Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

didiana333
21. okt 2010

@zuzkat1 Mária s Filipom vtedy ešte neboli spolu...až ked bola tehu,tak si spolu začali a vtedy Fili kecal,že ju má rád aj tak a bla-bla-bla...chlapské drísty,na ktoré my vždy skočíme...a terz sa fyfarbil veru...že dobré výživné by mohlo byť z toho...chrapunik jeden.... 😠

atinka22
21. okt 2010

Mne sa včera páčilo ako Fifa krásne usadil Michal - že tí ostatní aké majú auto? A Filip - to som ešte nezistil a Michal - že to bol fór. 🙂 a že čo teraz vlastne rieši, že Mária je fajn baba a tak. Celkom rozumne hovoril až mi je to divné 😅

jankamamka
21. okt 2010

Podla mna si Maslak uvedomil,ze Milan na neho nieco chysta,lebo sa mi vidi ,ze si vsimol z okna ,ze odchadza Zuzin foter.No uvidime.Vcerajsiu cast som velmi nevidela,iba utrzkovito.
ale ten Fifo je iny caaaavo co poviete?To sa po jendej puse zalubil do alici? ci ako? 😀 😀 😀 A inak Ivanku by som na Agatinom mieste zrusila hned.Ved to je snad moja vec komu predam byt,nie?KEd sa jej napaci,nech ho kupi ona.Ale Jakuba nechapem o co mu ide.Ved byt si moze kupit v blizkosti Terezky.JA keby ze som rozvedena tak urcite by som sa nechcela dennodenne pozerat na xicht svojho ex.A ked si predstavim este byvat v jednom panelkaku tak infarkt isty 😝

atinka22
21. okt 2010

No podľa mňa, je Kubo jasný. Robí to len preto, aby Ivanka žiarlila, že on má Oxanu. Aj Oxana má viac rozumu ako Jakub, keď nesúhlasila s tým, že bude bývať pod jednou strechou s jeho ex. A Ivanka je taký generál, tak nečudo, že vybehla na Agátu. Myslím, žeby lepšie pochodila, keby išla na Agátku slušne a normálne jej to vysvetlila a poprosila.... 🙂 Takto ten byt asi dostane Jakub. Nuž čo, v paneláku sa stále niečo deje až normálne ľutujem, že mi bývame v takom tichom, kde "chcíp pes". 🙂

lucia78lucia
21. okt 2010

Včera bola za hviezdu pani Janka. Hlášky typu: Marienka, musím končiť, drak sa vracia 😀 alebo tá facka na záver 😀

monkula
21. okt 2010

ježišu kriste tá Zdenkina nemčina.... 😝 😝 😝
vidno, že to má naučené, žiadny prízvuk, pomoc...

atinka22
22. okt 2010

Ten "drak sa vracia" dostal i mňa. A súhlasím, že Zdenkina nemčina nič moc, ešte aj keď hovorila, tak to hovorila tak pomaly akoby lovila v pamäti, že čo to bolo v tom scénari? Ale určite hovorí lepšie ako ja 😵 Maslák ju pekne usadil na záver. Úplne ma dojali tí "traja muškatieri" ako sa sťali pod obraz. Kubo je debil, vyrúti sa na Ivanu pripitý a ľaká dieťa. Ešte že tam bol Dudko. 😅 A chudáčik Milanko taký osamelý... 😉 Ďusike aký gentleman, pani Janka bola v siedmom nebi. 😀

zuzkat1
22. okt 2010

@didiana333 ved to, ja len dufam ze ona bude mat rozum,lebo ma to dves trany on (otecko) pokojne moze chciet potom narok na dieta... ten filip je divny... taky "moralista" fakt nechapem co sa vrta v tom co bolo...to by aj maria mohla teraz zacat vytahovat ze filip kedy kde a s kym...

