Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mihouk
2. okt 2010

@vejula ja som nekritizovala teba, ja len ze to nemaju dotahnute, lebo ked tam spominaju ulicu, tak by mohli dat aj realny vyhlad, alebo ako to bolo v susedoch, pohlad na panelak, nie akoze z panelaku. No nic sme narocne divacky 😝

monline
2. okt 2010

@mihouk mne sa marí, že raz som úplne dávno počula, že ten panelák je niekde mimo BA, že z neho točia len pohľad naň a najbližšie okolie..interiéry sú na kolibe tuším

mihouk
2. okt 2010

@monline to mne je jasne ze to netocia v naozajstnom panelaku, ved to by ale vizeral, horsie ako slovensky rozhlas, ako to popisala zuzul, tak by mal problem stat 🙂 Len v dnesnej dobe ta v telke neoblbnu hocicim a urcite musia ratat s tym ze na internete si najdeme vsetko 😀

monline
2. okt 2010

toto som našla. jednu online diskusiu s Andy Krausom o paneláku, jedna otázka a odpoveď (zo 100):
Mňa osobne na Paneláku hnevá, že sa tam komplet menia povahy ľudí...to, ako rýchlo sa to mení v Paneláku, to nebolo ani v Beverly Hills ;). Ale všimla som si, že tak to je vo všetkých slovenských "dlhých" seriáloch...Prečo je to tak? (Zuzana)
Niečo na tom bude... ak je už postava v rámci svojho charakteru "vyčerpaná" sú dve možnosti. Môžeme ju vymeniť ale to je zase problém lebo diváci si na ňu už zvykli a dlho trvá kým si zvyknú na novú. Takže im radšej trochu zliftujeme charakter a hijó do nových príbehov.

monline
2. okt 2010

skopírované:
budova J&T sa v Paneláku objavuje len náhodne ? (ONDRO)
Andy: A čo s ňou k...a keď je taká vysoká!

vejula
2. okt 2010

@mihouk jj 😉

@monline čooooo???? 😀 😀 😀

didiana333
3. okt 2010

Ja som raz niekde čítala,ale len matne si spomínam,že v tom paneláku,čo akože sa o nom točí,tak tam býva Pál Csáky (politik mdarský) to len tak na okraj.... 😀

suzik77
3. okt 2010

@zuzul1310 to by som sa az tak necudovala. ked sme chceli kupit byt, tak sme boli pozriet aj par novostavieb a tiez boli byty nad sebou inac riesene, jedine, co bolo na rovnakom mieste boli samozrejme stupacky, teda kuchynska linka a wc, ale faktom je, ze to tam tiez nesedi v tom seriali 😠

lussy23
3. okt 2010

Keď ste rozprávali o tých deťoch, nesedela mi vôbec Miška. Na začiatku seriálu mala tri, ale mne pripadala na tento vek maličká. Potom asi v 4 sérií, hovoril Michal, že Miška bude mať 5 rokov, pričom sa ku nem správali ako ku batoľaťu a aj ona sa tak správala. Takže doteraz neviem, ako to s tou Miškou bolo.

zuzul1310
3. okt 2010

@suzik77 áno ja som myslela na tie stupačky, kúpeľne a kuchyne, priečky sa samozrejme dajú meniť a posúvať, to mi je jasné
@lussy23 Súhlasím, postavu Mišky tiež nezvládli, som zvedavá či ju bude Zuzana zasa dávať Michalovi, teda či sa objaví znova s seriály.

kibuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
3. okt 2010

@kibuk - Ktorý je váš? Tá Miška?

kibuk
3. okt 2010

@lussy23 ano miska 🙂

lussy23
3. okt 2010

@kibuk Zlatá je.

