Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

jaja0110
30. jan 2009

mikalove- ale moj muz si myslel ze to je fooor 😀 uveril hadam az na prvom sone 😝

jaja0110
30. jan 2009

jaaaaaj pardoooon, tu sa vo velkom pozeraaaa 😀 tak potom neprezradte vela, nech sa mam v noci na co tesit 😉

egyptanka
30. jan 2009

no babulky, vy ste tu toho dnes popisali ... fiiiha. No som zvedava na ten dnesny diel, zatial sa mi to zda take nemastne - neslane. Inac co vravite na Vondrackovu?

abetka
30. jan 2009

no to je nuda 😝

egyptanka
30. jan 2009

abetka, jo ... malo by sa konecne nieco diat. Uz aby prebrali Angie.

abetka
30. jan 2009

ja som sa na anelak tesila jak male decko a teraz je to o nicom. Normalne som isla vesat pradlo, co ma to nudilo

mikalove
30. jan 2009

nespomenul to dnes Kubo nahodou nás? ta diskusia o babetkach na nete 😀

lucxy
30. jan 2009

takze bol onicom panelak lebo som ho nevidela 🙂 oplati sa pozriet?

mikalove
30. jan 2009

ved aj tak iné nedavaju,ale nič moc sa neudialo..ale Imrich ma zase pobavil 😀

egyptanka
30. jan 2009

abetka, aj ty? ...
mikalove, no z dnesneho dielu stal za to len Imro.
lucxy, doporucujem pustit ako podmaz pri zehleni.

Ja vam babulky neviem, ked to takto bude pokracovat prejdem vecer na knihy. Ja som taaaak sklamana.

lucxy
30. jan 2009

hm takze onicom ,,,no zehlit uz nejdem stacil mi dneskajsi vycerpavajuci den smalou 🙂

egyptanka
30. jan 2009

lucxy, myslim ze den s malou bol urcite zaujimavejsi ako dnesny diel Panelaka.

zuzitka
30. jan 2009

baby, co ste take prisne!!!!! nebudte take ufrflane .... 🤐

lucxy
30. jan 2009

no egyptanky zaujimavy bol a kedze mala bola cely den hore tak to bolo vycerpavajuce do vecera 🙂

egyptanka
30. jan 2009

zuzitka, ale uznaj sama ... co sme sa za ten tyzden dozvedeli?
lucxy, este neviem posudit ... ja az za par tyzdnov. 😀

zuzitka
30. jan 2009

no vselico .... sak ale treba nejak zacat, nemoze to byt hned vypeckovane 🙂

lucxy
30. jan 2009

no egyptanke tak len pekne oddychuj,,,,

egyptanka
30. jan 2009

zuzitka, uvidime co dalsie diely prinesu ...

abetka
30. jan 2009

no snad sa olesia a dozvieme sa aj nieco ine 🙂

www8www8
30. jan 2009

Vy ste aké nedočkavé mamičky niektoré 😀 ...však Panelák len teraz začal, musí sa postupne rozvíjať, nemôžu predsa hneď v prvých dieloch všetko prezradiť a všetko natlačiť do 30 min. Postupne sa všetko bude zamotávať a dej rozvíjať napr. Ivana si nájde novú robotu, kde bude mať "zaujímavý" kolektív, Fodrász rozbehne biznis, Fodrász vs. Panelák, určite nebudú mnohí nadšení, keď sa dozvedia, že bol vo väzení, Agáta sa vráti z liečenia, úplne nová žena, Angie sa preberie, Kordiakova lyžovačka, možný rozvod, Vondráčkova a Bajza a tak a tak ďalej, a tak ďalej... určite tam majú mnoho zaujímavých vecí... len treba chvíľku počkať, Panelák len teraz začal.

Ani druhá séria nebola hneď nadupaná od prvých častí.

A myslím si, že dnešný diel bol fajn a pomaly sa začína dej rozbiehať: začína Emilkova oslava, Fodrász chce podnikať, super odmena pre Jakuba, Ivana chce pracovať, spor Martina vs. Betka, Zuzana dostala list - zrejme žiadosť o rozvod, Lucia s Milanom asi pôjdu na lyžovačku atď.

