Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

leva
23. jún 2009

No ako zareaguje Ivanka na Jakubovu otazku,vraj ked bude mamicka nevladna...

dada1212
23. jún 2009

To som zvedavá aj ja a inak čo si myslíte ako to skončí s mamičkou?
Bude úplne zdravá, ochrnutá alebo zomrie?
Leva S tými reklamami to asi každý človek vníma inak, ale môže byť aj problém že by sa potom vysmievali deti dvojičkám v škole, že ich mama robila reklamu na tampóny,pre menšie deti tampóny určite nie sú "normálna" vec.

leva
23. jún 2009

Tak ano,dvojicky su vlastne v akom veku?Bo moja dcera len nedavno nasla v zasuvke tampon a nevedela co to je 😀 pouzivam malokedy,tak ma nemala este kde vidiet co sa stym robi.

jankaw
23. jún 2009

Ja ked som bola mala som nasla tiez mame tampony a ta mi vysvetlila ze to sa dava do nosa ked z neho tecie krv 🙂)

leva
23. jún 2009

jankaw 😀

monkula
23. jún 2009

leva, vo februári tu bola švagriná a sedeli sme v obývačke a malá jej medzitým hrabala v taške a potom jej hrdo doniesla tampón, že to je tvoje 😀 😀

dada1212
23. jún 2009

Koľko majú tie dvojičky tak to neviem, ale myslím že okolo 11,+ - 2roky, presne neviem 🙂

leva
23. jún 2009

monkula 😀 tie deti su tak podarene.

leva
23. jún 2009

oni vzdy prinesu niaku novinku,pre nich cudnu vec 😀

mamartinka
23. jún 2009

tak zajtrajsia cast.(Tampony).Dvojičky sú v nemocnici. Milan rieši vážne problémy. Uverí mu jeho otec? Zuzana je v šoku. Vie, na aký tovar by mala točiť reklamu.

leva
23. jún 2009

tak predsa tampony.

mamartinka
23. jún 2009

baby a myslite ze to budu tie tampony?asi hej.ja som myslela ci to nemozu byt aj odlicovacie tampony.

leva
23. jún 2009

myslis,ale ved Zuzana je v pohode aj odlicena,ze by stoho mala taky stres 😀

mamartinka
23. jún 2009

to len moja mienka.asi z tych odlicovacich by tak v soku nebola.mas pravdu leva.a dnes tam ukazali aj Blicharovcov?bo som to len chvilkami pozerala.pozerala som aj cesku ordinaciu madzitym.

mamartinka
23. jún 2009

medzitim som chcela napisat.

leva
23. jún 2009

Aka je ceska,ja som este ani jeden diel nevidela.

andrea.m
23. jún 2009

mamartinka ukázali.janka bola super v obraze čo sa deje v paneláku.

mamartinka
23. jún 2009

no ceska sa mi zda ok myslis ordinaciu.ja slovenskej nemozem neako prist na chut.ja radsej pozeram cesku.uz vo stvrtok ide posledna cast.cez prazdniny nepojde.zasa aspon na markize bude chodit poistovna stastia.sa uz tesim.na pani kekulovou.ale co tu ideme toto riesit.zachvilku ma niekto zrusi.bo to je tema panelak.

leva
23. jún 2009

hej,tak dik za info,kuknem poslednu cast,ked nezabudnem.

leva
23. jún 2009

Ale Lukaska neukazali dnes,to je take chutne dieta,nenormalne sa nam s manzelom lubi 😉

hasleerka
23. jún 2009

jej mamartinka, ty si moja krvná skupina, ja sledujem len českú, lebo slovenskej som neprišla na chuť ... a nemám s kým o nej ani pokecať ... nie je na nu téma?

mamartinka
23. jún 2009

hasleerka na ordinaciu je tema ale slovensku.zeby sme zalozili tuna aj cesku ordinaciu temu?mozno na modrykonik.cz je tema.ciby nas tuna nezrusili admini.

ukmima
24. jún 2009

ahojte, moj manzel je zas toho nazoru, ze zuzane by dal tocit reklamu na kondomy... 😀

andrea.m
24. jún 2009

v tých svadobných šatách by možmo aj mala úspech 😀 😀 😀 nič v zlom

veronikahel
24. jún 2009

zuzana v tych svadobnych šatách vyzerala ako pštros 😀
a s kým bola včera Terezka, ked Ivanka bola v bare na žure a Jakubko u Bajzvcov?? 😕

milliigoret
24. jún 2009

veronikahel čítaš mi myšlienky 😀 😀 😀

mirela
24. jún 2009

tiez som sa cudovala, kde je Terezka ... inac mi lezie na nervy Agatina sestra, kazdy rozhovor je o Milanovi 😝, Ivanka je tiez cim dalej hroznejsia, uplne bez chrbtovej kosti 🙄

mikalove
24. jún 2009

aj ja som sa čudovala kde je terezka,asi sama doma
ukima,na kondomy a v tych šatach svadobnych lebo v nich je ako štetka 😀

honey023
24. jún 2009

Panelák si po dlhšom čase vyskúšal čas v utorok o 20:00 - a vyhral 😉
http://panelak.blogspot.com/2009/06/panelak-bez...

honey023
24. jún 2009