im ešte šancu do konca meciaca.......a a a a a ......uvidím či to ešte budem pozerať.............KLAN, búrlivé víno, chlapci neplačú.........samé somariny .......hlavne že sú tip-top učesaní, oblečení......sam podnikateľ.......nik normálny..... obyčajný.......myslím tým normálny............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sendy182
13. sep 2013

@mamartinka áno galovič u mňa normálny herec.......a kecerová je šik v zahustených vlasoch......mala som ju rada v odsúdených.....hrala tam dozorkyňu 🙂 .............ale tiež by nemuseli byť v tom bare............ 😀

mamartinka
13. sep 2013

@sendy182 to co s tolkymi bodkami tu pises.Ja ze co za dlhe prispevky tu.

mamartinka
13. sep 2013

Ach ten Vilo.Uz som len cakala kedy krabicku Tic-Tac vytiahne.Uz aj Maslakovi to ide na nervy deto mne ked ho vydim. 😀

eva7780
13. sep 2013

chudatko Lujza,aky nezaujem o nu ☹
teraz reklamuju zase daky novy serial ,myslim ze sa vola Dedina,mozno dalsia blbost......

mamartinka
13. sep 2013

@eva7780 http://www.joj.sk/dedicstvo/dedicstvo-o-seriali... Dedicstvo sa to bude volat a bude to chodit az vecer niekedy.Len neviem kde to pichnu ked ide Panelak a Vyvoleny.Dalsia somarina neaka.Len nech toho este natocia.Hlavne Kraus lebo toto je od neho.

eva7780
13. sep 2013

@mamartinka aj toto?vsak aj Klan bol tusim od neho a ako rychlo skoncil 😨

sendy182
13. sep 2013

@mamartinka 😀 😀 😀 😀 ....to preto že som "tu" dlho nebola 😀 😀 😀 😀

mamartinka
13. sep 2013

@eva7780 ano aj Klan bol Krausou a skoncil po 3 castiach.Pocitam ze toto tiez dlho nebude.Ale uvidime co za blbotinka to zas bude.Teraz toho je ze nevieme co prva pozerat.

