Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

veronikahel
6. máj 2009

angelik, michala chceli prepusti, lebo aj v brne je kriza 🙂 a on dal radsej sam vypoved....
janka bola raz vyvencit dunca a prisla so zlopmenou rukou...
a peto... maslak chce obchodovat s pasovanym alkoholom, tak este nahovoril peta, ale chce ho z toho vysachovat...
angie ma od zaciatku ten kocik...
tie deti fakt nemali ani davat do scenara, ked ich tam nevedia realne predvadzat...

zuzitka
6. máj 2009

presne tak, janka isla vencit dunca, stretli na chodbe petra fodrasza a dunco je nanho asi alergicky, tak sa na petra vrhol a janku povlacil po zemi 😀 tak to aspon opisovala janka emilkovi 😝
a teraz chudak emilko jej parok kraja 😝 nechty maluje 😝

a vcera mi usiel cely diel, lebo som na nete kukala diel predtym a vzdy to bolo tak, ze ak uz isiel v telke vecerny panelak, tak isiel aj na nete zaroven 🙂 som sa na to spoliehala ☹
no a cely vcerajsi diel bol fuc 😝

angelik
6. máj 2009

dik 🙂
Emil to ma pri Janke tazko...
a preco Imro nechcel povedat mame, kedy sa zeni? inak tu herecku mam rada, ale ako jeho matka mi nesedi...

dada1212
6. máj 2009

angelik Myslím že preto, lebo im ju chcela organizovať podľa svojich prestáv, chcela urobiť všetko úplne inak ako sa dohodli s angelikou.

veronikahel
6. máj 2009

Lebo im chcela organizovat svadbu a vsetko, co chceli, take tie vseliake tradicie, ako rozbijanie skla, odcepcenie.... tak to ona nechcela.. tak sa rozhodli, ze jej povedia, ze svadbu zrusili a planovali si ju poza chrbat sami 😀

angelik
6. máj 2009

aha, mudro urobili 😀

mamartinka
6. máj 2009

Vlado Vostinar bude hrat v panelaku?teraz to akurat je v prominovinach.

mirela
6. máj 2009

Janka je veeelmi otravna, chudak Emilko. To je zaujimave, ze pred 2 tyzdnami Angie a Karol mali "krizu", pochybnosti o fungovani vztahu a zrazu si Angie povie, ze zacinaju odznova a su uuuzasny, najzamilovanejsi par 😝. Paci sa mi Luciina priamociarost. Agata sa sprava fakt detinsky 😝, nezrela ako Angie

eva7780
6. máj 2009

čo za problém má Bajzovka z otcom?

dada1212
6. máj 2009

eva7780 Ponižoval jej matku, ked bola chorá, tak odišiel od nej k milenke a ona zomrela

eva7780
6. máj 2009

dad dakujem 🙂
Milankovi to ako pristane s Lukáškom 😅

leva
7. máj 2009

Vlado Vostinar 😝 🙄 dufam ze nie dlho,bo ja ho nemozem ani vidiet.

egyptanka
7. máj 2009

leva, nie ma tam hrat len epizodnu rolu. Ma vraj kupovat Bajzovych byt.

ivana82
7. máj 2009

Milanovi to fakt pristane s Lukym, Karol len ziarli na Milana a ziarli 🙂 a chudak Milan im len pomoze ked ho o to poziadaju 😉

angelik
7. máj 2009

Bajzovci odidu zo serialu? (ked maju predavat byt)

dada1212
7. máj 2009

angelik Aj mňa by to zaujímalo
Ale je to teoreticky aj možné, lebo neviem ako by ich osudy mali dalej pokračovať. Boli už rozvedený, aj ona aj ona mali milenca/milenku, znovu sa zobrali, neviem čo by sa mohlo diať dalej, aby bol dôvod ukazovať ich....

mikalove
7. máj 2009

podla mna neodídu,alebo že by tam nasadili novú rodinu do ich bytu,nech sa zase niečo deje?

angelik
7. máj 2009

oni by mi chybali, radsej Karci s Angie

veronikahel
7. máj 2009

kordiak je lukaskou krstny otec a vcera sa spytal, ze: " Ahoj, Luky! Volá sa Luky, že?" 😝 😀

bajzovci, možno naozaj odídu.. možno dostane Michal ponuku pracovať v nejakom inom meste, tak pôjdu všetci...
a môže sa tam nasťahovať nová rodina, alebo nejaká žena, muž.. alebo zase niekoho brat, sestra...
už je tam treba zase nejaký nový ksicht 😀

angelik
7. máj 2009

a agatin brat by mi tiez nechybal, ani tie ksefty s tovarom 😝

asitka
7. máj 2009

a ja by som bola rada, keby odišli...aj angie s karolom....nebol by veru zlý nápad, to tam trochu poobmienat.... 😀 šak aj v ordinácii pochopili...že treba nové tváre.... 😀

veronikahel
7. máj 2009

kvietok, nebola včera náhodou tá scéna s imrom a angelikou, čo natáčali pod vaším balkónom??

mikalove
7. máj 2009

ja ked vidím tú Angienu odutú hubu.. 😠 ako s nou môže niekto vydržať...nechapem prečo si vybrala spievanie,moc ju tam ako speváčku nepropagujú,mohla radšej zostať v bare alebo doma s dieťaťom.Kto bude namiesto nej robiť? Milan bol fakt dobry,ked nevedel isto ako sa volá.v poslednej dobe sú asi najlepší emilko s jankou a ivana,ostatnych môžu vymeniť 😀

dominka11
7. máj 2009

čo sa stalo janke, ked ma zlomenu ruku baby?

dada1212
7. máj 2009

Už to tu bolo niekoľkokrát spomínané 🙂
Išla s Dunčom na prechádzku, Dunčo zbadal mladého Fodrázsa(či ako sa to píše 😀 ), potiahol Janku, Janka ho chcela udržať a spadla na ruku.

janinah
7. máj 2009

ja to vidím raz za uhorský rok...ako dopadlo Zuzanino tehotenstvo?

dada1212
7. máj 2009

Zuzana bola na potrate v Rakúsku.

eva7780
7. máj 2009

ten Milan,je svetový taký polonahý s Lukáškom 😉 Karolovi o čo ide????????

asitka
7. máj 2009

ten karol je iný prípek.,... 🙄

mamartinka
7. máj 2009

akosi to Agate nevyslo z Kordiakom.