Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

didiana333
14. sep 2010

@zibritka konečne...že nielen on bude mať parohy..... 😀 😀 😀

beru30
14. sep 2010

@zibritka odkial mas taketo infosky? a preco to prezraaaaaaaaadzas, ja som sa chcela nechat prekvapit ale inak ides Kubo ides 😀 😀

zibritka
14. sep 2010

už nič nepoviem 😀 sorrrrryyyyy 😎

beru30
14. sep 2010

@zibritka dohodnime sa, ze ked budes nieco vediet tak to napises ako hadanku????? tak si budeme moct domyslat a vymyslat a bude to zaujimavejsie 🙂
A ked sa spolu vyspia Oxana povie ...chups 😀

aniratak696
14. sep 2010

@zuzul1310 ano viem o tomto...a dokonca som vidella ako natacali scenu pri švehlovej dverách...je to kamošov kamoš a bude tam zatiaľ hrať len pár krát...tak uvidíme 🙂

@zibritka a odkiaľ to máš?no mne to vobec nevadí že si to povedala skôr na opak už sa neviem dočkaaať 😀

s.i.m.k.a1
14. sep 2010

Ahojte baby, mozem sa k Vam pridat?? 🙂 Tiez zavislacim na Panelaku 😉

zibritka
14. sep 2010

pracujem pre webovu stranku joj.sk a teda vyrabame aj panelak.joj.sk, okrem ineho 😀
tak ked bude nieco zaujimave a budem tu, dam vam hadanku, aby ste mohli hadat ako to dopadne... 😎
pekny dnik vam vsetkym 🙂

aniratak696
14. sep 2010

@zibritka mne to napis prosim ta do spravy bez hadanok 🙂

lussy23
14. sep 2010

Ahojte. Včera bolo dobré, ako ten Zuzin otec práve vravel o jeho manželke, , že kto je a rovno do toho futbalová pesničlka 🙂

monkula
14. sep 2010

videli ste, aké mala Agáta pokrčené linoleum pri dverách? 😀 😀 😀 😝 a tie trápne scény s Agátou a Norom... Agátina neschopnosť mi už lezie na nervy a zohnal si mi prácu? 😝

beru30
14. sep 2010

U nas dnes fici zase fucik, tak ja si to uzijem az zajtra...snad 🙂

beru30
14. sep 2010

@monkula 😀 😀 tak ty si ine veci vsimas, waw .......mne tiez leze na nervy Agata, co je negramotna a nevie si hladat pracu sama?

monkula
14. sep 2010

@beru30 asi nie... ako by aj vedela, keDˇvšetk odostala až pod nos.... otecko zariadil butik, potom sa zavesila na boháča, potom mala so sestrou obchod 😝

iinuska
14. sep 2010

@beru30 u nas napodobne 😝

weiya
14. sep 2010

@monkula 😀 😀 vsimla som so to linoleum 😀 😀

salvinka
14. sep 2010

@zibritka jeeeej tak na tvoje prispevky sa tesiiiim 🙂

aknaj
14. sep 2010

baby, nevolal sa ten liečiteľ náhodou Horský ?
a teraz že Majer ..........

mihouk
14. sep 2010

@monkula aj ja som si vsimla to lino
Inak to ze sa Oxana vyspi s Jakubom, bolo pisane v pluske, otazka bola uz len kedy.
Baby aj vy vzdy na konci casti hovorite, sakra musim pozerat aj zajtra????

