Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

honey023
29. mar 2009

Mikalove, možno ťa pomýlilo to, že dnes je AKO SOM PREŽIL s Bajzovcami 😀
http://www.panelak.blogspot.com/2009/03/ako-som...

eva7780
29. mar 2009

aj Bajzovka tam hrá? 😕

mikalove
29. mar 2009

videla som cez den uputavku na panelák tak už v tom žijem 😀

honey023
29. mar 2009

Myslíš Heňu Mičkovicovú, ale tá nie 🙂 ... ale ex-ex Bajzova manželka (E. Podzámska). V Paneláku hrala bývalú alkoholičku, vlastne kvôli tomu sa rozviedli, však kukni ten článok tam je aj foto.

mikalove
29. mar 2009

inak pukačka musí byť poriadne hladná ked v kuse vyvolava na hamburgra 😀 😀 ...jakub má urobiť poriadny randál a michal zase bude riešiť fodrasa a milan vyvolávať agátu von

eva7780
29. mar 2009

jáj vidíš,už sa mi celkom pletú tie seriály,no dnes to chcem kukať,dúfam,že nebudem vela plakať ☹

zuzitka
29. mar 2009

zuza bajzova hrala v tej prvej casti Ako som prezil, nie?

teraz tam bude hrat michal bajza a jeho prva zena nina ... alebo ako sa volala v panelaku 🙂

to je sranda, ako keby sme nemali aj inych hercov 🙂

mikalove ... si dobraaaaa, ze dnes panelak 😀 😀

mikalove
29. mar 2009

som popredu ale lepšie než po zadu 😀

ivana82
29. mar 2009

volala sa nina a marek bol ich spolocny syn, nie? 🙂

mamartinka
30. mar 2009

Tak v stredu sa dozvieme kto bude ten Jarmilkin priatel.bude ju doprevadzat od Kubka domov.

ivana82
30. mar 2009

odkial mas taketo zakulisne informacie??? 😉

mamartinka
30. mar 2009

z programu ivana82.

maryah
30. mar 2009

mamartinka, uz sa neviem dockat toho jarmilkinho priatela 😉

mamartinka
30. mar 2009

maryah vytajki.no ved uz len dnes sa vyspis a zajtra a uz to budeme vediet. 😀 ako sa inak mas?

mamartinka
30. mar 2009

no ideme na to.nie? 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirela
30. mar 2009

no veru, aj Ivanka pri rozhovore so Sarou, ze trtenko 😀, to bolo dobreee

mamartinka
30. mar 2009

to co bolo na zajtra v ukazke Panelaka?s kym sa akoze Marta vyspi ci co?nepochopila som.no som ale zvedava.len bolo ze sa zobudi a povedala.nanic si nepametam.ja som naha.ja som myslela ze to snad Kordiak dohodil tomu Albertovi ale tomu ina kocka pride do baru.no uz teraz sa tesim na zajtrajsok.a Vierka riadna kucharka u Svehlovcou?a Angie zasa robi obalkove rozpocty. 😀 a kde je Imrisko?u Bajzovcou sa tusim prestala Miska objavovat?

eva7780
31. mar 2009

mamartinka podla mna z opice 😀 😀 😀
a v ukážke som si všimla že dnes pukačka nebude mať pukačku 😕 asi si nás čítajú 😅

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
depecko
31. mar 2009

ahojte panelačky 😉 včera som pozerala len jedným očkom-chýbala mi tam ...no Krajčiová...V piatok som bola na koncerte Fragile,kde aj ona spieva a naživo je to veľká kočka,a vôbec nie je pri tele,taká normálna baba-/ako ja 🙂 🙂 / tá hnusná kamera pridáva aj 5-6 kíl.

mikalove
31. mar 2009

som si aj ja všimla,že mišku davno neukazali,ivana ešte vyhrašila kuba za to že ju zachranil pred tym slizakom...a už v upútavke aj jana minariková,som na nu zvedavá ako to zahrá......imrovu mamu bude hrať marta sladečková

leva
31. mar 2009

si tam zahra ta Minarikova,nemam ju rada 😝 dufam ze tam bude len chvilku.

eva7780
31. mar 2009

to je kto Minarikova? 😕 a koho bude hrať?
majzdy no kordiak by mi mohol aj ip poslať,načo do fora písať 😀 😀 😀

leva
31. mar 2009

To je ta co dojde do baru,co ju kordiak zozenie tomu albertovi,Minarikova je ta play mate,ci ako sa to pise,ta co nedavno saskovala s rochniakom na markize.

eva7780
31. mar 2009

jaj ta ci.....á čo bola v ukážke 🤐 no k nej sa albert ohromne hodí,ale ak sa s nou aj stretne tak emilko bude mať pokoj 😀

leva
31. mar 2009

heh,hej ta 😀 ona sa rada ukazuje a hadze take ksichty,ze aj ked ju nemam rada,zasa sa trosku narehocem 😀 😀 😀

leva
31. mar 2009

Inak nechapem preco musi dat Eva dcerku do Talianska manzelovi,ked tam nechce,preco si ju tu nenecha?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz