Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

atinka22
22. sep 2010

No keby mňa začala Natala tak omakávať, letela by nejedna pekne "spakruky". 😠 Zaujímalo by ma, o čo tej ježibabe ide. Švehlová nesklamala, zostáva verná svojej povesti totálnej kravy. Alici sa čudujem, je na Ivanku nezdravo naviazaná, také nerovnoprávne kamarátstvo je o ničom.

traktor
22. sep 2010

@atinka22 ...no ona asi fakt bude na zeny...ale ked ju chytila..tak mne normalne ruka vyletela 😀 😀 😀 , ze reflex ci co..juj ale by jej plesklo po ustach 😀

weiya
22. sep 2010

@traktor koho zacala natala omakavat?volako som vcera nepostrehla 😀

atinka22
22. sep 2010

No predsa Angie v bare, normálne jej rukou prešla po prsíku, ja by som ju... 😠

vodnarky
22. sep 2010

ta Natala sa mi zdala divna uz od sameho zaciatku,ked stale mala nieco proti Denise...a ako sa podklada tomu Kordiakovi...????no to je pod uroven.... 😔

beru30
22. sep 2010

Tie baby sa tak smiesne biju, neviem preco jej neda normalnu facku a basta, biju sa ako skolkarky 🙂 esteze si nezacnu trhat vlasy, ale som zvedava na tu kameru. Len aby sa Angie neprekecla pred svojim drahym a bude po srande 😉
@traktor mne prislo normalne akosi zle, normalne ma striaslo 😒 podla mna mala nejaku lesbicku skusenost a bola odmietnuta tak preto je taka 😝

vejula
22. sep 2010

@beru30 vidiš to je pravda s tou luckou odkial zavolala ten taxik??? Vidiš človeka to ani nenapadne, ale že režiser toto prehliadne 😅
Inač to že Natalia vyštartovala po angie som vobec nepostrehla... ale ja pri tom vždy vyžieram tak sa asi energia sustredi na travenie a na myslenie neostava 😅

Inač občas si vas tuy čitam je to take zlate jak nadavate na nich, tak sa občas pridam 😉 😀

crazybabenka
22. sep 2010

@zuzul1310 tak potom o cca 2 týždne nepozeraj....lebo Zuzka pôjde na zákrok

eeevvvkkkaaa
22. sep 2010

@vejula lucka si mohla zavolať taxík aj z búdky, alebo jej ho mohla zavolať pani učiteľka, alebo niekto iný zo spolužiakov....

mihouk
22. sep 2010

Som zvedava ako zareaguje Borisko, ked uvidi Natalku na kamere, Boris je dalsi co mi vadi, teraz je ako velky pan podnikatel a nema cas, pre mna je to taky truhlik (slusne povedane). A zase ta Agata....ked uz je taka studovana vysokoskolacka, co viedla nejednu prevadzku, tak by mohla zvdihnut zadok a najst si robotu sama, ved chudak Noro sa snazi, ale on je motak, tak preco sa na neho spolieha. Vizera to tak, akoby Agata nemohla opustit byt.

beru30
22. sep 2010

@mihouk podla mna ma fobiu a nevychadza von, inak si to neviem vysvetlit 🙂 Na tom salasi by sa jej pacilo, ved aj tak doma len upratuje a vyvara, ale je riadne pribrzdena 😀

mihouk
22. sep 2010

@beru30 no doma robi este nieco navyse, na salasi by za to dostala urcite vysoke sprepitne 🙂

zuzul1310
22. sep 2010

@crazybabenka ja viem že pôjde na zákrok, hoci s tým nesúhlasím, tak ju z časti chápem... ale už som to tu čítala

zuzul1310
22. sep 2010

@eeevvvkkkaaa aj ja som myslela na búdku..., alebo niekoho poprosila

atinka22
22. sep 2010

S tou fóbiou je to dobré. 😀 Predtým aspoň v tom slávnom obchode bola a teraz - nič len jej byt. Už by sa ako postava mohla trošku niekam posunúť.

beru30
22. sep 2010

Noro bude mat v opatere svoju dceru (teda mozno, neviem), tak sa bude o nu starat.......sice bude stale varit ale bude menej rychloveciek 😀

mirinka7
22. sep 2010

@crazybabenka to vazne pojde na zakrok? 😨 a odkial mas tie infosky?

laurinkadanielka
22. sep 2010

@mirinka7 v televizii myslim tym časopis pišu čo bude v panelaku 😉

lussy23
22. sep 2010

Ahojte, včera som nekukala, ale asi si to pojdem pozrieť. Podľa toho, čo píšete, to bolo zaujímavé. S toui Agátou súhlasím. A o akej kamere hovoríte?

majina.b
22. sep 2010

pre zvedavé čo bude na budúce 😉
http://tv-program.sk/

posuvanim dni v týždni je obsah na 14 dni dopredu, pri TV JOJ - panelák

majina.b
22. sep 2010

ešte ku Agáte, keď ohlasila , že má ukončenú VŠ ekonomicku.... 😀 😀 , a hľadá prácu cez sprostredkovatela - frajera, a čo tak úrad práce 🙂 , konaním tak na osobitnú školu 😀

eeevvvkkkaaa
22. sep 2010

Nechapem prečo si Agáta nehladá sama prácu? Sedí len doma a spolieha sa na Nora.

pepi_petra
22. sep 2010

Ta Agata je naozaj trubka,chce robotu a tym ze si ju nevie najst,robi neschopneho z Nora-dobra fraska.
A ako ta Natalia Angie chytla za prso,fakt nechutne,by som jej dala ranu 😀 sa cudujem ze Lucia veri Natalii a nie svojim dvom stalicam!

crazybabenka
22. sep 2010

@mirinka7 www.tvprogram.sk.....a keď ukážeš myškou na panelák tak ti dá obsah časti....a môžeš si pozrieť 2 týždne dopredu

traktor
22. sep 2010

@crazybabenka mne to nejde..

crazybabenka
22. sep 2010

@traktor tak neviem.....ja to pozerám tak

traktor
22. sep 2010
beru30
22. sep 2010

@eeevvvkkkaaa Tak ako tu uz jedna z vas pisala, ze nemoze si Agatka najst pracu sama, lebo je neschopna a vsetko dostala na tacke a o nic sa nezasluzila sama....butiky otecka, obchod so sestrou.....a tak podobne 🙂
@majina.b tak to si trafila kliniec po hlavicke, Agatka z osobitnej skoly. Ked prisiel Noro s infoskou ze pojde robit na salas ci kam, tak hned ma napadlo ze moze dojit kravy alebo past nieco 😀

beru30
22. sep 2010

@crazybabenka @traktor nechajte sa prekvapit 😉

traktor
22. sep 2010

@beru30 ja som len bola zvedava, ze co tam a ako tam pisu 😀 ...citat to nebudem..ja mam rada to tajomno a prekvapenia....ja si to radsej vychutnam 😉 😀