Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

barushkaaam
18. apr 2012

@eva7780 mne Danica pride akoby spadla trosku na hlavicku obcas 😀 Kordiak to spravne povedal, ze ma taky psycho pohlad v ociach..ci ako sa vyjadril 😀 no a Mirka? to uz je taka zufala, ze musi pretiahnut 15 rocne decko? jeeeezis....sak ked uz tak nech si najde seberovneho chlapa k sebe, nie? 😕

barushkaaam
18. apr 2012

Inak keby mne prisla frajerka mojho ex s navrhom na striedavu starostlivost, tak by som jej tie papiere asi oplieskala o hlavu a vyhodila ju z bytu 😠 chodi s Karolom par tyzdnov, ci kolko a uz takato aktivna 😠 a Karolovi by som nedala postrazit ani rybicky, nieto male dieta....on je taky tutmak....

kacickah
19. apr 2012

Tá Danica dačo bere? lebo v tom bare som snej nestíhala...

kacickah
19. apr 2012

@lubenka131 tak vieš ale niektoré si to nepriznajú dokonalost sama o sebe...a Gambana tak to je člen len kopat a kopat ...ved ona by kludne súhlasila...

barushkaaam
19. apr 2012

@kacickah mne to tiez tak pride, ze dievca na niecom fici 🙂 spomenula som si pri nej na hlasku z Priatelov : ty nie si pozitivne naladeny clovek, ty si ako Santa Claus na tripe 😀

https://www.youtube.com/watch?v=-DJblHzEdLw
kacickah
19. apr 2012

@barushkaaam xexe no včera som ako nestíhala snej.pozerám nanu a hned som hodila koment či dačo žere!!!!!kto vie či je naozaj trupka alebo to len hrá.... 😀 ale ak to hrá tak jej to ide jak Karolovi

barushkaaam
19. apr 2012

@kacickah alebo jak Milan zadrel, ze : Danica ma pohlad ako sialena vevericka 😀 ja som isla do kolien, ked som to pocula 😀

kacickah
19. apr 2012

@barushkaaam to som nepočula do kelu... 😀 ja si neviem predstavit že príde môj ex a povie že chce malú do striedavej starostlivosti nooo iste by som ho kopla a Gambana tá by ho hned zbalila.Danica sa dotoho vžila.mi pripadá ako s iného sveta

mamartinka
19. apr 2012
sisaha
19. apr 2012

dnesny den som mala stastie na panelakovych hercov. Oproti mne sla Dominika (v okuliaroch, kabatiku a cizmach -tvarila sa nenapadne) a v Eurovei zas Ďusi 😎

tibinka22
19. apr 2012

Čaute žienky, sem tam sem chodím, alebo teda chodila som, ale Panelák samozrejme pozerám stále 🙂
Baby, ja nemôžem z malej Mišky, to je tak úžasná malá herečka..... Ja som z nej namäkko.... 😎
Angie ma už hnevá, takú ženskú by som v skutočnosti najradšej nakopala do zadku- ako môže nad takým niečím aj uvažovať 😠 😲
Ale Soňu nechápem, ja viem, že by sommožno tak reagovala aj ja ako matka, ale keď už fakt treba pomôcť...
A zbožňujem východniarsky prízvuk Monči a Fedora 😀
No a teším sa na dnešnú časť...
Príjemné a ničím nerušené pozeranie Vám želám 😵 😵 😵 😵

lubenka131
19. apr 2012

Tak to v paneláku majú jake fajne teplomery hneď namera dievčatku teplotu 38,5 aj ked na to mala nevyzerá 😀😀 a zuzka robila v bare asi len chlapov a nie objednávky roznášala veď ani tácku neudržala 😀😀😀

tibinka22
19. apr 2012

Jaaaj baby, ako som sa nasmiala na Jule- že ešte si nespomenula veterinárov ( keď Alica vymenúvala kto s kým spáva) 😀 😀 😀

majina.b
19. apr 2012

Ta malá Zuzka hotová herečka, je zlatučka, a zhovorčiva, oproti Terezke, tam je od plienok riadny rozdiel

zuzkat1
20. apr 2012

jaj baby plne chapem sonu...ja som s tou zuzanou dvere vyrazila.... pato uz nevie co so sebou... len aby mal zensku pri sebe... inak akeho donchuana z neho robia...no okrem toho tej zuzane by som ja osobne neverila ani nos medzi ocami... podla mna je presne to co onej tvrdi sona

kacickah
20. apr 2012

Zbožnujem Julu tá ked niečo zadrie tak to stojí zato!! 😵 A pani Janka ty kokos môj mm ked chce íst niekam tak ide... Já ho nedržím..Chudák pán Emil...Najlepšie ako sa Kubko rozčúlil sa len tak unho nevidí....xexe

sari24
20. apr 2012

Malá Zuzka bola zlatá veľmi, také ukecané dievčatko 🙂 Ale s Terezkou by mohli niečo robiť, lebo jak sa jej len otec toho Ivaninho pacienta spýtal ako sa volá, tak nič, ignorácia alebo keď sa k nej Dušan prihováral, tak tiež hlavu odvrátila. V jednom rozhovore Andy Kraus spomínal, že tak naučili Terezku, aby bola ticho a ona to zobrala príliš vážne, ale že už sa na tom pracuje, aby dačo povedala. No podľa mňa to je tým, že Terezka je aj v skutočnosti tak zakríknutá, asi to má v povahe.

