Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

claudinka
7. nov 2008

tak kubo bol dnes najlepsi.. nemal chybu..

a Darius sa teda vyfarbil.. keby aspon bol nejaky casanova, ale obycajny dilinko zarasteny 😖

minkak
7. nov 2008

darius bol teda dnes.....nechapala som,zrazu niekto uplne iny,pekne to na nu hral 😖
ale jej dal ,ved ty 40-nicka 😖

monkula
7. nov 2008

čo? čo? t osom nevidela, č osa stalo? le nsom videla, ako Michal našiel v koši kvety od škrečka 😀

minkak
7. nov 2008

monika skrecok sa na nu vrhol ako divy....otras!!!!
neviem uz presne ,ale nieco v takom zmysle ,ze co cakala....ze si myslel ,ze jej to tak bude stacit 40-nicke s 3 detmi....

monkula
7. nov 2008

jaaj ,to je prasa... 😠 😠 😠

minkak
7. nov 2008

no nejak tak to bolo,ze si myslel,ze si spolu mozu uzit,ze ved ona je teraz v naj.rokoch a uz vie ,ze k tomu netreba byt zamilovana......
a na zaver jej povedal mozes lutovat 😅 blb 😠

monkula
7. nov 2008

ale ja nechápem na čo sa nechajú zbaliť niektroé ženy... tie trápne kecy o tom ,že nič také nikdy necítil keby mi niečo také povedal, tak ho ovraciam.... 😝 😝 😝 😝

minkak
7. nov 2008

len ci sa daju...take kaleraby 😀
ale asi sa najdu aj take 😖

cikyta
8. nov 2008

No tak Dariusko sa ukázal v celej svojej nádhere! Až mu vačkami triaslo ako sa nám rozkokošil-slizoun jeden!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No a Kubko 😅 😅 😅 bože to je taký Trolko popletko.Vo včerajšej časti bol proste senzačný!
A pán Emil ked vypustil,že môže aj vianočný stromček Janke postaviť,nech si to tam tie darčeky už dáva pre lepší prehlad. 😀 Je zlatý.

mamartinka
8. nov 2008

pondelok panelak-medzi michalom a ivanou to iskri,stretavaju sa v bare.ako zareaguje jakub?Jarmila ma v bite priatela.Nadpis-Straka. Utorok-inzerat. -Betka ponukne karolovi pravnu pomoc.dunca caka velky den.Milan podal inzerat do novin. Streda-Baloniky. Milan ma prve rande z angelikou.Bajzovcov zaskoci objav v detskej izbe.Dvojicky to poriadne prehnali. Stvrtok-Prepad. Angie sa podari zohnat peniaze na pravnika.Ako zareaguje Karol?Ivana sa stava obetou prepadu. piatok-Angie odchadza. Ako zareaguje Angie na prepad rovnako tehotnej susedy?Bajzovci su v rozpakoch,musia vysvetlovat vycinanie dvojiciek. Toto od pondelka v panelaku.

cikyta
9. nov 2008

Písala som do magazínu otázku ohladom tej škodovky,tak som zvedavá,ako sa Kraus najbližšie vyjadrí.
(Ten magazín býva len v nedelu,však?Toto nesledujem moc pravidelne.Len náhodou)

slaviq81
9. nov 2008

cikyta, dobre si urobila 😉

asitka
9. nov 2008

cikyta...no ja som nááááramne zvedavá...magazín nepozerávam...nestíham...tak prosím napíšte sem...ak sa k tomu vyjadria....

monkula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si taká romantička 😀 😀

mamartinka
9. nov 2008

mala svehlova bude terezka.dnes sa to rozhodlo v panelak magazine.

slaviq81
9. nov 2008

to fakt? Ale pri predstave ze by sa mala volat Jarmilka po mamicke, tak suhlasim s Terezkou

sirinka
9. nov 2008

terezka je pekne meno 😎 inac, podla mna jakub nepojde do vazenia, bude musiet spat odkupit tie akcie a tym padom nebudu mat na novy byt a ostanu v panelaku s mamickou 😝 co si myslite?

slaviq81
9. nov 2008

Sirinka, do vazenia urcite nepojde, ale zasa ani tie akcie nebude musiet odkupit podla mna. Dufam ze mu ten hnusny Milos nebude robit problemy.

sirinka
9. nov 2008

slaviq81 no som teda zvedava, ako to vyriesia...

asitka
9. nov 2008

a ináč netvrdil predtým dárius, že ju miluje, že sa zaľúbil a tak???a potom len, že si myslel, že si pekne užijú? nejaká som z toho domotaná...

a jakub nemá prečo ísť do väzenia...on bol len sprostredkovateľ....či ako?

minkak
9. nov 2008

ahojte
asitka no pekne ju namotaval....
aj ja si myslim,ze on by nemal ist do vazenia,ved je to smiesne co on za to moze?

sirinka
9. nov 2008

asitka a tusim aj hej...mam to nejake zahmlene... 😅
no podla tej zmluvy, povedala betka, by to na neho hodit mohli...ved firma, ktora si dopredu planuje ludi okradnut a zmiznut z trhu, si dobre naplanuje aj ako napise zmluvy... 😉 to pozname aj z reality

asitka
9. nov 2008

sirinka...ved hej...ale aj v reale je to tak..že idú sedieť tie najväčšie ryby...a zamestnanci sú mimo obrazu a zvuku...či nie??? ako ja tomu nerozumiem....nepracovala som nikdy v tejto sfére...ale čo čítam z novín...či ked kuknem správy....tak hádam tvorcovia z toho nespravia inú drámu...a kubka by bolo škoda vo väzení...ja sa na ňom vždy tak pobavím...a ivanke reakcie k nemu...nemajú chybu 😀

minka...ale keby aspoň bol k svetu...ale michal to vtedy dobre vystihol...že majú také obdobie...že keby jej aj quasimodo lásku vyznával...tak tomu uverí 😀 😀 😀 a jaký mal priteplený účes 😀 😀 si si všimla 😀

sirinka
9. nov 2008

asitka no ani ja tomu neverim, ze by siel do vazenia 😉

claudinka
9. nov 2008

a ja ze uz konecne bude od Milosa hnupa klud..

asitka
9. nov 2008

ináč Miloš ako postava je hrozná...ale ten herec v profesionáloch nemá chybu 😀

liliandax
9. nov 2008

tiez si myslim, ze Kubo do vazenia nepojde, ved potom by Ivana nemala potom koho komandovat a buzerovat 😉

asitka - Profesionalov si obcas kuknem a Milos je tam fakt bohovsky 😵

asitka
9. nov 2008

ti poviem...môj muž už minule utrúsil...a to nejak nie je na sledovanie seriálov...že tohto herca by mali dávať častejšie...rehlil sa na ňom...až och 😀

liliandax
9. nov 2008

ale aj ostatni su fajn a aj Scarletka.. a paci sa mi aj v panelaku 🙂

minkak
9. nov 2008

asitka hej ten uces som si vsimla,som sa dobre pobavila... 😀 😀 😀

bubinko83
9. nov 2008

sorry,to ktory je ten Milos?