Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

suzik77
7. okt 2010

@zuzul1310 vidis to, julka. fakt, na nu som zabudla. odkedy sa vydala, nejak ju malo vídam 😀 😀 😀 este jej navyse opity egon aj lasku vyznal pred sobasom... mohla si ho zavolat v svadobnu noc. ked uz ani ten mixer nemohla pouzit 😅

zuzul1310
7. okt 2010

@suzik77 škoda že ju to nenapadlo... Egon by možno prenechal Oxanu Kubovi.. Sila, že Jakub chcel kúpiť byt na treťom... ale pochopiteľné, chcel byť blízko dcérky.

suzik77
7. okt 2010

@zuzul1310 no to by bola show, keby ho kupil a nastahoval si tam oxanu 😀 😀

suzik77
7. okt 2010

odkedy je potrebne drzat sa na uzde, tak je tu nuda 😀 😀

zuzul1310
7. okt 2010

je nás málo....všetci spia
Idem aj ja, zajtra to tu bude snáď "Miesto kde to žije"
Brú noc.

suzik77
7. okt 2010

@zuzul1310 aj ja idem do postielky pripravit sa na dalsi narocny dnik a tesit sa na dalsiu cast serialu. dobru!

monline
7. okt 2010

chcem sa vás skalných spýtať- prečo vlastne sa vydala Julka za toho gaya?

zuzitka
7. okt 2010

@monline tak sa mi marí, že preto, lebo gayova mamka bola chorá, na umretie a ten martin /gay/ jej chcel splniť sen, že sa ožení ... proste hral divadlo

je to tak?
@zuzul1310
@suzik77
😅

monline
7. okt 2010

@zuzitka no hej, on na to dôvod mal, ale prečo s tým súhlasila aj Julka? čo z toho mala mať ona? inak- chcieť sex po formálnej svadbe od gaya bolo dosť smiešne, až úbohé..ved tá julka na to vôbec nie je odkázaná, pri troche snahy by chlapa na sex našla aj bez takéhoto sobáša..to ako vysvetlí svojim deťom? kto to je? nový otecko? nepozerala na to, že sa to prevalí a jej deti sa budú potýkať s posmeškami od iných detí? tomu vôbec nerozumiem ☹

zuzkat1
8. okt 2010

@zuzitka no nie ze sen... ona by ho inak tusim vydedila alebo tak...

zuzkat1
8. okt 2010

@heleniatko to je predsa na dohode kedy sa nastahujes a zmluva sa da napisat aj za den....🙂 my sme sa dohodli pri kupe bytu a v jeden den a na druhy sme podpisali zmluvu... u nas to trvalo dlhsie lebo sme vybavovali hypoteku,ale ked mas hotovost tak v pohode kupis byt za par dni...kataster a ostatne veci sa daju vybavit uz aj ked tam byvas..ked to povodnemu majitelovi nevadi🙂

suzik77
8. okt 2010

@monline julka mu urobila taku mini protisluzbu, kedze kamos gay jej kedykolvek, ked to potrebovala alebo bude potrebovat, postrazi deti. urobila to z kamaratstva a tak trosku dufala, ze ho "preorientuje". nepodarilo sa 😀

suzik77
8. okt 2010

@monline a praveze jej deti su nanho zvyknute, lebo on ich ma casto na starosti, ked julka potrebuje vybavovat, vybehnut, s babami na dovolenke bola, atd atd...

atinka22
8. okt 2010

Ty brďo! Tak týmto sa u mňa Angie úplne odrovnala, zneužiť vlastné dieťa na to aby sa dostala ku Dominike. 😒 To bolo vrcholne na grc 😝 Nech sa radšej zamyslí, či jej ten Maslák za to stojí. Je síce fešák ale charakter o ničom. Môjmu manželovi sa včera najviac páčila hláška Duškiho - Sonička, nezdvihla si po sebe dosku! 😀 😀

monkula
8. okt 2010

@atinka22 ani nevie, aká tá lekárka je, či je dobrá, či má dosť skúseností a tak podobne a kľudne tam pichen syna, len aby videla Dominiku..
A karta by sa nemala dávať do rúk pacienta, nie? 😕

atinka22
8. okt 2010

Presne tak, karta sa do rúk pacientom nedáva. Zasa mimo reality. 😒

suzik77
8. okt 2010

@atinka22 davaju lekari kartu, pokial menis lekara, je to bezna prax.. ja som menila svojho lekara asi pred rokom a normalka, povodna lekarka mi bez problemov dala moju kartu a s nou som sla za novym 😉

womenne
8. okt 2010

@atinka22 prečo sa karta do ruk nedáva?Ved pokial prechadzaš k inemu lekarovi berieš si aj kartu.Aj ked ideš na vyšetrenie v niektorych prípadoch je potrebna karta.

suzik77
8. okt 2010

@mamartinka tak toto je clanok za vsetky drobne!!!! vraj: pred manzelkou ich taji,
a buuuuuuum ho clanok ako svet na internete 😀 😀 😀 😀 😀

suzik77
8. okt 2010

@womenne ano, presne, na to som tiez zabudla, ci idem ku koznej, usnej a tak, tak kartu mi vzdy daju do ruky. dokonca bez toho, aby som si ju pytala 🙂

atinka22
8. okt 2010

No neviem, ja som raz prechádzala ku inej doktorke a kartu mi do ruky nedali, vraj kartu pošlú.

weiya
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
8. okt 2010

Dusky dobry.Mam sex a uces super 😀 😀 😀 😀 A Imrisko a predaj nabytku v Solosnici. 😀 😀

suzik77
8. okt 2010

@weiya tak tak tak. takze nie je vylucene, ze moze dat kartu pacientovi 😉
velmi pekne si to uviedla na spravnu mieru 🙂

suzik77
8. okt 2010

@mamartinka kedy dusko povedal mam sex a uces super? 😀 😀 😀 boze, ja som toho vcera prepocula asi viac 😀 😀

lussy23
8. okt 2010

Ahojte. Dnes konečne uvidím Panelák. Som zvedavá, čo tam bude.

weiya
8. okt 2010

@suzik77 🙂 Za Duskom prisiel Maslak kvoli tomu obrazu,a Dusko ,ze ma sex povedal, no a mal vlasy, vlastne nemal ich do zadu zagelovane ale take strapate 😀 srandovno vyzeral 😀

mamartinka
8. okt 2010

@weiya presne tak.No bombove to bolo.Aj ked prisiel domov a uvidel Polakov.Tusim Sona mu povedala ci ktory ze ci je rad ze prisli.Ze jak hovado 😀 😀 😀 😀