Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monkula
28. okt 2010

Zase sa idem posťažovať na Angie... 😝 😝 😝
Ešte sa bude urážať, že chcú mať jej rodičia na staré kolená pokoj... 😝 😝 peniaze má, tak čo si nekúpi jednoizbový byt? Jej a Lukáškovi to bude stačiť, potom otrčí nejakému boháčovi a môže sa sťahovať... 😀

majina.b
28. okt 2010

no ja ked počujem Ivanu - ona má v seriály patent na rozum, 😝

majina.b
28. okt 2010

angie by si jednoizbák mohla kupiť v Rajke, cestou zobrať aj agátu 😀

monkula
28. okt 2010

@majina.b 😀 😀 😀

mamutka
28. okt 2010

Ivana ked natrcala vonku usi co Kordiak riesi s polisom, tak potom stuchla do dveri a uz bola dnu, ziaden cip, to im nejak uslo 😅
joj ale Angie zase aka strasna krivda postretla, nevyskladame sa jej na garzonku? to raz dochodkyne vraj vyberali peniaze na operaciu pre Esmeraldu, to bola taka slepa z telennovely ada pred 13 rokmi...toz aj my mozme charitu z tych nasich davok pachat 😀
ja ked vidim tu jej odutu papulku nafukanu, "ze co odomna chcete, ved ja som taka pekna" tak by som jej jednu drcla do riti a poslala kade lahsie, ved autom sa vozi do roboty, tak nech preda a ma dost na garsonku

monkula
29. okt 2010

@mamutka presne, veľmi mi vadí jej mimika... a čo mám teraz robiť? Dobre jej povedal Milan, že sa mala zavesiť na nejakého boháča... 😀 😀 a ako na ňu zakričal, že čo tu stojíš ako múmia? Vypadni 😀 😀

atinka22
29. okt 2010

mamutka 😀 😀 😀 Angie si krásne zhodnotila.
Nechápem načo išla k Milanovi. Ten má dosť svojich problémov. A k tomu ešte Maslák. Ktovie, čo na Milanka chystá. A Karoli ako sa nám včera napaprčil 😅 . Veľmi sa mi rátala pani Janka - že pán Kordiak, pozbierajte potom tie špaky 😀 No a chudák Imro musí zarábať na plastiku!!!! Dievčatá, kde to žijeme! Keby si každá žena po pôrode dala robiť plastiku, tak by nestačili ani tri kliniky v každom meste. 😵

mamartinka
29. okt 2010

Baby preco vcera Julka strazila Terezku.Nepozerala som vcera.A co isla Ivana za Kordiakom a Angie co prisla za Milanom?

monaart
29. okt 2010

@monkula
jooo skoda ze tu "mumiu" som nepostrehla... 🙂
inak chuderka, Angie,riadne jej davate...keby mala nejaky z osudov ako tu na forach čítam.a este k tomu 2-3 deticky..a ona sama...tak by mala gambu az po kolená.s jednym poslusnym Lukaškom si nevie vlastna mama poradiť.
tak aj my si povedzme...........jaj a my čo máme teraz robiť!
trosku z nej dost hus robia.na to ako velmi vplavala do hudobneho priemyslu zrazu nič... 😒

monaart
29. okt 2010

a ten mlady maliarik...velmi rýchlo sa uzdravil na to že mal obličku skoro v keli... 😖
Ivana si nevie poriadok v zivote spravit a do cudzich sa stará...este aby neschytala ked si pusta usta tam kde nema...
ju by bolo tiez z tej barovej stoličky zhodiť ako Natálu ked tam tak rada vysedava....
A nahodou Pani Janka je "cool"...mohla by tak aj v skutocnosti chodit... 😎

lussy23
29. okt 2010

Čo sa týka tých 5 postáv. To som si mohla myslieť, že Andy si nedá vyhodiť svoju ,,manželku". Takže by som vyhodila celú rodinu Anginu aj s ňou. To je hneď 5 postáv. 🙂
Mimochodom, pozerala som časť, čo bola 21 oktobra, vo štvrtok a nechápala som toto. Pán Emil prišiel do baru a Imro blbol, spieval, ,,Farmár hľadá ženu." Potom imrovi zazvonil telefó a dozvedel sa, že má pomôcť Karolovi naložiť víno do auta, lebo Miko Hladký(podľa Imra zo skupiny Radiator 🙂 A vraj nevie, či je v súkromí Hladký alebo rapavý) má narodeniny. A Hneď na to bola scéna, ako prišiel karol k Norovi a Nor mu pvoedal, že čo tu robí, že dnes má voľno. Tal tomuto som nechápala, asi to nedomysleli.