Jula včera bodovala, s tým zverolekárom 😀 😀

tibinka22
20. apr 2012

@sari24 hej hej Zuzka zlatá, aj tam dačo asi doplietla, dákeho Martina- Maťa spomínala, sa mi to tam nehodilo, ale deti veď povyprávajú kadečo 🙂
Lepšie ako Terezka, ktorá nepovie nič, len do telefónu ( pamätáte, keď telefonovala s Miškou 😅 )

mamartinka
20. apr 2012

Pondelok 23.04(Z epidémie kiahní) Soňa obviňuje Zuzanu s dcérou. U Jančovcov je hotové inferno a, aby toho nebolo málo, Patrik dostáva kiahne tiež. Medzi Karolom a Milanom sa schyľuje k bitke. Kto skončí s rozbitými ústami? Danica sa prichádza udobriť, a skoro sa pobije s Angie. Zuzka je prvý deň v bare a zdá sa, že v "šikovnosti" si môže konkurovať s Imrom. U Blichárovcov je tichá domácnosť. Čo zase rozhnevalo pani Janku? Ivana odkazuje Michalovi, že medzi nimi je vážne definitívny koniec. Vínom posilnená Ivana sa zdôverí Jakubovi, že jej chýba sex. Ako jej Jakub vyjadrí svoju sústrasť?
Utorok 24.04(Kubovo Vzplanutie)Ivana sa v slabej chvíľke zdôverí Jakubovi so svojimi sexuálnymi potrebami a Jakub jej ochotne ponúkne svoju „výpomoc“. Kubo je v siedmom nebi, Ivana trpí pocitom viny. Navyše sa v jej byte vyskytne ďalší nápadník, pán Urban. U Jančovcov vládne božie dopustenie - kiahne, plač a slzy. Uprostred chaosu prichádza na kontrolu Sedláčková zo sociálky. Fábry požiada Kláriku o ruku a Viktória náhodou zistí, že jej budúci manžel Jurij je už ženatý. Fedor objavil svoje životné poslanie v oblasti dusevnich masazi.Vyrobil si vlastne logo a vycapil ho na panelak.To sa vsak nepaci Pani Janke a ta nekompromisne zasiahne. Streda 25.04(Akcia Logo) Pani Janka je v svojom živle, chce strhnúť Fedorovo logo z paneláka. Kto jej pomôže a stane sa jej ďalšou obeťou? Dušan podáva nadľudský výkon, aby kontrole zo sociálky vysvetlil domáci chaos a komplikované vzťahy medzi ním, Soňou, Paťom, Zuzkou a hordou detí. Viktória náhodou zistí, že Jurij je ženatý a oheň je na streche. Maslák hasí, čo sa dá, ale kto sa zachráni pred zúriacou ženou, ktorej česť bola potupená? Klebety o sexe Jakuba s Ivanou sa šíria ako lesný požiar. Angie a Danica musia zakopať vojnovú sekeru pre blaho malého Lukáša. Keby tak pani Janka, vedela, že ďalší tajný výlet Emila s Barteltom do zrubu obohatí svojimi vnadami aj Evička Bognárová. Milenecký mail pre Masláka pošle Nataly omylom jeho manželke Dominike. Stvrtok 26.04(Pravidla Lzi)Imro dáva Emilovi tip na ďalšiu lož, aby zasa mohol ísť na zrub, no tentoraz sa Emil veľmi neteší, lebo je tam Evička Bognárová. Michal sa dozvie, že Jakub spal s Ivanou. Fedor zháňa podpisy, aby mohol vyvesiť svoje logo na panelák. Monča sa vracia z prvej jazdy s Karolom, na ktorej predala všetky zásoby hrncov. Dominika neveriacky číta správu, ktorú omylom dostala od Nataly. Soňa vybavila mladým skvelý a lacný podnájom, ale bude Paťo súhlasiť? Karol si zarobil na ďalší fyzický konflikt s Milanom. Klárika sa chváli snubným prsteňom.