kibuk
3. okt 2010

@lussy23 dakujem nas milačik 🙂

mamartinka
3. okt 2010

Panelak-Pondelok (4.oktober) Polopravdy.Tibike sa nečakane vracia do Agátinho bytu. Pomôže Milan Norovi predať trávu? Janka má problém s kolegami.
Panelak-Utorok (5.oktober) Vietor.Vráti sa konečne Jakub k Ivane? Milan chce tráviť víkend s Natálkou. Tá má však iný plán. Filip chce radiť Fábrymu.
Panelak-Streda (6.oktober) Polakovci. Lucia dáva opatrovateľke Erike druhú šancu. Kúpia Polákovci voľný byt v paneláku? Jakub má vo firme spolubývajúceho.
Panelak-Stvrtok (7.oktober) Vysetrenie. Podarí sa Egonovi rozbiť Jakubov vzťah s Oxanou? Katka s Ďusom strávia prvú noc v paneláku. Blichárovci očakávajú návštevu

mamartinka
3. okt 2010

Panelak-Piatok (8.oktober) Zle Spravy. Maslák nešetrí Angie. Ako sa skončí ich hádka? Egon sa začína Ivane vyhrážať. Imro sa sťažuje Lucii na svoj intímny život.

jankamamka
3. okt 2010

dakujem za zhrnutie.Fuj od piatku som tu nebola s uz citam vyse hodiny.Ani mne tam tie byty nesedia.Ani nechapem ,ako Ivana rano s Alicou stale ranajkovali a mala bolakde?
Vecer ked chlastaju tak tam mala nie je,rano tam mala nie je zzz.Zeb to bolo take dobre dieta,ktore chodi spat o 17,30 a rano spi do 10,30?vsak ked ivana chodi do roboty a mala do jasiel,tak rano asi by sa mala tocit okolo malej,nie?ranajky,oblieksanie........Aspon rano je aj u nas frmol.U nas prve vstavaju deti a tie nas budia.Zeby Ivana vstavala 3 hodiny skor ,aby sa sama v klude najedla?Aj tie zurky po veceroch,ked Alica beha s vinom z izby do izby,akoze malu nezobudia?Tak u nas by boli deti hned hore.Zacinaju tam mat cim viac veci nedoriesenych.Nikdy neukazu normelne domace povinnosti matky,varenie,upratovanie ,zehlenie.Vsak ked pracuje,tak take veci musi dohanat po veceroch a Ivana po veceroch chlasta s kamaratkou.No divne mi to je.......

zuzul1310
3. okt 2010

@jankamamka v tejto sérii hnevá aj mňa veľa vecí a tiež najmä to, že začali tak strašne veľa vecí a nič z toho nedoriešili, všetko zostalo otvorené a vytvárajú sa stále nové a nové príbehy a situácie bez toho aby dokončili tie predchádzajúce.

jankamamka
4. okt 2010

http://www.viki-rakova.estranky.cz/clanky/clank...
Baby nasla som tu ,ze panelak sa nachadza vo Vrakuni

suzik77
4. okt 2010

@jankamamka ahoj, no hej, to rano je divne, lebo take dieta je najneskor o tej 7. hore. Ale vecer, ak jej zaspi povedzme o 21:00 a ona zacne popijat o polhodinu neskor, to nie je nic divne... Ale rano nie je premyslene 😉
nevadi mi ani, ze neukazuju zehlenie, varenie, pranie (i ked v prvych seriach ivana fakt bezne nieco vyvarala, aj zehlicku drzala casto v ruke), ale nejak sa zamerali momentalne na dynamickejsi dej asi. toto mi nevadi. ale tie rana.........to ti davam za pravdu 😉

suzik77
4. okt 2010

@jankamamka link ktory si poslala, uvadza, ze:

EXTERIÉROVÉ ZÁBERY vznikajú pred reálnym panelákom, ktorý sa nachádza v bratislavskej Vrakuni. No na televíznej obrazovke sa občas vyskytnú aj zábery na tento dom, ktorý je však len odfotený. Pozornému divákovi tento fakt určite neušiel...

z coho som pochopila, ze ta konkretna budova (panelak, ten pekny, vymalovany, kde byvaju nasi "hrdinovia"), je len fotografia. skutocne je asi len jeho okolie, teda cesty, ine domy, trava, stromy.... ci som to zle pochopila? 😖 😖 😒 🙂

januarova
4. okt 2010

@mamartinka, nesekla si si temu? nechcela si to dat do temy Odsudene? 🙂

mamartinka
4. okt 2010

@januarova dala som to aj tam.Len sem som to dala preto ze hra aj v panelaku.

eva7780
4. okt 2010

Dnes je to riadne nudné 😝 aspon mne sa zdá,mm pri tom výnimočne zadriemal 😀 😀 😀 Angie:škoda slov 😲