Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

weja
30. aug 2012

no tak moje postrehy k tejto sérii:
- Móorová nejako zostarla cez tieto prázdniny, nie...? 😕
- ja si myslím, že Kubko sa dá nejako dokopy s Fialovou, aj počas zvučky sú na jednom obraze, inak by tam dali predsa Silvinku, keby s Kubom zostala, nie? 😕 okrem toho som kdesi čítala, ako Kobielsky hovorí o Kubovej postave, že by si už zaslúžil nájsť pravú lásku, že snáď sa mu to už podarí.... tak si myslím, že to o Silvinke nebolo.... (btw. mne ide Silvinka aj tak na nervy, sa stále smeje na ničom ako blbá 🙄 ).... ale teda tá postava Fialovej - chudák Kubo, ak to bude pravda... 😅 😝
- škoda, že Kordiak končí, mne sa teda lúbi viac ako Maslák... 😅 😒
- Angie trúba ako vždy a herecké výkony tiež nič moc... 😝
- ale zato ten malý Sebastiánko je také krásne dieťa.... 😵 😵 😵 úžasný je.... 🙂

sari24
30. aug 2012

@mamartinka tá pesnička to je z filmu Duch, veľmi známa, tu máš link

https://www.youtube.com/watch?v=ul1geAyqlXA

😉

Ešte som sa fajne zasmiala na Inči a Renči, to im vyšlo teda 😀

mamartinka
30. aug 2012

@sari24 Dakujem.

mamartinka
30. aug 2012

@sari24 Strasne krasna pesnicka.Raz ju dali aj vo stvorici po Slovensku co chodi.Ked Kemka z Latinakom tocily taky kruh a vyrabali tusim dzban.

zuzkatko
30. aug 2012

no tí dvaja roboši OTRAS !!!!

sari24
30. aug 2012

@mamartinka za málo a videla som tu časť a ani sa nečudujem, že dali do toho túto pieseň, presne podľa scény vo filme 😀 😀

kacickah
30. aug 2012

že Eva Menzes-ová ja nemôžem ja si nemôžem pomôcť ja ich žerem....pani janka mi už leze krkom..A Gambana že na šeky 4200 eur čo jej drbe ved to mám na komplet šeky zo stravou tak na pol roka kokos

weja
30. aug 2012

no ale zase súkromná škôlka za 400€ mesačne bol zasa Milankov výmysel.... 😝 to už nechápem, či by tam deti jedávali na zlatých tanieroch, či za čo by sa toľké prachy platili.... 😝

mamartinka
30. aug 2012

@kacickah Dobry su robotnici co?A uz aj Dudko sa k nim teraz pridal.A Pani Janka stavebny dozor a kontrolor 😀 😀 Bomba tam teraz.

monika15
31. aug 2012

@mamartinka super super 🙂)))))))

alenka600
31. aug 2012

A ako sa vam paci Fialova? Zatial vela neukazala, ale teda aspon z toho co zatial bolo. Hm?

kacickah
31. aug 2012

@mamartinka ja snich nemôžem podkrovňa.....

mamartinka
31. aug 2012

@kacickah 😀 😀 Aspon to tam teraz ozivili.

kacickah
31. aug 2012

@mamartinka aj aj si myslím mne sa moc páčia a aj manželovy tie hlášky nemajú chybu...oni dvaja a dudko super trojka..

mamartinka
31. aug 2012

@kacickah Presne tak.

