Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

minkak
22. dec 2008

asi nebola to prave-orechove 😅

asitka
22. dec 2008

asi....a stále neviem, ako to bolo s tou kubkovou škodovečkou 😀 😀 😀

minkak
22. dec 2008

no stale to tam nepovedali 😀

asitka
22. dec 2008

bože...veď do nového roka pôjdem v nevedomosti...toto mi chcú urobiť??? 😀

minkak
22. dec 2008

ale teraz ma napadlo ved on ju nabural,este ked bola stara,nieeee????
a povedal ivane ,ze ju dal do srotu a medzitym ju dal tak krasne vycancat 😉 a ivanku skoro rozhodilo....
ved nenabural dvakrat....ci?

asitka
22. dec 2008

no čo ja pamatám....tak si ju dal prerobiť...a až potom nabúral a povedali, že je na šrot...a potom ju zrazu mal....
😕

minkak
22. dec 2008

no neviem,ci uz to bolo potom......uz sa mi to pletie 😀

pocuj asitka panelakovie 😅 dakujem,ze si si na mna zmyslela ,si zlata 😵 aj Tebe aj vsetkym panelackam prajem kraaaaasne sviatky 😵 😵 😵

asitka
22. dec 2008

😀 kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

www8www8
22. dec 2008

Dievčence poteším Vás:

Panelák naďalej patrí medzi najúspešnejšie slovenské seriály na Slovensku, bol opäť lídrom na trhu a prekonal doterajší rekord: http://panelak.blogspot.com/2008/12/rekordn-pan...

kraska123
22. dec 2008

Kedy mam dostat po tej tabletke svoje dni?!...ci to je individualne,alebo??

mikalove
22. dec 2008

kraska nepomylila si si tému 😕 ?

eva7780
22. dec 2008

žeby otázka na ordináciu v ružovej záhrade 😀 😀 😀 alebo na Bajzu 😉

minkak
22. dec 2008

no aspon tu mame veselo 😅
to patrilo sem :Escapelle tabl. "ráno po" 😉

zuzitka
22. dec 2008

dnes sa na co mam tesit? kordiak bude mat to rande so vsetkymi naraz?? 😀 😀

claudinka
22. dec 2008

to je trapne to rande 😒

egyptanka
22. dec 2008

to co za "zazracnu" norsku jedlu doniesol Imro? ... neveriiiim 😀

zuzitka
22. dec 2008

no sak zo Solosnice 😀 😀

egyptanka
22. dec 2008

zuzitka, taky by som nechcela ani zadarmo ...

mikalove
22. dec 2008

strašné stromčeky 😀 angie ako nenormalna,týždeň pred porodom a nepovie že sa niečo deje,takto riskovať 😒 a Zuza dobreže neprosila o sex

zuzitka
22. dec 2008

sak to sa dalo od Imricha cakat 😀 😀 😝

adoracion
22. dec 2008

uz sa tesim na silvestrovsky panelak bude to sranda 🙂 a kordiak je fesak len keby bol trosku mladsi

asitka
22. dec 2008

ináč som nepochopila...prečo chcú zrazu z agáty spraviť veselé dievča....trochu skáču...teraz je za švihnutú...a potom bude na čomsi fičať...že bude veselá, či ako??? 😀 a bajzovci...no vyzmizikovala by som ich...ved z tej zuzy už spravili trápnu chuderu...vtierajúcu sa vlastnému manželovi...ktorý ju nechce.... 😕

slaviq81
22. dec 2008

Asitka, ved Agata sa za ten jeden mesiac pauzy da do poriadku snad 😀 . A Imro bol dnes bombovy s tymi metlami 😀 😀 😀 . A Emilko tu metlu este aj domov dovliekol, ja byt na Jankinom mieste tak leti von oknom 😀 😀

egyptanka
22. dec 2008

asitka, ja by som nepovedla, podla mna ani Michalovi nie je vsetko jedno, len on si uvedomil, ze uz niet cesty spat.
a co sa tyka Agaty ... nekomentujem, sama som prekvapena aky zvrat to na nu nachystali.
V poslednych castiach sa mi fakt paci Kubkova mama ... necakala som od nej taku aktivitu.

minkak
22. dec 2008

adoracion ,ved ma len 31r. 😉

ashley
23. dec 2008

Na Imrovych stromcekoch sme sa smiali aj my. A Jakubova mama bola tiez akcna. 😀 😀

mikalove
23. dec 2008

dnes je baby posledná časť ☹ ,som zvyknutá pozerať panelák každy večer ked uspavam malú,čo budem robiť celý január? 😒

vesi
23. dec 2008

jakub bol dobrý, že pokus o znásilnenie a jeho mama, že do čoho vám teraz dám vepro, knedlo... 😀 😀 a stromčeky, že či z minulého roku sú 😀

egyptanka
23. dec 2008

noooo Emilko s tym slovnikom bol dobry 🙂

ashley
23. dec 2008

Juj ale mi dnes slzy tiekli. To asi pre to tehotenstvo 😀 😀 😀