laurinkadanielka
22. okt 2010

včera bol najlepši Imro 🙂 ja jej davam celu vyplatu 😀 😀 dobre a Dusi aky hladoš dojedal po všetkych tak to muselo byť dobre 😀

zuzkat1
22. okt 2010

@laurinkadanielka no nemyslim ze to bolo dobre...🙂 skor si myslim ze ta jeho fiflena mu ani len taketo nenavari😀

laurinkadanielka
22. okt 2010

@zuzkat1 to maš pravdu ale ja som to myslela len tak obrazne ked mu tak chutilo bol dosť hladny tak zjedol aj to 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamutka
22. okt 2010

@dominika1988 nie nie, prototyp ma ploskacku vo vrecku 😀 ona este nema..... aspon co sledujem tu, vyobliekane babky a flasa tvrdeho medzi nimi na lavicke, alebo plechovka piva, ploskacka....toto som si nikdy nevsimla, kym som na materskej nezacala brazdit ulice v kazdom pocasi par krat denne.....nemam ich rada, az na par vynimiek, ktore nie su az tak vyobliekane, ale mile, pokecaju a nesmrdia chlastom 😅

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamutka
22. okt 2010

sak dockaj 😀 a hlavne ked je chladnejsie a treba sa zohriat kym na lavicke preberu vsetky telenovely a susedy 😀 co uz potom robia doma medzi 4 stenami? 😅

atinka22
22. okt 2010

Ja mám pani Janku celkom rada, zasmejem sa na nej a v paneláku sa s ňou nenudia (Emilko určite nie) 😅 Ale dominika1988, máš pravdu, nechcela by som mať takú susedu. Ale ako postavu ju beriem, v skutočnom živote- radšej nie. A tá Slováková to aká beštia. 😠 Som zvedavá ako to dopadne. Či Emilovi niekto uverí, že s ňou nič nemal. Vtedy, keď je to potrebné, tak Nitschneiderka(?) nie je na okne. Vtedy by videla, ako to naozaj bolo. 😕

anelehka
22. okt 2010

vcera bolo dobre,ze Patrik dal prachy Tonymu,ze to je tych 15 % ale sak tam bola Zdenka a ta mu moze povedat,kolko za ten obraz dostali,sak s nim chodi... 😉

anelehka
22. okt 2010

jej a este chcem povedat,ze mne sa strasne nepaci Ruzovic,brr,mala by s nim vyrazit dvere Ivanka 🙄

mamartinka
22. okt 2010

A to este sa Katke zacne pacit Kubko.Inak dobre ako Dusimu chutilo u Sonicky.Aj Patrik z Dudkom museli odist 😀

mamartinka
22. okt 2010

Inak Ivana nechodi do prace?Rano isla s Terezkou do skolky a este isla za Jakubom k Agate pred tym s Terezkou.A na obed uz s nou zasa prisla domov a Kubo ju cakal u dveri.Kto jej potom po obede bol s Terezkou ci isla do prace?Nechala ju samu?To som akosi nepochopila.Alebo v praci nebola.

jankamamka
22. okt 2010

@dominika1988 ja som zvedavej susede pretrela v noci kukatko(teda tu dierku) bezfarebnym lakom.Takze urob a mas pokoj 😀 uz neuvidi nic a priesvitny lak na nechty nevidiet. 😀 😀 😀 takze si mimo podozrenia

weiya
22. okt 2010

@anelehka a to este zdenka dostala 700eur za to ze robila prekladatelku a tonnymu dal pato 100e,ze namaloval obraz 😀

majulcek
22. okt 2010

@weiya tony dostal tusim tisicku ale vysvetlite mi baby z 9000eur ako moze byt 15% tisic eur... 😕 som bola tri roky na MD tak matematika uz neni to co byvala tak mi to prosim vysvetlite 😀 😀 😀

weiya
22. okt 2010

@majulcek ano ano dve 500-ky, jedna nula mi tam vypadla 🙂

mamartinka
22. okt 2010

No tak prave ukazka na dnes panelak.Karol u Dudka a Sonicky bude ranajkovat a Ruzovic sa vyspi z Ivankou.Prespi u nej aspon.No bude to asi zaujimave zasa.Zvlast Emilko a Slovakova.