Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mikalove
2. feb 2009

Ivana to prehnala s tym modelom ked ho išla vrátiť 😝

egyptanka
2. feb 2009

mikalove, suhlasim. Aj Jakub bol dobry, ked si ten model od Milana zobral. 🙂

honey023
2. feb 2009

Super časť!... chuda Zuzana a ako na konci na Bajzu, ze ja som este neskoncila 😀 ... No Emilkova oslava, nadhera, slonia diskusia bola dobra 😀 a mlady Fodrasz je cim dalej tym lepsi 😀 ...martina je aky protiklad Angie... inak asi sa prebrela Angie, teda aspon tak to tipujeme v rodine! 😉

monkula
2. feb 2009

hej ,mladý Fodrász bol dobrý ,že sa živí jedlo ma čím janka?

claudinka
2. feb 2009

aj ja v tu angie dufam.. a tie zapletky su aj tak nejake nudne.. 😒 😒

mikalove
2. feb 2009

ja som sa začítala do knihy,že som nevnímala koniec...zdvihnem oči a už začal iny film ☹ tak šípková ruženka sa prebrala?

majina.b
2. feb 2009

malý Lukaš, to je Bičanov syn???, podľa titulkov

Luciu by mohli aj lepšie obliekať.....Imro je neaky zubožený.

honey023
2. feb 2009

mikalove: dlha reklama, co 😀

mikalove
2. feb 2009

Bičan má len dcéru Aničku a syna má väčšieho z prveho manželstva...tak asi nie ale malý je zlaty...

babulka123
2. feb 2009

egy beriem aj hned .. hehehe ale nie ved ty vies velmi dobre aky je moj drahy... taky macik, ja proste bez neho neviem byt..
a teraz vazne, ak mi ide manzel na sluzobku , vacsinou na viac dni, musim ist k nasim alebo svokrovcom , par krat som sa hrala na zodpovednu matku rodiny teda vtedy este buducej a 2x z 3 to skoncilo infuzkami na pohotovosti.. zaludocne problemy takze ze dovi.. takze nieje to sranda...

cikyta
2. feb 2009

Ta Engina sestra aj umre v tom svetry 😝

dadulka19
2. feb 2009

babulka,to fakt?....riadne blbá fobia... ☹

hej,tak mladý Fodrász bol dobrý 😉 ,...ale Emilko by aj mne časom liezol na nervy s jeho vykladaním,hoci je to niekedy zaujímavé 😖 .........a Martiny mám už asi tiež dosť 😒 ,chýba tam normálna Angie 😵 .....a nemá Kordiak nové závesy???či sa mi to len zdalo?? 😝

jaja0110
2. feb 2009

babenky myslite ze ty Bajzovci sa nakoniec rozvedu? Ja tomu neverim, podla mna sa daju dokopy 😅 😅
a dufam ze Angie sa prebrala 😀

mirela
3. feb 2009

dobry bol posledny diel, taky akcny, ale aj vtipny 😀, veru Fodrasz mal hlasku dielu 😅, Zuzana bola tiez super pri tom poslednom rozhovore, Karola mi bolo velmi luto ked bol v nemocnici za Angie, pôsobil tak hrooozne smutno ☹

babulka123
3. feb 2009

dadulka co ti budem hovorit a to uz mam dost rokov.. .ale co uz.. heheheheh

inak v casopise zivot bolo ku vcerajsiemu dielu fotka na ktorej sa rozprava karol s angi, tak neviem ci len predbehli dobu alebo sa sekli a dali staru foto

mikalove
3. feb 2009

ja mam rada,ked píšu "náš zdroj" 😀

jaja0110
3. feb 2009

Nooooo, tak Agatka sa vrati nazad sa neviem dockat 😀 😀 a ako to tipujete na dnes? 😎

lekno
3. feb 2009

Zaujímavé, že nikdy neukázali Anginu mamu v nemocnici. To nechodí pozrieť dcéru?
Aspoň ja som si to nevšimla 😕

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lekno
3. feb 2009

Aha.
Konečne sa prebrala 😉

egyptanka
3. feb 2009

lekno, ale po tom ako dlho bola v kome vyzera dost dobre ...

lekno
3. feb 2009

No jó, herečka 😀

mamartinka
3. feb 2009

Angi sa nam prebrala.a lukasko chudatko placlave.zlatunky je.a co hovorite na kubka a ivanu.ze co je na mne nove.kubko sveter? 😀 a imrich o stromceku vianocnom emilovi ci ho este maju.no bomba.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egyptanka
3. feb 2009

martinka, keby niet Imra tak sa clovek ani nezasmeje. 🙂

lekno
3. feb 2009

Mamička dohrmí vždy ako tajfún. V najnevhodnejšej chvíli 😀

mamartinka
3. feb 2009

to je fakt.este ze ho tam dali. 😀

egyptanka
3. feb 2009

ty kokso ... to co chce Zuzana ako vyzivne? 850 €? To kolko musi zarabat Michal v Brne?

honey023
3. feb 2009

Chce mu ten rozvod znechutiť 😀 je dobrá, má to premyslené... a tá sestrička, že však to neni tak moc a Michal, no to je v eurách 😀 ... inak Karol je má vidiny, že počuje Angie alebo to bolo Martina? Skončilo sa to záhadne.
No som zvedavá ako Ivana bude zvládať v robote s tými jej "úžasnými" kolegyňami a šéfom 😀