Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

melory
19. mar 2009

ale co lucia - ale ria sa dlho nezjavila a este ta pomsta! alebo mi nieco uslo?

mikalove
20. mar 2009

agáta žiarli,čo je zase do milana? 😀

mamartinka
20. mar 2009

no vcera ten Kubko bomba.som sa nasmiala.a Emil z Albertom tiez dobre.a Imro ako s nim potom este tocil.no dobre.inak co myslite da sa Kordiak dokopy zasa z Agatou ci Angie?dnes ku Kordiakovi pride Marta.ze sa dozvedela ze ma nieco ci co z vydatou zenou.asi z Angie mysli.

mikalove
20. mar 2009

a aj keby? čo sa stará?? 😨

mamartinka
20. mar 2009

sak on ju zasa posle kade lahsie.a tak tak co ju je potom?

mamartinka
20. mar 2009

v pondelok bude vo Webmastri Zuzana Bajzovka.

mirela
20. mar 2009

mikalove odkial mas hodnotenie postav? mne sa tiez vcera pacil Kubko, bol zlaty ako Vierke opisoval svoje pocity, inac Angie sa so serialovou mamou hodi, fakt pôsobia ako dcera a mama ... aj Karol bodoval ako jej povedal svoje, ma pravdu ... inac ta Ivankina kolegyna co ju bije manzel, tak to je dobra jalovina, taku psychologicku by uz kto zamestnal, ved sama potrebuje pomoc, psychologicka musi vzbudzovat vyrovnanost, dôveru a to veru Julia nevzbudzuje, skôr opak 😝

mamartinka
20. mar 2009

dnes Kubko od Ivanky dostane ultimatum.inak ze bude on otec na plny uvezok na materskej.

honey023
20. mar 2009

Mirela: mikalove to má z fanúšikovskej (peknej) stránky http://panelak.blogspot.com/ ,že? 🙂 Návštevníci tam mali hlasovať za obľúbené postavy, teda najprv si museli vybrať TOP5, potom TOP3 a teraz postupne tam zverejňujú výsledky.

Inak dnes po Paneláku aj nestarnúci filmový hit Hriešny tanec 😉

mamartinka
20. mar 2009

no tesim sa na hriesni tanec.

mikalove
20. mar 2009

ano honey,tam som to našla

mikalove
20. mar 2009

aj ja si pozriem hriešny tanec a potom asi noci c nepriatelom,bolo to 300 krat ale dobry film...

som zvedava na dnešny panelák a nechapem čo stale milan vyvoláva agatu von,už nechce konečne luciu? mohol by si najsť nejakú novú 😵

eva7780
20. mar 2009

napr.mna 😀 len neviem ako by som to vysvetlovala doma mm 😝

mikalove
20. mar 2009

ved teba som aj myslela 😀 😀 my ťa pred tm podržíme a prídeme aj prehovarať ak bude treba...ako kedysi.."ujooo,može ísť evina vooon?" 😀

eva7780
20. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
20. mar 2009

tá angie je v poslednej dobe dáka divná 😕 😕 😕 mamička je na nu dáka naviazaná

egyptanka
20. mar 2009

evi, suhlasim ... konecne zacina byt Karol normalny a Angie s mamickou maju problemy.

eva7780
20. mar 2009

Bertíi to dáko nezvláda 😀 😀 nevie piť 🙂

eva7780
20. mar 2009

Bertík-oprava

leninka75
20. mar 2009

kukáte, kukáte??? 😀 😀 😀

eva7780
20. mar 2009

kukáme,kukáme,tá angie je riadna koza,ked sa ja chcem rozpravat s mm,tak hned za horuca,nečakam ked začne on,asi by som sa nikdy ndočkala 😀 a angie to celé necháva na Karola,akoby bola ona bez chyby

eva7780
20. mar 2009

ach tá marta 😠 dobre jej povedal milanko,ako sa urazila ako male decko a určite sa poztazuje ockovi ,a milan -ten jeho usmev na konci,no žeriem ho,ešte že mm nie je doma 😀

egyptanka
20. mar 2009

evi, jasne ved treba si to hned vysvetlit a nie tapat v neistote ... ale s tou telkou ma dostala.
Kordiak bol dost dobry ... to sa mi pacilo. 🙂

leninka75
20. mar 2009

milanko bol 100 bodový!!!!............ súhlas angie je maxi krava!!!...... čaka som trošku iné prekvapenie pre Karola, nie telku!!! 😖

honey023
20. mar 2009

Tak Kordiak nemal chybu 😀 a Bertíka riadne zotrel Emilko a páčilo sa mi ako Janke vysvetľoval tú poviedku, keď prišiel z baru. A Kubo ten stav po opici hral opäť výborne 😀 ...leninka, prečo? Karol po tom vždy túžil, stále jej o tom rozprával akurát, že on chcel megaplazmu 🙂 a toto je taká akurátna plazma.

leninka75
20. mar 2009

no ja neviem honey ja nie som moc na materiálne veci, tak preto som myslela, že by to mohlo byť niečo iné???!!!.......... len neviem presne čo???!!!........... možno romantikuš večer pri sviečkach 😉

egyptanka
20. mar 2009

leninka, ked chlap po niecom neuveritelne tuzi, tak sa mu romantikou nezavdacis. Ja by som spravila to iste.
Len mi nie je jasne, ze ci tou kupou telkou chcela povedat, ze ano spravila som chybu.

leninka75
20. mar 2009

egyptanka 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

eva7780
21. mar 2009

keby mne mm kupil dačo materialne po nezhodách a povedal by len "prekvapenie",tak by som sa s toho netešila,tá angie nevie povedať nič inšie? 😕
podla mna sa Karol z telky nebude tešiť až tak ako čaká a zase bude zle

veronikahel
21. mar 2009

angie kupila telku?? to som vôbec nepostrehla 😕 😅
som sa divila, že sa k nej postavila a povedala prekvapenie 🙂