Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

otrivinkajanka
9. máj 2008

ved to si myslim aj ja ale mozno to scenaristi dali tak naschval ved uvidime co bude dalej

lyzenka
9. máj 2008

ja pozeravam aj panelak aj ordinaciu - podla toho, co stihnem....dnes som nestihla nic... 😀

ivka19
9. máj 2008

baby,ale to chuda agata,robi vsetko len podla scenaru,tak ju uz tolko netoto,ja ju nahodou mam celkom rada 😉

otrivinkajanka
9. máj 2008

ved si to mozes pozriet na nete alebo v pondelok v reprize

ivka19
9. máj 2008

ozaj pozrela som pokazene klapky z panelaku a ta ivana ti je taka ista raketa aj na nakrucani 😀

janka1874
9. máj 2008

agatu asi uz pomlay davaju mimo lebo vraj tam ma skoncit co som niekde citala tak sa v tej ulohe nenasla a asi aj preto idu robit pokracovanie susedov

dadulka19
9. máj 2008

ivka,kde si to pzerala?na www.panelák.sk??

ivka19
9. máj 2008

dadulka,ano tam ,v archive, v obyvacke v takej skrinke 🙂

dadulka19
9. máj 2008

pohľadám,dík 😉

ivka19
9. máj 2008

janka,to vazne ☹

otrivinkajanka
9. máj 2008

no minule pisali o diane moorovej alias ivane svehlovej,ze je to riadna furia aj v skutocnom zivote a ze sa tak chova aj ked nakruca takze jej ta uloha sadla a ani ju hrat nemusi

ivka19
9. máj 2008

tak to mi potom bude chybat,a koho daju ku kordiakovi 😅 mozno ho potom daju do kopy z jeho ex 😒

janka1874
9. máj 2008

ivka19 vraj vazne ale vsetko sa este moze zmenit ja to nepisem 😀
moorova mi velmi nereze ani v skutocnom zivote ale ta uloha jej sekne

ivka19
9. máj 2008

presne taka bola v tych klapkach,uplne ako vo filme 😅 ...podme,podme,pohnite si atd 😀

otrivinkajanka
9. máj 2008

no ved na nej je to aj vidiet,ze je taka furia chudak duro mokry musi byt riadne pod papucou aj ja som zvedava koho daju ku kordiakovi

janka1874
9. máj 2008

moj typ je engie

otrivinkajanka
9. máj 2008

no tu ja netypujem asi nasadia nejaku novu herecku

minkak
9. máj 2008

janka aj ja si myslim 🙂

otrivinkajanka
9. máj 2008

ved sa nechame prekvapit co zasa tvorcovia vymyslia ved je to tam take pomotane teraz,ze uz sa neviem dockat ako to vsetko dopadne

leva
10. máj 2008

Ahoj,ja so sa vcera riadne narehotala na tej Ivane ako sa stou svokrou po cesky rozparavala,to nemalo chybu,muz na mna pozera ci som normalna 😀 😀 😀 Inak zo zaciatku to vyzeralo ze Ivana je strasna potvora ale aj taj jej svokra vie dobre vytocit.

mata79
10. máj 2008

Panelacky, co keby ste mi to kazdy den zhrnuli a panisali do 3 viet, co sa tam stalo.?
Mna to tak stve, ze to posunuli. Prisli takto o zazratu divacku. Mali by to koli mne prehodit naspat.... 😠

ivka19
10. máj 2008

tak mata,vcera sa udialo : ivana trochu podnapita ,dokazovala svojej svokre,ze dokaze rozpravat po ceskya to si vybrala ten jazykolam 333 stribrnych strikacek... 😀 ale bola perfektna 😀
agate spravili mafiani zo salonu masaker ☹ odisla do NZ 😒
capaty zase obtazovat angie,tak mu imro jednu dal a capaty spadol,neviem sice co sa stalo,ale vyzera to byt vazne,lebo volali zachranku 😕 uvidime v pondelok 😉

jerryjanka
10. máj 2008

mata kukni si to v archive jojky stiahni si ten ich player a môžeš kuknuť všetky vynechane časti 😀

bibianna
10. máj 2008

včera tam zas veľa prezentovali alkohol.

janka1874
10. máj 2008

mas pravdu bibianna to jedine mi na tom seriali straaasne vadi ja si myslem ze aj bez tych prezentacii je vsade alkoholu privela a to nepotrebuje reklamu

janka1874
10. máj 2008

o chvili by to mohli premenovat z panelaku na bar

bibianna
12. máj 2008

to je pravda

janka1874
12. máj 2008

caute zienky no ako sa Vam pacila dnesna cast sme sa isli urehotat na to vysluchu toho chalana na policii bola to fakt sranda

mamartinka
12. máj 2008

no mne sa zasa dnes pacil pan emil z manzelkou.bomba par. 😀

bibianna
12. máj 2008

ja som dnes nevidela, pozriem na internete