mamartinka
15. sep 2013

Pondelok 16.09(Priznanie) Michal sa musi Miske priznat, ze je otcom Alzbetky a ona ma novu sestricku. Ake to bude mat dosledky? Gejza dal spravit synovi "testy BMW" a zistil, ze so zenou vychovavaju celkom cudzie dieta!
Betka navstivi Michala, aby vyriesili vyzivne na Alzbetku a jeho styk s dcerou. Michal si po uraze nepama:ta, ci uz Miske povedal, ze ma malu sestricku Alzbetku a tak sa rozhodne, ze sa jej dnes pri sachu prizna. Nestastnik Gejza dal spravit synovi "testy BMW" a zistil, ze ani on ani manzelka nie su jeho rodicmi. Kedze on nie je jeho otcom a zena nie je jeho matkou, tak naisto vychovavaju celkom cudzie dieta! Vrchna Ajuska hlada svoju dceru, ktoru dala po narodeni na adopciu. Je sklamana, ze u Lucanskych nepochodila, citi, ze jej klamali. Michalov sud so Sonickou, ktora ho zaluje pre zanedbanie lekarskej starostlivosti, moze ohrozit sukromnu ambulanciu a Silvinkine investicie. Vilo tlaci na Dudka, aby Sona stiahla zalobu, inak budu mat Jancovci problemy a budu platit za poskodenie mena kliniky. Maslak posle Nataly aj s mamou na nakupy do Milana, chce, aby bola najkrasia nevesta. Danica chce ist ako tanecnica pri tyci do sutaze Cesko Slovensko Ma Talent. Simona preberie manazovanie kapely namiesto Stana a patricne to dava Fedorovi na javo. Utorok 17.09( Pravda nieco stoji) Simona prebrala manazment detskej kapely za Stana a predostrela Fedorovi nove pravidla spoluprace. Vsetko podlieha jej vedeniu a bude sa robit len to, co schvali ona. Fedorovi sa to nepaci a nesuhlasi, najradsej by ukoncil spolupracu so Stanom, ale zmluva ho nepusti, je v nej mastna pokuta 100 tisic eur, ak by niekto chcel toho druheho vysachovat z firmy.
Vilo tlaci na Dudka, bud Sonicka stiahne zalobu, alebo budu mat Jancovci problem. Zbytocne mu Dudko vysvetluje, ze Sonicka je tvrdohlava a mozno by zabralo, keby siel Maslak osobne za nou a ospravedlnil sa jej. Dudko teda ide presviedcat Sonu, aby stiahla zalobu na kliniku, ale nie na Bajzu, nech si to vypije on.
Miska velmi dobre chape, preco sa Ivana rozisla s Michalom, lebo ju podviedol, kedze ma s Betkou dieta. A teraz sa s Michalom kvoli tomu nerozprava ani vlastna dcera.
Angie neche ist za svedka Nataly na svadbe s Maslakom, a pri tej prilezitosti mu povie, ze ho lubi.
Jakub sa tak nenapadne snazi vyzistit u Hoffy, ako je to s Fabrym a Ivanou, ci nahodou nevie, ako sa to medzi nimi vyvija. Hoffa ho samozrejme odbije, co jeho vobec do toho.
Vrchna Ajka je smutna, ze nenasla svoju dceru, ale Yogi patral na socialnej sieti a nasiel dve baby s datumom narodenia 11.9.1988, uz ich treba len oslovit, ci sa nahodou nenarodili v Oravskom Veselom. Po neuspechu ide Vrchna za Silvinkou, ci jej este nevie nejako pomoct. Silvinka potaha za motuziky, a nakoniec boduje Maslak, ktory ma konexie na policii.
Janka je zhrozena, ako sa moze niekto zahadzovat s clovekom z nizsej triedy, ako napriklad Janco, ktory sa na chodbe oblapal s upratovackou, ved jeho zena predsa uci na vysokej skole.
Janka sa konecne dohodla s Maslakom na svadobnej torte, bude exkluzivna a svoju pracu na nej nebude ratat do ceny, to im da ako svadobny dar.
Maslak sa rozhodol, ze rozlucku so slobodou nakoniec urobi v bare, no Angie nechce vtedy robit, uz zazila rozlucku so slobodou, kde je plno ozratych chlapov, a nemusi to absolvovat znova.
Baby na rozlucku nie su pozvane, ale Karol tam dostal Danicu ako program, bude tancovat pri tyci, ale ovela menej eroticky, ako to robi na treningu. Vilo dostal za ulohu zabezpecit na rozlucku kvalitne jedlo a najlepsi tvrdy chlast.
