Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

moni1412
12. jún 2008

ozaj, rozmyslali sme kde vzal maly agi....on tak place.... len agi pocujeme 🙂 (inak, ma 2 mesiace) 😀 asi to pochytil z Panelaku.....
no dufam ze sa tam vrati este lebo asi to uz bude fakt cim dalej tym menej zaujimave..... mozno sa este daju s Milanom dokopy

zuzitka
12. jún 2008

ivana povedala jakubovi ze jej otec nezije.... az teraz sa priznala ze je v ustave niekde 😒

tesoro
12. jún 2008

baby prosim vas preco Agata z novych zamkov ma ako na starom tak aj na novom aute BA znacku????????!!!!!!!!!!????????????????

martinabarak
12. jún 2008

😀 hmmmm, dobra otazka ...... 😕 😀

majina.b
12. jún 2008

auto z bazaru????

veverica
12. jún 2008

ta audina je pozicana od predajcu aut v Ba tak asi preto... 😝

zuzitka
12. jún 2008

co si vy nevsimnete.... znacku na aute 😀

zuzitka
12. jún 2008

😀 emil ozivoval sergeja 😀

janka196
12. jún 2008

zuzitka 😀 😀 mamicka omladne o 10 rokov ked je s emilom

zuzitka
12. jún 2008

koketnica stara..... jak si velice zapinala bluzku pre jankou a upravovala vlasy..... to je sila 😀

janka196
12. jún 2008

zuzitka presne a jak tie prsiska vystrcila dopredu 😀

majina.b
12. jún 2008

nejako mi to ušlo, ako dlho su ivana a jakub manželia, že až teraz povedala o otcovi ? a čo robí v škole?

janka196
12. jún 2008

v skole robi detsku psychologicku a ako dlho su manzelia nemam ani sajnu 😅 , tiez mi nejde do hlavy preco o otcovi jakubovi nepovedala. dost odveci zapletka si myslim 😖

zuzitka
12. jún 2008

neviem kolko su manzelia, ale tvrdila mu ze je mrtvy ☹ asi sa hanbila alebo co....

zuzitka
12. jún 2008

a ta jarmila aj minule kricala na emila, ci sa ma obliect, ked zuzana zvonila pri dverach.... ona to robi naschval? 😕

... ze emil ozivuje sergeja a ze s nim chcel vojst do tunela... ci co to 😝
na mieste janky by som jej uz asi jednu dala do zubov 😀

janka196
12. jún 2008

zuzi veru no to bol trapas jak kricala z tej obyvacky 😀 , jasne ze to robi naschval bestia jedna 😀

majina.b
12. jún 2008

a agatin otec infarkt? aka mu hrozí diagnoza, snad to večer dohraju

janka196
12. jún 2008

majina no najskor to bude nieco zo srdcom. stale je nna nervy z toho butiku

janka1874
12. jún 2008

s tými autami tam je toho viac najprv mala Ivanka červenú Fábiu a zrazu mala črvenú Hondu ale to si asi nikto nevšimol len ja no čo už aj drahý sa na mne smeje aké detaily si všímam
no ale faktom je že tam začína byť fest nuda nič nové sa nedeje

mamartinka
12. jún 2008

no ako panelacky?dnes to bolo dobre.emil si musel chudak robit miesane vajicka.a ako mu to imro vysvetloval.a devenu zacal bavit vlacik.a mamicka jej to musela pustat.a ten milan.no bomba.zas to zacina mat dobre obraty.

mamartinka
12. jún 2008

prepacte devenku.

jerryjanka
12. jún 2008

jej tak sestrička chce spachať samovraždu?
no to som teda zvedava ako dopadne

janka1874
12. jún 2008

no podľa mňa sa jej nič nestane lebo mala v ruke mobil a išla niekomu volať, no dnes podlhom čase to bola celkom dobrá časť

mamartinka
12. jún 2008

no to aj ja.len dnes chodila a zapalovala sviecky.potom si dala liekou zapila alkoholom a je to.takto sa to riesi.preco si to teda dala zobrat ked teraz smuti.a kam odchadza ked sa prisla z michalom rozlucit.

minkak
12. jún 2008

no podla mna isla volat bajzovi......cele to spravila naschval aby za nou doletel a bal sa onu....ale predpokladam,ze jej tam max,zavola zachranku,dufam

zuzitka
12. jún 2008

ja som nekukala zase ☹

stihla som akurat to, ako si michaela dava za hrst liekov a zapija alkoholom..... o co jej ide? 😕

janka1874
12. jún 2008

predpokladám že o Michala tiež si myslím že bude volať jemu

zuzitka
12. jún 2008

no to je zivot..... jedna blba noc 😕

janka1874
12. jún 2008

no to je zákon schválnosti keď chceš tak sa nedarí ale ak nechceš tak na prvý šup