Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
8. nov 2011

Tak baby, mna vcerajsia cast vytocila. Nie len tym, ze zacala neskoro a hned same reklamy, ale aj Ivana s jej falosnymi nadejami pre Jakuba, naco to dievca robi? bavi ju to? 😠 a Sonicka jak hnusna na Pata, ved je dospely, co ho kontroluje jak male decko... Imro šišak ze Miška spadla z kolotoca... no a to ze som si myslela, ze aspon niekto bude verny, to sa nesplnilo... Milankovi to sice teraz ide a ma vydrz, ale inak sa tam kuvi hadam kazdy, uplne ma dorazilo, ked Noro chcel zavesit malu k sestre, aby si mohl doniest nejaku budchtu. Velmi pekne prezentuju slovenske manzelstva. Akoby to mal byt standart, ze nikto nedokaze byt verny... Mozno tak Emilko 😉

zuzana581
8. nov 2011

@lenka3007 inak presne toto včera aj mňa napadlo, že tam je nejak privela tých nevier. Teraz ešte aj tá Norová sestra ako začala poškulovať po Maslákovi. Trošku to asi preháňajú. Nehovorím, že vzťahy sú ideálne, ale aby každé jedno partnerstvo, manželstvo v tom seriáli bolo neverné, tak to je moc.
Inak čo sa týka času, že ten začiatok tak preťahujú, tak mne to aj vyhovuje. Ja to nestíham 🙂

majina.b
8. nov 2011

@lenka3007 @zuzana581 suhlasím, sama nevera................
nakoniec skončia spolu Dominika s Matúšom, Noro, Maslak hrôza........ešte že Egon nevedie v serialy sexualny život, ten by to zaklincoval
ešte mi ide Dutko na nervy ohľadom Mišky

adelaida33
8. nov 2011

fakt je to tam nejaké "prevzťahované"... a takmer "každý s každým"... 😒
@majina.b ako dudko s miškou?

kamaratka78
8. nov 2011

ja mám pocit, že to dosť kopíruje môj život- tí švehlovci- tiež som nemohla otehotnieť a potom , ked otehotnela ivana, tak aj ja- porodila krátko predo mnou- a keď ona začala podvádzať manžela, tak aj tern môj si našiel frajerku...

adelaida33
8. nov 2011

@kamaratka78 tak to je na prd ☹

majina.b
8. nov 2011

@adelaida33 no ako si ľudsky prisvojil, takyto vzťah by mal mať otec a dieťa a nie sused a dieťa, 😠 aj Michal sa sprava ako hovado, každe dieťa mu vychova niekto iný 🙄
@kamaratka78 a nedala si scenaristom námet 😀 😀 😀 ?

no dnes začina nový serial, dufam,že nezaspím, a nebude 10 min reklama a7 min film, podľa programu je to na 2 hod.

majina.b
8. nov 2011

@kamaratka78 ale smutné

adelaida33
8. nov 2011

@majina.b tak to hej, michal je v tomto totalny blbec, nestara sa normalne ani o jedno dieta...
ale tak za to, ze majú dudko a miska taký vzťah, môžu predovšetkým michal s ivanou, furt mu ju dávali postrážiť, aj psa s nou musel večer venčiť on, domáce s nou robieval... atd.

majina.b
8. nov 2011

no neviem kto z tria je naj blb, angi, karol, alebo milan, ale karol najmenej, milan akoby vychoval min.3 deti, a neustale ponižovanie pred dieťaťom, a ta puľka angi, škoda písmenok.

majina.b
8. nov 2011

pichlová nie je to od Duška 😀 😀 😀 , časom uvidíme

majina.b
8. nov 2011

asi ma počuli 😉

adelaida33
9. nov 2011

dominika este ani nevie, ze mal maslak tu radodajku a uz od neho asi odisla, tak ani z nich dvoch nič normálne nebude 😒

andrea.m
9. nov 2011

@lenka3007 veru emilko je najvernejší a podľa mňa má najviac dôvodov nato aby janku poslal do prdele. to ako nechcela dať jožkovi staré košele ma dorazilo. a soňa na paťa vôbec není hnusná. ved darmo dopelý ale študent ktorého živia rodičia tak snád má právo povedať mu niečo ako jeho matka na jeho sexuálny život mimochodom priveľmi pestrý na chlapca v jeho veku. každy rok nova baba. ja by som svojmu synovi dala riadnu cez hubu a slečna by veru tiež letela. v tomto soničke fandím.

