Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
7. apr 2010

no majina to som si aj ja všimla aj ja... vieš amerika, musi sa dacim lisiť nech vieme ze ona má aj na žuvačku... 😉

eva7780
7. apr 2010

Myslite,že vztah Agáty s tým jej má perspektivu? 😕 Fodráz by už mohlo vypadnuť 😀

lenka3007
7. apr 2010

jeminenko ten agátin noro je už jaky frišký... hehe to zas bude prepadák... hehe a jaku hudbu tam dali na koniec, silna romantika dusky u alicky

lucia78lucia
7. apr 2010

Betka a tehotenský test, hm... 🙂 no Noro bude zaujímavý chlapík 😀

mamartinka
7. apr 2010

Betka co ma z tehu testom?

lenka3007
7. apr 2010

no ludia sranda, ale konečne zapojili aj agatu trochen do deja, ale myslim ze zas jej ten vztah nevide, už sa to všeliako risuje len dobre nie, ale mohli už aj tej postave dopriat trochu šťastia.... inak maslak po dvoch tyzdnoch kupil martinke prsten to je sila...

januarova
7. apr 2010

ja dodam, ze mne tam vadi tolko nevery. dokelu to uz aj Fabry sa vyspi s Kocankovou? Sa mi pacilo jak ju vtedy odpinkal a teraz do nej uz zabrda. Ved tam uz nikto nebude verny? Zachvilu zacne vymyslat aj Angelika a bude... 😠

lenka3007
7. apr 2010

to je pravda s tou neverou, mám kamaradku ktorá frci na panelaku, ordinacii a poistovni štastia a nič v zlom ale ona svojho muža zacala tak dusiť, proste asi to niektorým ženám nejako vlezie do tej hlavicky a može byt z toho problém, je pravda ze keby každy bol stastny tak to nema taku sledovanost, ale nemuseli by to tak prehánať

janette4
7. apr 2010

baby,kto to je ten Noro?kde sa tam vzal?ja som pár častí nevidela,len raz,keď sa Agáta s tým Norom prechádzali a potom dlho,dlho nič a zrazu je tam zas

mamartinka
7. apr 2010

No zacina to byt zaujimave.Bajza ozran,Ivana,Janco nehovorim.Inak u Svehlov to zacina byt akesi prudke.Len hadky zas budu u nich?Ake to bolo prijemne ked bola Ivana mila na Jakuba.Kde sa zjavili sami tam len sex 😀 Noricko sa ako zabyval skoro.Uz aj sex by chcel. 😀 A Agatka idem si dat studenu sprchu.Z otcom neviem kam a Noricko sa onho raz,dva postaral a vypratal.U Milana a Angie tiez akosi rusno.A uz aj rodicia su jej dobry.A zasa isli jest.Agatka mam dojem skoro sa nabazi asi Nora.A ten Maslak a Martina no koment.Lucili sa,lucili a ze aj lietadlo snad stihla 😀 Imrisko akosi nezvlada vykladanie vagonov.Ako hned zaspal ani veceru nepotreboval.A akcia zet sa predsa konala.Aky mala Alica ten byt uplne inaksi nez s tym bordelom.A Lucia a Boris ty su tam teraz aspon pre mna najsamlepsi.Strasne su pekny ked su aj z Lucinkou pokope.Inak som nepochopila jedno.Boris u Lucie spal ci u nej byva uz.Ked tam rano uz bol.Strasne k sebe pasuju z Luciou.A Fabry som zvedava ci sa ta sestricka s nim vyspi.Bajza zasa zo Silvinkou.Ale to tam zapada vsetko.Ale som napisala zasa roman. 😀

miska002
7. apr 2010

idem kuk co dnes bolo ................ 😉

siouxsie
8. apr 2010

aka ponuka od Fabryho... ktovie, ako to dopadne so sestrou Kocankovou ak dojde na vec... mozno mu v posteli odpadne 😀
ked ju pred nejakym casom odmietol, tvaril sa ako verny manzel a zrazu ma byt, o ktorom manzelka nevie... naco by mu bol, keby nemal zajacie umysly? a mozno tam iba chodieva s kamaratmi hravat poker? 😀
no ja neviem... nepracovala som nikdy v zdravotnictve, ale to tam naozaj takto funguje? myslela som, ze pakty doktori a sestricky, ze to je len taka nafuknuta bublina 😒

duska1122
8. apr 2010

ahojte ja uz pozeram len tak utrzkovito sem tam. ten doktor fabry je jaky sympaticky teda fesak. mali by mu dat vacsi priestor aspom by tam bolo cosi nove. aj tak mam pocit ze scenaristom akosi dochadzuaju napady a melu s posledneho

maryah
8. apr 2010

baby, čo tá Betka s tým testom??? Nie je náhodou ona tehotná namiesto Márie??? 😲 😲 😲

monkula
8. apr 2010

asi ho chce pre Máriu..
A Bajza chrápe s tou sestričkou? a nie je trápne, že si vykajú? 😝 😝 😝

mamartinka
8. apr 2010

Tak sa nam panelak vracia pondelky do normalneho casu....http://panelak.blogspot.com/2010/04/v-pondelok-...

lucijja
8. apr 2010

ja nechapem ze by si Kordiak nechal taku dolezitu vec ako USB kluc so vsetkymi pruserovymi inforskami len tak pri pocitaci ked niekedy v minulych dieloch jasne ukazali ze ma trezor... 😒

maryah
8. apr 2010

aj mne pride ten vytah bajza a silvinka trapny... vecer sa spolu vyspia a rano je ku nej hnusny... co je tiez ta silvinka sprosta alebo o co jej ide 😀
a aj toho kordiaka nechapem ani ja... taky mafian a taka blba vec... niekedy je to tam nedoriesene, ale inac sranda 😀
mamartinka, super sprava... 😵 😵 😵

lussy23
8. apr 2010

Teda)! Ja som včera kukala Modré z neba, ale to čo píšete je zaujímavé. Idem si to hneď pozrieť! Inak to Modré z neba ma riadne hnevá. Hodinu beži prenos bez prestávky a potom dajú behom polhodiny dve reklamy ☹
Neviem, ako vám, ale mne je to bývale Endžine prievisko(keď ešte žila s karolom) povedomé. neviete prečo?
Ešte pridám zážitok: V škole jedna baba vravela že tancovala s Kubom Švehlom! To je ale náhoda.

lila794
8. apr 2010

Ahojte, fiha, ste popisali! Uz sme zase v normale, pozerame, hoci som vas musela dobre dlho citat, aby som sa dostala naspat do deja 😀 V porodnici som sice mala telku, ale pozerat sa mi nedalo 😝

mamartinka
8. apr 2010

lila794 no gratulujem k Noemi.Pekne meno.Som nevedela ze uz to mas za sebou.Hlavne nech ste zdrave a nech sa malinkej na svete paci.Gratulko 😉

mamartinka
8. apr 2010

No dnes zacina byt podla ukazky zasa panelak dobry.Ivana.Jakub no ale ty si riadny chuj. 😀 A Kubko tresk poharom o zem.

mamartinka
8. apr 2010