mamartinka
20. apr 2012

Pondelok 30.04( Koniec troch mušketierov)Michal nedokáže predýchať, že Jakub spal s Ivanou a fyzicky naňho zaútočí. Sokovia v láske nadobro pochovajú svoje bývalé priateľstvo. Byt, v ktorom bývajú východniari Monča s Fedorom, chce jeho majiteľ Ďusi predať. Emil potrebuje vymyslieť ďalšiu lož, aby mohol za Barteltom do zrubu. Imro mu poradí, aby vymyslel Dunčovi nejakú chorobu, ktorú vedia vyliečiť iba v Brne. Opitý Fedor netuší, kde stratil skompletizovaný zoznam podpisov, ktoré mu povoľujú vystaviť svoje firemné logo. Paťo sa odmieta nasťahovať do podnájmu k profesorovi Kijaničkovi, lebo je vraj úchylák, ktorý obťažuje študentky. Ako zistíme, klebety o ňom nie sú vôbec prehnané. Utorok 01.05(Evicka Pritvrdzuje)Emil vymyslel diabolskú lesť, aby unikol z Jankiných pazúrov - s Dunčom musí neodkladne navštíviť zverolekára v Brne. Ale u Bartelta na zrube ho opäť prepadne neodbytná Evička Bognárová a vyhráža sa, že keď ju odmietne, bude zlá. Patrik obsypaný pupákmi z kiahní v teréne zisťuje, či sú chýry o úchylnom profesorovi Kianičkovi pravdivé. Fedor a Monča majú hlavu v smútku. Musia sa rýchlo odsťahovať z Ďusiho bytu, ale nemajú kam a, hlavne, nemajú za čo. Jakub prisľúbi Silvinke nové romantické hniezdočko lásky, teda príbytok, kde sa nebude robiť biznis, a aj Alica sníva o bývaní v novom kaštieli, kde by ako domáca pani písala romantické romány. Pán Urban, otecko nepodareného chovanca ústavu, prinesie Ivane domov darček z Moskvy. Klárika sa konečne vyjadrí, či si Fábryho vezme za muža a kladie podmienky. Streda 02.05(Veľké prekvapko) Prečo sa k zrubu s Emilom a Evičkou Bognárovou pomaly blíži auto s Karolom a pani Jankou a čo sa stane, keď sa všetci stretnú? Otec Angie odovzdal Milanovi obálku - svadobný dar. Maslák žiada Angie, aby si Milana nebrala. Pani Jana zahnala Emila do kúta a vyšetruje, kde bol. Burzu odznakov mu neuverí. Betka dostane predčasné kontrakcie. Soňa chce, aby Zuzka začala prispievať na domácnosť. Monča sonduje, či by s Fedorom znova nemohli bývať u Jančovcov.Viktoria chce od Jurija velky dom pre seba a svoju rodinu.Cinegeho ziada manzelka,aby ju bezodkladne vyplatil za dom.A to vo chvili,ked si chcel z Vrchnou planovat letnu dovolenku.Alica chce pisat zensky roman,inspirovana svojimi priatelkami a okolim.Emil uteka zo zrubu pred dotieravou Evickou Bognarovou.Ked sa mu nedari nastartovat auto,vola na pomoc Karola a to prave vo chvili ked pri nom stoji jeho manzelka Janka,co vsetko pocuje a ku zrubu sa vyberie spolu s Karolom.A tak sa stane ze k zrubu z Emilom a Evickou Bognarovou sa blizi auto s Karolom a Pani Jankou. Stvrtok 03.05(Milanov Svedok) Keď pani Janka osobne dokvitne na zrub a pristihne Emila s Evičkou Bognárovou, všetko je stratené. Podarí sa Emilovi narýchlo vymyslieť novú milosrdnú lož? Nepolepšiteľnému manželovi žena naordinuje - okrem iného - aj spoveď pred kňazom. Angie si zmyslí, aby Maslák šiel Milanovi za svedka. Jurij sa dozvie, prečo chce Viktória ďalší dom pre seba a svoju rodinu. Údajne, aby pred ním mala kam ujsť. Ale na aký účel ho chce použiť v skutočnosti? Ak Cinege okamžite nevyplatí manželku za dom, skončí s dcérou aj milenkou na ulici. Fedor vymyslí fintu, ako zarobí na novom logu, lenže ráno sa za ním dovalia na masáž hneď dve zákazníčky súčasne. Do baru za Imrom prichádza jeho Angelika a nesie mu skvelé správy. Mamička im vybavila obrovský dom a čoskoro sa budú sťahovať!

lussy23
20. apr 2012

Malá Zuzka sa mi páči, je zlatá a aj rozpráva🙂 myslím, že Terazka je tichá aj preto, že v skutočnosti sa volá Mška. ale nemôžu tam byť dve Mišky🙂 Tak asi aj preto. Musí byť popletená. A Lukáško tiež,

majina.b
20. apr 2012

no mám pocit, že Milanko Kordiak od jesene bude mať trvalý pobyt v slubovanej Argentine, viď članok:
http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis... 😉 😀
na cestu by si mohol pribaliť aj Angi, dúfam, že dostane víza, a bude pokoj 😀 😀 😀 😀 a zakupia si jednosmernú letenku!!!

mamartinka
20. apr 2012

@majina.b hore nad lussy23 uz link je.

sari24
21. apr 2012

Ak by Milan s Angie odišli preč, tak po pravde ani jeden z nich by mi nechýbali 😀 ..a možno odchodom Alexandra Bártu tam dajú novú rodinu 😝 ...to sú také moje menšie filozofické úvahy 😀

mamartinka
23. apr 2012
monika15
23. apr 2012

presne KOrdiak uz neni ono a ta angie tolko mnauka bleeeeeeeeeeeeeeeee