tie kadejake vzťahy každy s každým sú tam preto lebo niektorí herci jednoducho nechceli už robiť v tom seriály. ale je furt lepšie nechať ich zomrieť ako zuzanu a oxanu ako podporovať rozvodovosť.

trdielko149
9. nov 2011

ako baby normalne ma ten Panelak prestava bavit ..dobre viem ze kazde druhe manzelstvo na SVK vraj rozvadza ale to vsetky v panelaku musia byt zle?nemozu tam okrem Emila a Janky nechat aspon jedno manzelstvo v poriadku??otras ..sama nevera,somariny ..Dominika ma vytocila najskor kupuje vybavicku za tisice euracov reve jak slahnuta ze nemoze mat decko a teraz akoze co robi krava ?? Angie ..skoda slov a namahy nieco pisat vobec ... kamaratstvo Dudka a Mišky sa mi paci v tom zmysle ze Dudko bol zatial vzdy ten hajzel posrany a teraz je nezny ukazali aj jeho peknu tvar...to ze Michal si veci neuvedomuje hmm zvykla som si 😝

milka_1
9. nov 2011

aj mna ten serial nejak prestava bavit... nejak sa to tam vsetko zamotava 😖

lussy23
9. nov 2011

Mne sa tierž páči vzťah Mišky a Dudka.
A Imro nemal chybu. Tie jeho historky.

monline
9. nov 2011

čaute
dnes som to nepochopila asi...nebola včera časť, kedy vzali Mišku domov na reverz? a nevraveli lekári, že bude musieť ostať v kľude dva týždne? tak prečo dnes volal Michal na deti, že sa ide do školy????
okrem toho - Jula a Alica - ako môžu byť tak bezohľadné a dotrepať sa k Ivane, aby prišla už hneď do roboty, pričom vedia, že práve doviezli dieťa po 2 operáciách hlavy z nemocnice? nemala by Ivana mať aspoň pár dní OČR? alebo žeby to všetko riešil Michal? no- nevyzerá na to...alebo ostane doma s Jakubom?? 😖
.zrejme sa zápletka okolo Miškinho úrazu dostala do akejsi časovej slučky

lubenka131
9. nov 2011

Čaute kočeny 😉 čo hovoríte na Dominiku?mňa vytáča!a Betke podľa mňa dajú do deja matúša to dieťa bude mať akože s ním si myslím..a presne ako píšeš @monline s tou miškou nejako nedomysleli 😀a tiež súhlasím @andrea.m s tým patrikom to fakt preháňajú :O

monline
9. nov 2011

@lubenka131 dominika je príšerná, mal by ju niekam poslať teraz pre zmenu on a spraviť dieťa betke, to by sa mi celkom páčilo 🙂) no ale betka to asi bude mať s matúšom
a patrik- neviem ktorému výrastkovi pubertálnemu rodičia platia prenájom bytu, aby mohol prášiť frajerku, to je úplne odveci..

lubenka131
10. nov 2011

@monline kraus chce asi ukázať že vlastne dnešné deti nemusia robiť ani nič že im vlastne rodičia všetko dajú zaplatia a oni sa teda nemusia robiť nič iba niekde prášiť frajerku aby náhodou v škole potom nevyzeral ako debil

majina.b
10. nov 2011

@monline no zaražajuce na tom je , že otec ho v tom podporuje 😝 a vedu debatu ako seberovní

tinki
10. nov 2011

ja som čítala článok o Krausovi, kde písal, že musí písať tak, aby to ľudia pozerali, že ľudia síce chcú pohodu vo vzťahu, ale že by to každého po čase prestalo baviť. Preto robí tie tzv. zápletky. Ale podľa mňa tá posledná séria je už o ničom. Príde mi to také umelo naťahované. V podstate tam o nič nejde, samé hádky, rozchody, príde mi občas, akoby ani nerozmýšľali, keď natáčajú tie slučky..človek vidí kopu chýb v deji, v následnosti na dej a tak. Je to také narýchlo zbúchané. Keď to tak pôjde ďalej asi prestanem pozerať..

