Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

depecko
8. okt 2008

radšej nech nikto neumrie,mám všetkích rada. ☹ Dúfam že nie Emilko,alebo Janka 😢

hubka
8. okt 2008

No Emil je perfektny, ale pani Janka mi niekedy lezie na nervy, ale zase sa na nej dobre bavime 😀
Karol nema chybu, to ako rozprava a pri tom sa tak tvari hihi

minkak
8. okt 2008

aj mna hned napadlo,ze asi zomrie richcard ked konci v panelaku....... 😢
a rozvod asi tiez teda bajzaovci 😖

liliandax
8. okt 2008

ale Richarda je skoda, mne sa celkom paci 🤐 🙂 .. ale nepaci sa mi ta sutaz, co zacal moderovat na Markize 😠 😝

monkula
8. okt 2008

lili, a jto ma už napadlo... 😅

marorlinko
8. okt 2008

asitka, claudinka, asi nastal omyl, pretoze vobec som si nevsimla,ze som vo volnej diskusii, pretoze maly my zmenil temu kde som bola predtym, takze asi preto som napisala to,co som napisala, stava sa. deti su rychle a sikovne. az neskor som si vsimla,kde som to pisala, takze este raz sorry.
zijeme v uk, mne sa to meno pacilo strasne to druhe ma po manzelovi on je spaniel. je v poriadku od narodenia nemal ziadne konplikacie ani p narodeni, tazke som stastna,ze to tak je.
prave pozeram panelak,ale vsetko sa tam dako konplikuje naraz.

melory
8. okt 2008

ahojte...teraz asi praskne, ze emilo za vyherne peniaze kupil listky na premieru....

bejbypd
8. okt 2008

Podla mna umrie agata,neviem preco myslim si ze ten chlapik co hlada karola ho bude chciet nejak napadnut a pripletie sa do toho agata a zabije ju...a rozvedu sa podla mna jednoznacne bud bajzovci alebo svehlovci,nevera podla mna bude bajzova s tym trapkom dariom a v programe noveho casu pisu na piatkovy diel ze Michal je zamilovany myslim ze do svehlovej no uvidime...dufam ze nezomrie richard to je sexos 😀

asitka
8. okt 2008

mon...zas čaruješ??? možno zomrie majiteľ sexshopu a budú mať po porbléme.... 😀

maruschka
8. okt 2008

alebo stará pani Švehlová-tá má večné zdravotné potiaže..
Podľa mňa úloha Agáty a vôbec všetky úlohy Fodrásovcov sú zbytočné..Načo tam je vlastne jej sestra?Veď v poobede sa mal Kordiak rozhodovať medzi naivnou Vierkou a Riou a zrazu sedí s Agátinou segrou v aute..Také milé prešľapy.Ale už som si všimla veľa takých hluchých dejov v tomto Paneláku-čo nikam nepatria. 😕

mamartinka
8. okt 2008

richard odchadza z panelaku preto lebo nastupil do neakej sutaze v markize myslim.preco ma niekto vlastne zomriet?

maruschka
8. okt 2008

asi chcel na to niekto z tvorcov seriálu nalákať divákov,keď povedal,že tam bude jedna smrť,rozvod a iba jedno bábätko...Alebo to je len novinárska kačica zasa...

asitka
8. okt 2008

marus...mi píšeš...jak by si mi myšlienky čítala....ani jeden z rodiny fodrásovcov mi nie je sympatický....nielen ako seriálová postava...ale vôbec tí herci....

asitka
8. okt 2008

ináč...šak to tam v tej ankete napísali, čo sa stane... 😀 kordiak si začne s bajzovou, lebo mu pripomína dávnu lásku 😀 lebo ostatné anketové otázky boli čistý blud 😀

monkula
8. okt 2008

a viete, že Ria je v skutočnosti dcéra starého FOdrásza? asi viete že...

a mne je Ria strašne nesympatická ,odkedy raz v časopise povedala ,že je jdieťa bude mať úplne obyčajné meno a nie žiadne divoké, ako napríklad Chiara 😠 😠 😠 😠 takže už to je osobné 😀 😀

asitka
8. okt 2008

mon ....a keď jej starý fodráz kurizoval v tom masážnom...mi až smiešne prišlo...že otec dcére dvorí... 😀

minkak
8. okt 2008

hmmm,tak to som ja nevedela ,ze je to jej otec 😕 a ako sa vlastne vola to jej dieta?

monkula
8. okt 2008

Jakub

hubka
8. okt 2008

no tak uz nam to zacina, som zvedava, co sa dnes bude diat 😀

bejbypd
8. okt 2008

baby co v panelaku?ja som kukala modre z neba tak som panelak musela obetovat

dannynka
8. okt 2008

mno dnes to celkom zaujimavo skoncilo...akurat som to dokukala v archive lebo tiez som kukala modre z neba 😅

mimikyky
8. okt 2008

bejbypd, dannynka, ste zlaté, že ste nás kukali 😉
aj ja kuk zajtra panelák v archíve

janka1874
8. okt 2008

aj my sme pozerali modré z neba a mimikyky musel to byť super deň brala by som až na toho rochniaka toho teda fakt nemusím

claudinka
9. okt 2008

uz nam ide panelacik.. no som zvedava, ako sa to bude teda vyvijat dalej..

a ten Kordiak.. jak som ho mala rada, tak uz to prehana nejako s tymi zenskymi.. ze mu to neni blbe 😖
a Bajzova s takym uchom 😢 😢 sak Bajza je uuplne zlatucky ☹

zuzitka
9. okt 2008

vcera sa mi pacila ta hlaska od Emila, ked Janka povedala, ze: Odchadzam ..... a Emil, ze: A kde mas kufre??

😀 😀

ona isla len do divadla do pokladne.....

claudinka
9. okt 2008

😀 😀 😀 tak to som sa na tom aj ja zasmiala..

to mysli Bajza vazne?? 😕 😕

zuzitka
9. okt 2008

co ma myslet Bajza vazne? 😅

maruschka
9. okt 2008

Karol to má nahnuté s mafiou....Bajza je total brutal idiot...Bajzová nápodobne...Jediný, kto tam je normálny je asi momentálne tá Betka.. 🙂 😕 😅

melory
9. okt 2008

mne sa teraz praveze bajza paci...pekne ironicky striela do zuzky.
ale ivanka sa vyfarbuje a poplietla pekne bajzovi hlavu.

minkak
9. okt 2008

no tak sa nam bajza zamiloval 😕 😅
a karol ...som zvedava ako to bude dalej a co na to angie 😖 toooolko si kopeckovala tie korunky ☹