Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

bubinko83
10. dec 2008

baby,mne je vam ta Lucia taka nesympaticka 😝

asitka
10. dec 2008

zodpovedný tato...aspoň k dedovi ju šupnúť mohol....

emjee
10. dec 2008

inak lezie mi to na nervy, posledne mesiace naozaj ine nerobia len chlastaju 😝 vsetci 😝 ako keby inej zabavy nebolo

egyptanka
10. dec 2008

asitka, mohol ...
emjee, suhlas
inac fakt nerozumiem ako mohol Vasut odviest Amy na letisko ked pil s chalanmi?

bzuco
10. dec 2008

baby...jasnééééé....tak tomu nerozumiem, ako som to mohla pomotať 😀 😀

a to som ešte kukala do témy Ordinácia, že kde mám príspevok...som myslela, že som ho zabudla odoslať...asi starnem 😀 😀 😀 😀

bzuco
10. dec 2008

to je tak, ked sa preklikávam cez 10 tém naraz 😝 😀 😀 😎 😎 😎

asitka
10. dec 2008

ivanke asi zomrel otec...aspoň ja tak tipujem.... 😕

bzuco
10. dec 2008

babulky...prečo mamička raz rozpráva po slovensky a raz po česky??? som z toho jeleň 😅

mimikyky
10. dec 2008

bzuco, na tuším len k Ivanke rozpráva naschváľ česky 😉

bzuco
10. dec 2008

😀 😀

zuzitka
10. dec 2008

aj ja myslim, ze otec jej zomrel 😖

tripplebi
10. dec 2008

ja som tiež rozmýšľala, ako mohol Vašut šoférovať, keď pil. a tiež si myslím, že Ivanke zomrel otec.

adulik23
10. dec 2008

baby, dnes kraus v promi novinach povedal, ze bajzovu vytiahnu z panelaka do roboty. 🙂 vsak by bolo nacase.

kosicanka1
10. dec 2008

baby, uslo mi par casti, co sa deje s betkou, ako ich vydiera, preco?

dannynka
10. dec 2008

babulky mohol by mi niekto v strucnosti co sa dnes dialo?neda sa mi kuknut na nete panelak fnuk ☹

leva
10. dec 2008

Ahoj dannynka,tak dnes,este oslavovali nar.Terezky,Jakub ostal v tom stale ze to je herec Kukura,nie Vasut 😀 ale nebol sam aj Karol si to myslel,chcel ho za krsneho pre malu,no Vasut radcej zdrhol 😀 Balažikova sa opila s pani Jankou a zaspala u nich,rano prisiel manzel Balazikovej za Emilom a drapol ho pod krk,lebo Emilko mu to do telefonu troska zle vysvetlil ze preco neprisla domov a tak.Michal pisal na internet tej akoze Trinity(neviem ako sa to pise)ze chce stretko,no zatil sa neudialo,samozrejme mamicka trosku pojedovala Ivanku ako sa ma o malu starat.Jaj a tie fotky co nasla Agata,na nich je jej sestra,vraj ked mala tusim 4 zomrela,len neviem preco asi som prepocula(napiste prosim ak viete)no a na koniec volal niekto Ivanke a zostala ako obarena,tak to skoncilo,predpokladam ze bud otec alebo snim nieco bude.Neviem uz ma nic take zaujimave nenapada.

dannynka
10. dec 2008

leva,moooc dakujem za info...slubujem ze zajtra uz budem urcite pozerat 😉

leva
10. dec 2008

😉 🙂

vesi
11. dec 2008

Ahojte,
aj ja si myslím, že Ivanke zomrel otec...
ja ked som dobre pochopila, tak bajzová má vysokú školu? boli s luciou spolužiačky na výške? ináč zo začiatku som luciu nemala rada, ale teraz sa mi už páči, má dobré hlášky 😀

minkak
11. dec 2008

leva dakujem aj ja, 🙂 zase tam nieco maju a neda sa to spustit 😠 😠 😠
pekne im to tam vycitaju na tej nastenke

mamartinka
11. dec 2008

baby citali ste totok.www.joj.sk panelak uz aj na papieri.dnes 11.12.2008 o 15.00 ozije nakupne stredisko POLUS panelakom.uskutocni sa tam krst knihy panelak.viac na hore uvedenej vebouke.

minkak
11. dec 2008

mamartinka hovorili o tom uz aj v magazine aj ukazoval tu knizku 😉

inak ta vcerajsia cast uz ide 🙂 😉
aj ja si myslim,ze ivane zomrel otec....tak to bola asi ta smrt v panelaku-to nas teda nenapadlo,ze?

slaviq81
11. dec 2008

Aj mna hned napadlo ze Ivanke mohol zomriet otec, nic ine by Ivanku tak nepolozilo, no nie? A tusim ze v panelaku je Ivanka jedina abstinentka. Uz aj Janka sa rozbehla 😀 😀 Ozrani jedni (-y ?) 😝

tripplebi
11. dec 2008

Ivanka nepila kvôli tomu, že čakala bábo a teraz sa oň musí starať, tak nemá čas. ale inak, to bolo dosť nefér, že Kubko povedal, že nemá peniaze na darček pre Ivanku a na chľast nechal niekoľko tisíc.

sajaa
11. dec 2008

ja to žeriem

slaviq81
11. dec 2008

Ved oni prechlastaju hadam viac ako zarobia, no a Svehlovci este musia platit najom za byt na tretom, tak neviem.

leva
11. dec 2008

A na co umrela ta Agatina mala sestricka?

leva
11. dec 2008

boooze,ten Jakub ked zadre tak to stoji za to 😀 😀 😀 ze krmil srnku z flase 😀

minkak
11. dec 2008

leva no som sa zasmiala 😀 ved je to tiez cicavec 😀

leva
11. dec 2008

Inak ten Michal ostal hrozne chladny,rozvod a hotovka,chudera Zuzana 😔