Ivana chce vecer stravit s Fabrym a tak prosi Hoffu, ci by mohla Terezka spat u nich. Hoffa suhlasi, aspon Jakub nebude mat zajacie umysly, ked sa vztah medzi Ivanou a Fabrym tak pekne rozvija.
Alica sa uci dalsie madarske slova "pobozkaj ma na usta." Moze ich povedat Imremu, ked dobre odpali na golfe.
Jakub chce prekvapit Hoffu romantickou vecerou, vari svieckovu, ale nejako mu to nejde, a tak mu pomahaju Imre s Gejzom. Hoffa nakoniec prichadza s Terezkou.
Romana s Patom stretnu Vila cestou z kina.
Michal vola Ivanu k sebe, vraj je to nieco velmi dolezite. Streda 18.09(Rozlúčka so slobodou) Na rozlúčke so slobodou sa v bare pochytia opití Karol s Maslákom kvôli Danici, ktorá tancuje pri tyči. Príčinou sporu sú jej ženské vnady. Edov brat Vilo sa chystá Dušanovi vyzradiť, že boli s Romanou milencami, čo Dušan nemôže stráviť. Ivana radí Michalovi, aby sa dal dokopy s Betkou, ktorá mu môže získať záznamy o skutočnom Soninom zdravotnom stave z kliniky. Michal požiada Betku o pomoc, no v počítači žiadne záznamy nie sú. Vilo žiada od Paťa, aby zaplatil Edovi sľúbené peniaze za projekt, ktorý spolu robili. Simona diktuje Fedorovi podmienky, ako si budú deliť zisky z koncertov a podpisovať zmluvy. Fedor sa sťažuje Monči, ako dopadol v manažmente kapely. Tú Simonu im bol čert dlžen! Veď Stana mohli vždy ľahko obabrať o peniaze, pretože je veľký ťuťmák. Inči s Yogim nemôžu sexovať pre Renči, ktorá spáva vo vedľajšej izbe. Chcú sa presťahovať do jej veľkého domu s bazénom, ktorý je večne prázdny. Ivana s Jakubom a Terezkou odišli do kina, lebo Hoffa má nočnú. Hoffa sa na nočnej vyspala s Fábrym. Stvrtok 19.09( Tradície) Maslák chce pred svadbou dodržať tradície. Nataly dnes uňho nebude spať, lebo ženích nesmie vidieť nevestu pred obradom a v deň svadby sa nesmú zobudiť vedľa seba v posteli. Maslákova matka varuje syna, aby si svadbu ešte rozmyslel. Počas nočnej služby na klinike sa Hoffa vyspala s Fábrym. Jasne si určia pravidlá, že medzi nimi pôjde len o sex, veď predsa obaja majú svojich partnerov, ktorých milujú. Betke je jasné, že záznam o Soninom vyšetrení sa stratil zámerne, aby klinika zvalila vinu na Michala. Romana sa prizná Dudkovi, že keď podviedla Eda s jeho bratom, niekto jej musel dať do drinku drogu, lebo vôbec nevedela, čo robí. Ale Paťo sa to nesmie dozvedieť! Ivana zaskočí Jakuba otázkou, či je Hoffa tá pravá. Imre s Gejzom u Jakuba v byte opravujú spadnutú garnižu, a keď im to nejde, zalejú ju lepidlom. Akurát sa z nej teraz budú ťažko dávať dole záclony, lebo aj tie sa prilepili. Monča vyplatí Karolovi 2000 eur za predaný nábytok z jeho bytu. Piatok 20.09(Svadba) Maslákova matka varuje syna pred svadbou, vie vôbec, kto sú rodičia Nataly? Má ešte čas, aby si svadbu rozmyslel. Svadobčania sa schádzajú a Miška sa rozplače - žení sa predsa jej láska! Na svadbe sa objaví aj Kordiak, pogratuluje Maslákovi a Nataly, objíme sa Angie. Karol s Danicou nestihnú obrad a Emilko takmer zaspí. Gargamelova biomatka zvoní u Dušana, že ušla z domu a chce uňho prespať. Dušan sa obáva, že zošalela zo svojho násilníckého manžela a bojí sa jej zveriť dieťa. Maslák pre Ajušku na polícii zistil, že dievčat s dátumom narodenia 11.9.1988 je celkovo 45. Ako vrchná zistí, ktorá z nich je jej dcéra? Romana porovnáva Dušana so svojím vlastným rozvedeným otcom. Aj on býval doma pod papučou, a tak nečudo, že na každej služobke niekoho šmykol. Sonička si neželá, aby u nich Romana naďalej bývala a jej muža oslovovala krstným menom. Karolovi sa páči papuľnatá Danica, ktorá ho vyhreší pri každej príležitosti. Najkrajší je potom ten sex na udobrenie.

