Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

horallka
26. sep 2008

Dúfam, že nedajú- mne sa tá Agáta vôbec k nemu nehodí. K nemu ide presne Ria- taká vychcaná ako on.ô A to s tou Vierkou, ako ju balí, je dobrá haluz- úplne od veci. Tiež sa k sebe nehodia. Dianka MNorová alias Ivanka je perfektná, hrá to úplne presvedčivo.

leva
26. sep 2008

hra to tak presvedcivo,ze v reale by som ju za to zahrdusila 😀

horallka
26. sep 2008

Perfektne hrá protivnú dúfam, že v skutočnosti taká nie je- lebo mi je veľmi sympatická- aj ako osoba, aj ako herečka.Len ten Morký mi k nej nejde- nemôžem si pomôcť. Ale v Paneláku sa k nej Jakub hodí.

depecko
26. sep 2008

Diana je fajn,ja ju zbožňujem odkedy dabovala Maggie vo Vtákoch v Tŕní. 😀 Vierka dosť odveci,to akože sa už vyspali spolu?A vykajú si stále?Fakt ako zo života 😒

horallka
26. sep 2008

tá scéna s Kordiakom a Vierkou je taká umelá a nadnesená- hovorím úplne od veci. Diana je super. Má krásny hlas, tvár, postavu, je proste úžasná.

maruschka
26. sep 2008

Vierka je buď strašne prefíkaná, alebo taká hlúpučká a naivná..veď to vidí aj slepý,že Kordiak ju chce iba do postele a ona chodí, akože upratuje,hrá šachy..Keby bola taká čestná a mornálne čistá, tak nelezie stále chlapovi do bytu a nespí s ním na gauči do rána..Tie scény s ňou sú dobre blbé. 🙄 🙄

horallka
26. sep 2008

možno sa z Vierky vykľuje vrahyňa a pomstí všetky tie Kordiakove buchty

depecko
26. sep 2008

😀 😀 skôr sa o chvíľu vyparí.Alebo ešte príde Karin Haydu akože tá jeho bývalá manželka.Alebo sa dá dokopy zo svojou Heňou,to by bola sranda.

depecko
26. sep 2008

nejako menej býva EMIL!!!to je hláška,hrám to niekedy aj na manžela aj keď sa Emil nevolá 😉

horallka
26. sep 2008

čo hráš na manžela depecko? Ako hovorí Janka Emilko? Však to je taká sranda tí dvaja- môj priateľ je proti Paneláku, teda bol, ale týchto dvoch si vždy rád pozrie. On povie, že to sme ako my dvaja po dvadsiatich rokoch- ma podpichuje.

depecko
26. sep 2008

jasné,keď nájdem nejaký neporiadok,tak nahnevaným hlasom EEEMIIIL!Janka bola najlepšia keď si dala ten kostým tie prsiská,som sa skoro zgúľala z gauča od smiechu. 😀

horallka
26. sep 2008

tí dvaja sú super, ako sa stále dohadujú.

claudinka
26. sep 2008

depecko tak tomu ver.. a jak sa tvarila v tom kostyme, tiez som mala dost 😀 😀
ale nechapem, preco uz tu Riu konecne nepusti k vode alebo jej proste nevysvetli, ako sa veci maju.. sak to neni normalne, je to predsa sympos a moze si vyberat 😉

asitka
26. sep 2008

a tá vierka teda s ním spala, či nie???? 😕

claudinka
27. sep 2008

noo zevraj hej, ale ja som si to z toho tiez nevyvodila, kamoska mi hovorila 😀

minkak
28. sep 2008

asitka ja si myslim,ze nie 😉
a pozerali ste dnes magazin?zase som sa dobre nasmiala 😅

mata79
29. sep 2008

Kocky, sm mimo obraz, preco nosi Kubo tu prilbu?

depecko
29. sep 2008

lebo mal haváriu a nosí to kvôli poisťovni.Inak mu nič nie je. 😀

zuzitka
29. sep 2008

ci spal kordiak s vierkou alebo nie............ no ja som v jednom diely postrehla ze povedal ze vierka nie je v posteli noc moc 😕 tak som z toho zmatena 😝

zuzitka
29. sep 2008

nic moc .... som chcela napisat 😅

alexandra
29. sep 2008

Aby sa milanko nedal dokpy s Betkou 😀

asitka
29. sep 2008

jééémine...tá Janka sa dnes predvádzala 😀 a Ivankina hláška...že vyzerá ja trtko...a trtko s kravatou...nemala chybu .... 😀

minkak
29. sep 2008

asitka ,no teda sa predvadzala...aj mi bolo emila luto 😖 ale tesila som sa ,ze vyhral 😅
alexandra nooo to by bolo zaujimave 😉

moncika15
29. sep 2008

caute babule co je nove v panelaku? som bola na poobednej tak som mimo 😒

moni1412
30. sep 2008

inak Emil je riadne pod papucou. podla mna mu Janka este aj to auto skonfiskuje 🙂 a bude mu ho "poziciavat" len obcas. ona je toho schopna.

claudinka
30. sep 2008

ani ja som nevidela teraz.. vzdy zaspim a nestiham dopozeravat aj VKV na nete, aj Panelak 😀
tak nakoniec to auto vyhral???

zuzitka aj ja som to postrehla tu hlasku, ze je nanic v posteli.. tak teda spolu spali 🙂

depecko
2. okt 2008

čože bolo včera?už ani poobede neopakujú??A dneska sa asi dostanem z práce skôr..že si pozriem..a v programe som nenašla.. 😖

melory
2. okt 2008

mam dojem, ze vierka spala s kordiakom, lebo povedal, ze je v posteli drevo.... 😕
depecko ja pozeram len na internete joj.sk

claudinka
2. okt 2008

depecko neopakuju? ani neviem.. vzdy to na nete kukam, ked nestiham 😀
vcera nic moc tusim.. ten Imro je iny clen teda.. ze pokazene citrony a to boli limetky 😀
a tu Emilovu by som zaskrtila, chudacik.. tak mi ho je luto..
Vyhral auto a uz si bol po neho a soferovat musel Imro, nepustila ho za volant..
Bajza navrhol Zuzane, nech sa prestahuju do Prahy, tak to teraz riesia.. a dnes bude pocuvat, ako sa bavi s anglictinarom, tak som zvedava.. Ivankin Jakubko investoval vsetky odlozene peniazky do akcii tej firmy, kde robi a ona sa stretla potom s tym panom Pastierom a chcela naspat predat tie akcie a on jej povedal, ze vacsina produktov su podfuky.. ja som to uuuplne vedela.. a ta stara babka, co jej stale nevyplatili tie peniaze, bola zase u Jakuba a vyplatil jej to z vlastneho vrecka..
hmh este nieco? Karol spal u Milana a vypytoval sa velice Milanko na Agatinu sestru.. by som ho tak facla dilina 😀 a Karol vybavil oznamenia a dal tam zly datum svadby.. lebo oni maju svadbu v piatok a ze kamosovi sa nepozdavalo, ze ved svadby byvaju v sobotu, tak to zmenili..

zuzitka
2. okt 2008

Imrovi sibe?? ..... preco stopuje Katku a preco ju furt buzeruje??? ja by som mu pleskla..... 😕