A tú internetovú stránku zrejme mysleli Modrý koník 😉

jaja0110
30. jan 2009

www- ty si nejaky chytry pocuj, kde na to chodiiis? 😀 😀

minkak
30. jan 2009

jeeeeee baby ,konecne som Vas docitala,ale ste sa rozbehli.....no musim suhlasit .....aj mna to trosku sklamalo,nejako som tiez rozmyslala,ze to uz ani pozerat nebudem....asi to bola dlhaaaa prestavka a taaaaaak sme sa tesili..... 😅
no ale uz bojim,bojim co mi napises zuzitka 😀
ale snad sa do toho zase dostanem 😀
imro bol dnes zase super 😅
a tiez si myslim,ze to spominali nas 😀 😀 😀

a vondrackova 😖 no teda nic moc....ze manzel a 2 deti 😅 tak to sa mi voooobec nehodi.....
karol je chudacisko,som zvedava ako sa rozhodne,uz mi je pomalicky aj Betka sympaticka pri tej Martine 😉 asi by si tam mal nechat ju,ze?
uz sa tesim na Angie,nech uz sa preberie!!!
Lucia sa mi celkom rata,aj ked mi nieje moc po chuti,ani sa mi moc s milanom k sebe nehodia....ale dobra je ze bola jedna pusa......
a zmenili sa moje oteplovacky-no som sa smiala....

no a ten Peter ci ako sa vola....agatin brat-no ved uvidime,ale napad ma dobry,ze potraviny-vecierka 😉

ale som sa rozpiiiiiisala a ze to nieje ono 😀 😀 😀
xi-xi pekne si protirecim 😀
tak uz ma to asi chytilo 😀

www8www8
31. jan 2009

jaja0110: 😉

Mojou takou prácou a aj zábavou je sledovať diskusie o slovenských seriáloch a poviem, že o Paneláku vzniklo/vzniká rekordný počet diskusných fór. A čo je pozitívne, že drvivá väčšina sú kladné reakcie a zaujímavé je aj to, že diskusie zakladajú rôzne skupiny: mamičky 😉 , teenegeri, účtovníci, deti, vysokoškoláci, študenti, ľudia v zahraničí, starší ľudia... proste všetky možné generácie a skupiny.

Inak vidím, že tu má Imrich úspech 😀 , tak vás asi poteším, že už v blízkej budúcnosti (asi v nasledujúcom týždni) bude mať Imro nejakú známosť 🙂

A ešte vás možno bude zaujímať aj táto informácia, Panelák JOJka odvysiela aj v češtine:
http://www.panelak.blogspot.com/2009/01/panelak...

babatko88
31. jan 2009

www, dobré ráno prajem, panelák už chodí na prime - dááávno

mikalove
31. jan 2009

ked už nas takto spomenuli,možno nas začnú aj menovať a neskor si tam aj zahráme,jaja,aby sa ti tá lyžovačka nakoniec nesplnila.... 😀

www8www8
31. jan 2009

babatlp88, tak to vedia všetci... ALE, prečítajte si to ešte raz, stačí ak si prečítate koniec tej správy:
http://www.panelak.blogspot.com/2009/01/panelak...

"Pri príležitosti prvých narodením Paneláka sa rozhodla JOJka odvysielať Panelák - špeciál, v ktorom si budete môcť vychutnať český dabing."

www8www8
31. jan 2009

sorry, za skomolenie nicku babatko88 😉

mamartinka
31. jan 2009

Pondelok-02.02 Panelak:(dve tvare).Betka sa necakane zdoveri Martine so svojim tajomstvom.oslava u Blicharovcov sa neskonci podla Janinych predstav. Utorok(bezradnost).Zuzana je nadalej voci Michalovi nekompromisna.Bajzu poriadne zaskoci priama otazka dvojiciek.ma v tom prsty Lucia? Streda(klebetnica) Ivana sa chysta do prace.ako zareaguju Jakub a Jarmila?Michal sa potrebuje vyrozpravat.spojenca nasiel v nemocnici. Stvrtok(podozrenie)Jarmila prichyti Jakuba v chulostivej situacii.dozvie sa to Ivana?Martina je presvedcena o tom,ze dostane Betku z bytu.ta utoku uspesne odolava. Piatok(hladanie pravdy) Zuzana podozrieva Michala z nevery.zufalo sa snazi riesit situaciu.vztah medzi Martinou a Karolom je napety.dostane Karol novu sancu? Tolko buduci tyzden v panelaku.

zuzitka
31. jan 2009

minkak ... ze sa tu aj ukazes 😎 kde sa tulas?

najprv, ze o nicom .... a hen ... zrazu popises 17 riadkov 😀 😀 😀
mne sa tiez niektore scenky zdaju nudne alebo zbytocne ... ale sak musi byt aj nejaka omacka.... ja sa nestazujem vobec, ja som trpezliva 😉

jaja0110
31. jan 2009

mikalove- ja som v zivote na lyziach nestala, ale mozno by som ho zviedla v oteplovackach zo strednej skoly 😀 😀 😝