Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

laurinkadanielka
17. sep 2009

zuzi to maš pravdu ta herečka je o ničom taka nesimpaticka 😒

vladkaz1
17. sep 2009

baby ide vam archiv ? mne nie a neviem preco ak vam ide hhodte mi link prosim .. nestihla som dnes pozerat

mikalove
17. sep 2009

ani mne nejde archív

ivana sa pekne z toho vykecala aten chudák kubo jej to požere nakoniec 😒

vladkaz1
17. sep 2009

jaj uz som to dopozerala ta Ivana je taka puca ,by som ju nakopala do zadku .. akoze este s jakuba robi takeho debila .. ja by som jej priala nech sa jej to sto nasobne vrati .. mat jej ego ludia to je sila 😝 😔 normalne som sa nasrala 😅

lussy23
18. sep 2009

Jakuba mi je ľúto! Zdena teda vyhráva stávku. Dnes toho chudáka pretiahne 😒
Ivana sa s Jakubom rozvedú Malá Lucka ostane u Lucie.....
Ale Andy toto dobre vymyslel.

vladkaz1
18. sep 2009

ja pochybujem ze ho pretiahne .. podla mna nepride k tomu .. ako vies? citala si niekde ? a nech sa radsej rozvedu ved Ivana je cista schyza 😝

zuzitka
18. sep 2009

ja kukám tu ... štvrtkovú časť

inak kde som čumela, ked som nevidela, že angien otec niekoho má?? 😕 😕 sa s niekym stretol a kordiak ich videl...

zuzitka
18. sep 2009
eva7780
18. sep 2009

Nina má riadne divného muža 😕

labelo
19. sep 2009

este by mal Jakub ukazat tie fotky Zuzane ta by spravila riadnu scenu Michalovi, nie ako Jakub,nechapem preco ta hra takeho vola,ze este Ivana to otoci vsetko proti nemu a je este urazena a nahnevana a ten sprosty Jakub uz zase uveril reciam Michala,ze je vsetko O.K a teraz sa mu Ivanka zacne vyhrazat rozvodom,lebo ho prichiti v byte so Zdenkou,kde sa na rozdiel od Ivany a Michala nic nestane a Jakub ju bude prosit na kolenach,aby ostala,tento serial je riadne pritiahnuty za vlasy 😖

dadulka19
19. sep 2009

ja myslím,že Angien otec nemá milenku,ale to bude nejaká novoobjavená dcéruška 😀

vladkaz1
19. sep 2009

ja si mysim ze ma milenku .. 😠
ten jakub je chudak tesim sa na pondelok ako to dopadne .. ale to natahuju .. konecne ma to zacalo bavit .. som zvedava aj na Emilka a ten Imrisko je trieda teda 😀

lussy23
19. sep 2009

Nevidela som úplne všetky časti Paneláka, ale táto štvrtá séria ma naozaj baví. 😀
Vlladka, ja si to iba myslím.
Mne sa strašne páči ten Imro. Pripadá mi seba samú. 🙂 😒 Kiežby som mala takú šéfku(majsterku) i ja 😠
Včera som nekukala, lebo na jednotke bola šou, ktorú moderoval môj najobľúbenejší herec. 🙂

duska1122
21. sep 2009

aj ja si myslim ze angin otec ma niekoho preco inak by sa zacal tak fintit. a jakuba mi neni luto ked je trulo, ja ho neznasam, ani o tu terezku sa nestara vobec a jak hucal do ivany ze chce dieta. takeho chlapa by som nechcela

lussy23
21. sep 2009

Nech si Zdena robí čo chce, ale Emila rozhodne nedostane. ten je na to príliš intelgentný.

egyptanka
21. sep 2009

zasa som nevidela zaciatok ... ako to dopadlo s Jakubom a Zdenou?

bocenka
21. sep 2009

tak Ivana aj Zdena mi pekne idu na nervy 😠 😠 😠 papuče a dobra je nova kolegyna cukriček mliečko 😀 😀 😀

zuzana355
21. sep 2009

ta nová kolegyna je fakt dobrá takú mať tak sa teším každé ráno do práce 😀 😀

zuzana355
21. sep 2009

aj koláčiky napečie kávičku uvarí 😀 😀

dadulka19
21. sep 2009

tá Agátina sestra je riadna strkajda 😀 blééé..už jej ani na meno neviem prísť 😖

majina.b
21. sep 2009

asistentka Martina:
http://www.pluska.sk/magazin/2009/09/z-princezn...

dnes časť slabšia, neboli dvere čo vykopla Ivana bezpečnostné? podľa zámku

ušlo mi niečo, čo je Agáte???

zuzitka
22. sep 2009

vcerajsi zaciatok .... ivana vykopla dvere, ti dvaja sa stihli pozapinat 😀
no a potom si to vysvetlili so zdenou, dala je facku .... kubko tam len poskakoval jak streleny zajac 😀 😀

zuzitka
22. sep 2009

a kubo daval zdene prachy na novy zamok, strcil jej to za tricko .... a prave isla agata po chodbe .... a zdena ze teraz vyzeram jak stetka 😀 😀 😀 😀

agatina sestra co to trepala tomu mr.nanukovi o agate??????????????????????????? 😕 😕 😕 😕
dobre ju ohovarala.........

duska1122
22. sep 2009

no sam si za to moze. on mal mysliet na to ze je zenaty, zdene to mohlo byt jedno ona nema doma muza ani dieta

zuzitka
22. sep 2009

ale kubko je teraz na nerv z toho stretnutia ivany a bajzu ... a tie fotky....

eva7780
22. sep 2009

podla mna mamička má pravdu(to čo povedala Kubovi) 😉 a ten starý fodráz-no hroza 🤐

majina.b
22. sep 2009

Ivana, je ešte kompetentná? čo rieší..... Jakuba viní, a ona sama je vari bez hriechu....

A+E+Z ani nevnímam