Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

honey023
20. apr 2010

Snáď Betka nemá rakovinu... dnes Emilko s tou maskou ako pekne džentlmensky podporil Janku, že vyzerá o 15 rokov mladšie 😀

lucia78lucia
20. apr 2010

A tí Židia ako si chytili za ruky, že šalom... inak ako sa volá ten herec, čo hrá liečiteľa, vypadlo mi meno?

vodnarky
21. apr 2010

no chudak Kubko..zasa sa ho chystaju obalamutit a okradnut..ti dvaja "salom"..som zvedava co s toho bude..
no a ta Ivanka sa nebodaj zamota s tym Faabrim??? 😅 😝 ale to divadielko,co teraz hra pred Michalom,len aby ziarlil je dost trapne.. 🙄

mirela
21. apr 2010

lucia, liecitel sa vola Peter Šimun

lussy23
21. apr 2010

Chudák Kubko. Vždy sa dá oklamať ☹ Nemala ísť Alica náhodou k Michalovi?

honey023
21. apr 2010

Ale teraz mám pocit, že Kubka nechcú oklamať, či? Alebo to chce hrať Rózentál na všetky strany a nahrabať sa chce sám a tým všetkých odstaviť 🙂

mychaella
21. apr 2010

Neviem o co ivane ide...sprava sa jak mala...sestricky jak cumeli na dr. Maleho si myslia ze kazdu "smykne" alebo co? 😀
Alica je svetova s tym oplodnenim, ako aj s kazdou jej hlaskou

Lussy - asi ano, alebo mozno aj k Fabrimu ked Ivana rozpravala jake super vysetrenie absolvovala 😉

Angie je strasna trubka nejak som ju neriesila ale v poslednej dobe mi zacina liezt na nervy, lavne ta trapna scena, kto to je, co tu robi... 😒

monkula
22. apr 2010

😀 mychaella, že, angie trápna, normálne ani nemám chuť pozerať, keď tam vidím tú jej vykrútenú papuľu... 😝
Tak určite by som nerobila nejaké scény, zachovám sa ako dáma a nie ako hysterka... až odíde, tak ho zdžubem, nie? 😀 😀 😀

mychaella
22. apr 2010

Presne...sak tam vtrhla jak vichrica a zacala vrieskat ani nevedela co a ako...sak normalne pozdravim, sak mi povedia o co ide ne? keby jej chceli robit nieco za chrbtom tak sa nestretnu u Milana...ale zdala sa mi na zaciatku serialu inteligentnejsia.

lussy23
22. apr 2010

Všimli ste si ten pohľad Borisov, keď sa Lucky rozprávali o svadbe v Kostele? Možno už bol raz žanatý. To bolo to tajomstvo, čo Chcela Lucií povedať Denisa. Asi.
Inak čo bolo? Videla som iba scénku s Borisom a Luckami.

mamartinka
22. apr 2010

No mne ta Angie tiez zacina liezt na city.Akosi sa zacinaju len z Milanom hadat a kricat po sebe.

egyptanka
22. apr 2010

Postreh ... tak Michal robi v spickovej klinike a to sa tam nedodrzuju hygienicke podmienky??? 😠

... ked robil Betke vaginalny utz tak ho potom vytiahol a utrel obycajnou papierovou utierkou, ale v ramci hygieny kazdy gynekolog na tento vaginalny utz nasadzuje prezervativ, aby sa eliminoval prenos nejakeho sajrajtu ...

martinex
22. apr 2010

egy to som si aj ja vsimla a som kukala jak puk 🙂

mamartinka
22. apr 2010

No vyzera ze sa mame naco tesit.Inak ma vcera napadla Denisa ked Janco si s nou zacal rozumiet v bare.Ked pride Sona domov a nacapa Dusana v spolocnosti 2 zien.Hned my doslo ze to bude asi Alica a Denisa.

labelo
22. apr 2010

no zbohom -sodoma gomora 😀

maryah
22. apr 2010

baby, neviete čo je to za pesničku čo sa tam hrá na gitatre a muž spieva tu tu tu... bože neviem ako sa to volá, je to dobré, už tu raz bolo o tom písané, že čo je to za pesničku, ale nemôžem to nájsť 😅

mamartinka
22. apr 2010

Mne sa vcera pacila pesnicka ako z vecernicka rakosnicek.Ked Janka Blicharova isla pocitat tovar na papier.Velmi pekna pesnicka.

mychaella
22. apr 2010

Jeeezis to uz nevedia co tam vtrepat? ze martina mala chemoterapiu? odkedy odisla a vypadali jej uz aj vlasy? trocha mimo reality su nie?

maryah
22. apr 2010

to bola táááááááááá pesnička.... tututu 😀 😀 😀 ... bola super

mychaella
22. apr 2010

Ano-ano viem ktoru myslis, ale neviem ako sa vola...vydim, ze si z nej hotova... 😉

Rozenthal skoro zo schodou spadol..hehe

maryah
22. apr 2010

nooo, som. je úžasná, ani pri nej skoro nedýcham 😀 😀 😀
aj ja som si všimla, že sa skoro natiahol 😀

majina.b
22. apr 2010

mychaella , sestra martinka mala chemterap ešte v roku 2008, ked angie bola tehu

mychaella
22. apr 2010

Ahaaa, ahaaaa, ja som vlastne zabudlaaa, nieco sa mi mar,i blik, tak potom sorry ospravedlnujem sa.

ha naivna Nika.... 😀

Imro bol dobry..."su maskovany , jeden ma parochnu a druhy nalepeny nos"

maryah
22. apr 2010

celý panelák má mravcov 😒

maryah
22. apr 2010

jááááj, zase moja srdcovka 😵 😵 😵