mamartinka
31. aug 2012

Pondelok 03.09(Prilis mnoho manazerok) Mia aj Betka bojujú o miesto manažérky na klinike, ktoré však Maslák rezervoval výlučne pre Nataly. Lišku ide trafiť šľak, keď musí všetky manažérky odháňať. Robotníci Gejza a Imre obliezajú po lešení celý panelák a Nataly im spraví striptíz. Maslák zúri, že mu cudzí ľudia čumia do bytu. Alica oznámi Egonovi, že sa už nechce volať Rosental, ale Rybáriková. Milan si chce od Masláka požičať peniaze a dostane veľkorysú obálku ako svadobný dar. Fedor sa v bare opije s hygienikom, ktorý mu mal dať povolenie na tetovací salón. Študenti chcú, aby sa Soňa vrátila späť na katedru a spísali petíciu. Opitý Dano sa v bare vrhne na Mirku a Denisu obviní z toho, že mu z nej vo Viedni spravila lesbu. Jančovci majú nečakanú návštevu. Prichádza Iveta aj s malou Lily. Utorok 04.09(Burciak) Karol letí do baru po burčiak, ktorý si tam odložil, a keďže ho Imro starostlivo zazátkoval, demižón vybuchne a Karola zmáča od hlavy po päty. Ivana skúma, kedy nastane správny čas na sex s Urbanom. Jakub a Egon hľadajú stratenú Alicinu hlavu z jej makety a pani Janku šokuje ich rozhovor, vytrhnutý z kontextu. Duško so Soňou sú zaskočení nečakaným príchodom Ivety a jej dcérky Lily z Holandska. Soňa je presvedčená, že je to Dušanova dcéra. U Blichárovcov je doslova dusno, lebo pani Jana sa bojí spať s otvoreným balkónom. Čo keby k nim v noci zavítal zlodej? Danica prehovára Angie, aby si spravili spoločnú rozlúčku so slobodou. Stvrtok 06.09(Kolaps) Milan plánuje fingovaný svadobný obrad s falošným farárom a slávnostne oznámi Angie, že si konečne môžu ísť vybrať domček. Keď v kuchyni hľadá šampanské, ozve sa hrmot a Angie ho nájde ležať na zemi. Milan skolaboval! Michal sa snaží vypáčiť z Urbana, aké má s Ivanou plány a Urban chce vedieť, čo také hnusné spravil Michal Ivane, že sa k nemu nechce vrátiť, aj keď ho očividne miluje. Vydesená pani Janka nájde maketu Alicinej hlavy v prepravke na letáky. Než ju však stihne odovzdať, Dunčo sa s ňou trocha „pohrá“. Maslák robotníkom na lešení zničí rádio, ktorého znova zobudilo. Piatok 07.09(Zivot na vlasku) Milan skolaboval, leží na dlážke v kuchyni a nepreberá sa. Angie chytá panika a nevie, čo má robiť. Namiesto sanitky volá Masláka, ktorý sa práve oddáva radovánkam v posteli. U Blichárovcov riešia problém, ako Egonovi odovzdajú Alicinu dokaličenú hlavu. Patrik sa vracia domov, pretože im to so Zuzkou prestáva klapať a zdá sa, že Zuzka ho už vôbec nepotrebuje. Fedor dostane strach, že za Milanov kolaps môže jeho masáž. Doktorka Hoffstadtterová zláka Michala do svojej ordinácie, zamkne dvere a po ňom vyštartuje. Angie zvažuje, či Milana prevezie do nemocnice v Innsbrucku, veď takú dlhú cestu nemusí prežiť. Keď chce ísť za Milanom do nemocnice, Maslák ju zastaví, že už je neskoro.

monika15
31. aug 2012

@alenka600 ja ju nemusim :()(((((

estrella5
31. aug 2012

@alenka600 fialová je dobrá herečka.. ale do paneláku sa mi vôbec nehodí.. celkovo do toho prostredia a hercov.. príde mi tam "odveci" 🙂 no uvidíme časom...

hviezda22
31. aug 2012

Baby nezda sa vam, že im zmenili vizažistu a stylistu? Je to ovela lepšie, aspon podla mna 🙂
Nové diely sa im celkom vydarili, akurat Michal ked hra opitého vyzera skor ako postihnuty 😅

weja
31. aug 2012

nemal bývať panelák už aj v piatok....??? čo mám teraz pozerať...? 😅 😖

hajdylca
31. aug 2012

@weja mna len napadlo k tej skolke, ze 400 eur mesacne za sukromnu skolku nie je vela, je to bezna realita v BA...
ale ak si dobre pamatam, tak Milanko nasiel skolku za 700 eur, lebo Angie na to povedala, ze to nie je na rok vela, a on jej na to ze ved to je na jeden mesiac...