zuzul1310
14. sep 2010

@aknaj Majer je židovské meno, preto používal meno Horský aby mal viac klientov (tak to bolo podané) Čo sa Jakuba a Oxany týka tak Jakubovi to prajem, ale má na viac (ak pozeráme intelektuálnu stránku 😉 ) Mňa ten mixér tiež šokoval "Veľký, dobre sa drží a dobre sa umýva" a ono to mixér, som sa nevedela dosmiať.... chúďa Julka 😎 . V dnešnej časti ma naštvala pani Janka, nechápem prečo sa mieša do Ivany, ale to bolo aspoň vtipné, ale prečo sa mieša do Angie to som sa naozaj naštvala, chúďa teraz príde o fajn kupca a bude vydierateľná (hoci je to z časti jej chyba, má vedieť čo chce a stáť si za tým). Natáliu by som okamžite zo seriálu vyhodila, keby som chcela pozerať také beštie tak si zapnem Odsúdené, pri Paneláku chcem mať pohodu a nie pozerať na nejakú dvojtvárnu potvoru. Dúfam že dajú do baru skrytú kameru, aby Lucia videla aká naozaj tá Borisova úžasná sesternička je 😠 . Imro bol zlatý ako sa snažil klamať, hoci mu to vôbec nejde, ale držal sa statočne. S Agátou s vami súhlasím, keby pri nej nebol Noro tak ani do deja nezapadne, naňho sa aspoň dá pozerať a je zábavný. Dúfam , že Fábrymu niečo vyvedú aby ho odtiaľ dostali a aby sa Michal mohol vrátiť. Tie kvety čo dostala Ivana sú asi od neho. Príliš som sa rozpísala... 😅

mihouk
14. sep 2010

Mna dnes tiez stvala pani Janka, ta by mala iba ostat v tom jej bytiku, akonahle vytiahne paty z domu, je zle. Agata je uplne o nicom, ved nikdy nic nerobi a Noro to je taka truba, ale dnes v tej veste bol super, on ma v hlave asi toklo ako Karol 🙂

suzik77
15. sep 2010

@zuzul1310 tiez ma napadla ta skryta kamera 😉

zuzul1310
15. sep 2010

@mihouk Áno, tiež som myslela na scénu s vestou a bodyguardom a potom keď behal na WCko a visel mu papier z nohaviíc, sradna 😀 . A áno aj ja po každom diely čakám a teším sa na nasledujúci....je to návykové 😅
Teraz som už naozaj zvedavá či si Zuzka bábo nechá, dúfam že áno.

beru30
15. sep 2010

@mihouk pravdu máš, Noro aj Karol su totalny pripeceni, ten herec co hra Nora ma taky isty vyraz ako ako ked hral Ananasa, totalny vymeteny 😀 a este k tomu v tej veste a posrany 😀
Ale dobra cast to bola, dobra hlaska od Dusana ze .....senilna Nisnajchrenova..... alebo Dunco Danco 🙂
@zuzul1310 pani Janka ma zacina stvat, mat taku susedu tak sa dobrovolne stahujem, ale ze ako zacala vydierat Angie, semetrika je to 😠
Tiez som za kameru....a prec s Natalkou, len paty je trcali zo zadku ako sa tam Lucii pchala 😖

zuzka1.
15. sep 2010

@beru30 ananasa hral iny herec, ten co sa podoba na Kronera 😉 ak myslis v Kutilovi

dadka212
15. sep 2010

@zuzka1. Bol to Noro v Kutilovi 😉

salvinka
15. sep 2010

baby bude aj dnes panelak ked je sviatok???

ja janku nemusim vobec ani emila.. pri ich scenkach si spravim vzdy nieco co odkladam az na reklamu resp. po skonceni serialu 😀 (napr. umyt zuby, odmalovat atd 😀 )
a tiez dufam ze zuzka si babo necha, hoc otca ako je patrik by som moc nechcela 😀

mihouk
15. sep 2010

Fuuu baby, kukla som ci dnes davaju Panelak (ste ma vylakali, ked je ten sviatok) a davaju ho a v uputavke je ze pani Janka ma vycitky svedomia a ze Alica ide na kliniku a chce zistit cislo na Fabryho zenu. Zaujimave.... Ozaj, ja nepozeram od zaciatku, bola tam niekedy Fabryho zena, alebo o nej vzdy len hovoria????

s.i.m.k.a1
15. sep 2010

@mihouk mne sa zda, ze tam nebola... som zvedava, ako sa to vyvinie 😀 😀

januarova
15. sep 2010

baby, vcerajsia cast mi usla, com vydierala pani Janka Angie?

medyna
15. sep 2010

@januarova vypocula si rozhovor medzi Angie a Maslakom, a zacala ju vydierat, ze ked prenajme byt tomu "vrahovi", tak povie Milanovi o nich dvoch, ze mali daco spolu, kym bol Milan v base