mamartinka
15. sep 2013

Pondelok 23.09(Vyjednávačky) Michal stále vyjednáva so Soničkou o výške mimosúdneho vyrovnania, pretože pri sume 20-tisíc eur ho skoro porazilo. Gargamelova biomatka Eva utiekla od manžela, lebo ju mláti a Dušan ju musí ukrývať v Paneláku. Najprv býva v prázdnom Maslákovom byte, potom robí opratrovateľku u Slušných, keďže Stana trafil šľak a jeho žena má dve práce. Z Maslákovho bytu však zmizol jeho obraz. Jakub vyjednáva s Fábrym, aby jeho Hoffa mala menej nočných a on toľko neprespával u jeho byvalej manzelky Ivany.Michal uz nema sil byt nahnevany,ked zisti,ze Miska bola na Maslakovej svadbe a Fabry spava u Ivany.Na jednej fotke z Maslakovej svadby Angie prekryla Nataly tak,ze to vyzera,akoby Angie z Maslakom tvorili manzelsky par.Je to mozno neake znamenie. Utorok 24.09( Horúca stopa) Vrchná sestra Ajka konečne získala zaručenú adresu svojej stratenej dcéry a zvoní na dome Baškinho frajera Mira . Ten však tvrdí, že Barbora Valentová nie je adoptovaná, hoci meno, dátum aj miesto narodenia sedia. Maslák vyšetruje, kam zmizol z bytu jeho obraz. Podozrivých je viacero, stopy však vedú k Nataly, ktorá ho vzala, aby podľa neho dala namaľovať samu seba - ako Bielu pani! Paťo zobral celkom v pohode info, že Romana podviedla byvaleho frajera s jeho bratom.Egon chce byt tichym spolocnikom v neakej firme a potom z nej profitovat.Maslak mu poradi,aby investoval do Michalovej ordinacie,ale Jakub si nevie predstavit,zeby obchodoval s Michalom.Dusan si moze domov zobrat malu Lujzu,ale zatial bez Sonicky.Ale co si osamely chlap doma pocne s dvoma malymi detmi?Dusanovi zvoni pri dverach zurivy biomatkin manzel. Streda 25.09(Lúčenie) Biomatku Evu hľadá jej manžel u Dušana v byte. Nájde jej okuliare a strhne sa mela, ktorú ukončí až Romana svojím úderom karate. Pred odchodom do Prahy sa Maslák so všetkými lúči a Angie venuje fotografiu zo svadby, na ktorej obaja vyzerajú ako manželský pár, pretože Angie v zákryte prekryla nevestu Nataly. Kľúče od svojho bytu zverí Dušanovi, aby ho občas prevetral kvôli zlodejom. Dušan žiada Masláka, aby jeho chlapci postrážili biomatku Evu, kým sa rozvedie a muž ju už nebude mlatit.Silvinka si je ista,ze Baska je Ajuskina stratena dcera a navrhuje urobit dojimavu slavnost.Vecer na klinike sa znova Hoffa vyspi s Fabrym,ktoremu vsak prekaza jej snubny prsten a chce,aby si ho zlozila.Jakub si vsimne ze Hoffa je bez prstena.Ako mu to vysvetli?Egon riesi s Michalom novy biznis.Simona zisti,ze Foursome hrali bez Maxa a ziada,aby mu Fedor vyplatil podiel z honorara. Stvrtok 26.09(Nevýhodný biznis) Egon chce profitovať z Michalovej firmy ako tichý spoločník a namiesto splatenia svojej investície žiada podiely na zisku. Michal chce jeho vklad tajne zneužiť na vyplatenie Soničky, ktorá od neho žiada 20-tisí eur ako mimosúdne vyrovnanie za zanedbanie starostlivosti, inak ako lekár stratí reputáciu, klientelu a biznis. Pred súdom nemá šancu dokázať, že nepochybil, no Betka vie, kto vymazal z počítača Soninu lekársku správu a na čí príkaz konal. Michala to hnevá, pretože on tymto ludom uz viackrat zachranil krk a dockal sa takejto vdaky.Hoffe s Fabrym neskutocne chuti ich tajny sex,pretoze je vasnivy a bez akychkolvek citov.Pritom obaja stale lubia svojich partnerov.Z vasniveho sexu medzi Hoffou a Fabrym dnes nic nebude,pretoze Hoffa porusila hned dve nepisane pravidla-nechala si snubny prsten a nestisila mobil.Hoffe pipne SMS od Fabryho,no Jakub si ju precita a takmer strati vedomie. Piatok 27.09(Pomýlená SMS) Hoffe pípne SMS od Fábryho, no prečíta si ju Jakub a takmer stratí vedomie. Ako mu Hoffa vysvetlí, že s Fábrym nič nemá? Uverí, že je to omyl a Fábry chcel správu poslať svojej Ivane? Hoffa chce ukončiť románik s Fábrym, pretože sex bez citu si už neužíva tak vášnivo ako doteraz. Stala sa z neho obyčajná rutina. Fábry to ale nemieni ukončiť a začne Hoffu vydierať. Maxo príde z hudobnej skúšky s tým, že ho vykopli z kapely. Biomatke Eve sa nepáči romantická atmosféra, ktorú pripravil Dudko v byte,vsetko nasvedcuje tomu,ze ju chce dostat do postele.Michal stale trpi nocnymi morami a ziada odbornu pomoc od Ivany.Preco sa Kvetka na chodbe s kazdym objima?Pani Janke nalepenej na kukatku to nejde do hlavy a Emilko ma zase co vysvetlovat.Na oslave Michala a Misky sa zlezu Jakub,Ivana,Terezka a Betka s Alzbetkou.Miska si preberie darcek od Maslaka,ktory jej poslal na rozlucku.Je to drahy mobil s vysokym kreditom.U Simony sa kona babska zurka v zlozeni Simona,Eva a Danica,ktore zistili,ze k sebe akosi patria.

eva7780
15. sep 2013

@mamartinka ktory je prázdny Maslákov byt,v ktorom ukryvaju biomatku?akosi si nespominam ktory to moze byť 😕 Kuba mohli už nechať štastného s Hofou a nie zase tam pchať neveru 😠 to sa bude tahať večnosť