adelaida33
10. nov 2011

ja aj tak stále nerozumiem, ako môžu z paťa robiť takého sexoša 😝 😝 😝

majina.b
10. nov 2011

@adelaida33 v každom páre je jeden krajší a druhy škaredší, a Paťo je škaredši, keby apoň € mal 😀 😀 😀

* ako môžu z paťa robiť takého sexoša * 😀 to je zbožne prianie scenáristu , akoby chcel žiť 😉

lenka3007
10. nov 2011

@tinki No mas pravdu, take zapletky, akoby to na placi rychlo vymyslali... Ja sa aspon dobre zasmejem na Emilkovi a Dudkovi, inak uz neriesim.

No a Bude Dudko nakoniec otcom Pichlovej detska? myslite ze ano? Fuuha, to by bola uz aj na mna silny kava.. on tiez nie je krasavec, to by som tipovala skor na maslaka alebo Milanka...

atinka22
10. nov 2011

No mňa včera pobavil Imro - že pani Janka, musím končiť, lebo som vás práve stretol. 😀 Milanko - aký odborník na vzťahy. Noro ma naštval, Agátku som síce nemusela, ale myslela som, že im to dlhšie vydrží - Mirka mu dala pekné "kvapky". To s tou Miškou som si vôbec neuvedomila, že by mala ostať doma, máte parádny postreh. Paťovi by som takú vypepila, že by sa už naňho žiadna baba nepozrela, zasranovi jednému lenivému a rozmaznanému. 😠

dadka212
10. nov 2011

a zaujímavé, ako dokážu meniť osudy postáv....Dudko bol najprv strááášne seriózny architekt v obleku, kravatke, ulízaný a teraz ? sedlák....Denisa hrozná riaditelka detského domova, teraz čašníčka....Milan mafián najväčší, záletník a teraz pomáha susedom, vzorný partner...Milanovu ženu bývalú vôbec nespomínajú pritom Maslák má s ňou decko a to akože čo? Dominika o tom asi ani nevie...šak už dediča prakticky má aj keď je to dcéra...

ma77
10. nov 2011

@monline Presne aj mna toto napadlo že včera prišla z nemocnice a na druhy den do školy to vôbec nemaroduje po operacii hlavy? kus nepochopitelne a nema s nou byt kto doma ? ved take že marodka z deckom existuje nie? 😀 ale to by Ivanka nedokazala sediet doma 😝 😝 😝
@dadka212 presne aj mna to napadlo že chce mat dieta iba preto aby mal dediča a ta mala je predsa jeho nejak sa stratila 😀 😀 😀 a Dominika riadna ťapa 😀 😀 😀 už som to raz pisala tak najprv panikari lebo nemôže mat deti ide na operaciu reve ako to dopadne kupuje detske veci a ked je všetko ok tak zrazu už nechce dieta ani sa nečudujem Maslakovi že ma nervy 😀

trdielko149
10. nov 2011

baby akoze mna triafa z toho ako pisu ten dej ..decko 6 rocne je po 2 operaciach hlavy v nemocnici minimalne 2 tyzdne!! a reverz si uz aky debil sprosty vezme na take decko ved je to hlava nie slepak!! 😠 a potom je este minimalne tyzden doma decko s rodicmi ale ved velkomoznaa Ivanka a velky pan doktoricek ... bratislavaci tam svet akoze chodi takto nejako??
Patrika uz neriesim je to podla mna škratoš a ma prázdnu papulu o peňaženke nehovoriac ...
mne bolo inak od zaciatku jasne ze Pichlova to caka s Dudkom 😀
a Maslak "potrebuje dediča" a Daniela a ta krpaňa ktoru vychovaval zopar rockov Milanko co?kde?ako? si fakt utahuju z divakov tvorcovia ...asi im zase napisem na nastenku na FB nech to daju do poriadku ..uz viackrat som im pisala precitali si,zmazali samozrejme ale nakoniec potom dali dej do poriadku 😀 😀 😀