pepi_petra
29. okt 2010

Baby a mna zaraza Filip.Vedel co si berie za zenu.vedel ze otehotnela na mejdanu a ze nevie Maria co sa tam presne udialo,lebo dostali nejaku drogu do pitia.Nakoniec mu to potvrdil aj ten chlapek co priniesom svoju priatelku na kliniku.Naco teraz ide robit moralistu.Sam zacina byt svojej manzelke neverny.Ide vytahovat co bolo,pred tym nez sa zaplietli s Mariou.To je na hlavu postavene.To ako keby som sa mala ist rozvies s mojim muzom,ze sa predomnou vyspal s nejakou zenskou... 😠
Boze a Angie ako sa isla ponizit a po Milanovy pytat pomoc.Tak najprv sa jej to hodilo ked Milan sa vychrapal stou barmankou aby ona mohla byt s Maslakom,ktory ju pekne poslal do riti....A na co isla predavat byt,ked vedela ze s Milanom je koniec....proste nerozmysla....no este ze to je serial.... 😅

mamutka
29. okt 2010

no ja uz viem co Angie ma urobit...sak Lucia preplaca podnajom Imrovi, moze aj jej....aj ked ona sa tvari, ze jej dakto ma kupit byt, co podnajom 😝

heleniatko
29. okt 2010

Neviem, ale mne sa ta dvojica Alica s Filipom strasne paci... aj ked je to dost nefer voci Marii... ale ona je asi trochu sisi, ked sla na taky mejdan s neznamymi ludmi, len aby sa konecne zbavila panenstva (predpokladam)... my sme na intraku kadeco zazili, ale drogy tam akosi nikdy neboli... Dufam, ze Dusi sa konecne zabvi ten svojej nesympatickej stetky (ze Dusi, chod mi kupit ranajocky... :-P ), ona je tak nezaujimava, ze si neviem pedstavit, z vobec pri tej tyci niekoho aj zaujme 😀 😀 😀 A Milan asi padne na hubu, ze tak stekal po Ivane a nenechal ju dohovorit, ked ho chcela varovat (a vobec, naco bola taka ukecana pri maslakovi?)... A dalsia z Angelikinych poziadaviek? no comment... ja by ju poslala do r..ti, nech si najde ineho debila, ktory by plnil jej panske vrtochy (sak Imrova sefka im plati cely prenajom aj svadobnu cestuu na maledivy im platila, nmeviem, ci nie aj opatrovatelku) 😀

mamartinka
29. okt 2010

Janka dobra.Pan Kordiak a tie spacky prosim si pozbierajte.Dakujem. 😀 Karolko sa nam z Milankom akosi rozkricali. 😕

lussy23
29. okt 2010

Teraz ma napdlo, neurobil to scenárista s Filipom a Máriou schválne a chce dať Máriu preč?

majina.b
29. okt 2010

ja si myslím, že skončia : kordiak, sestrička ( teraz je tehu), michal, agáta a noro, nika, zdenka už skoro nehra

ak ostane michal, tak aj mária, a urobia s nich pár - možno

vodnarky
29. okt 2010

tak to bolo od Angie ozaj dost trapne,jak prisla za Kordiakom,poprosit ho o pomoc... 😝 ...
no a ta tanecnica..???nemam slov...ked jej Dusi rozpraval o Svehlovi,ze nechal zenu a dieta a ze teraz si ho zbalila nejaka ukrajinka,ktora ho vyciciava,tak ona jak sa zamyslela a ze...sikovne to dievca... 😅 ..no v takom nejakom zmysle to malo byt... 😕 ..mozno este aj tam sa to nejak zamota...tanecnica uz vycitila peniaze.... 😉

anelehka
29. okt 2010

ahojte,mna velmi zaraza,ked kazdy riesi vsetko tak,ze ostatni to pocuju.Napr. Milanko s tym policajtom,hned pri panelaku a Svehlica ich hned pocula.No ja by som take delikatne veci riesila niekde dalej,kde nehrozi,ze ma niekto uvidi,alebo zacuje.ved tam je furt aj Maslak strceny,kludne by ich mohol zacut aj on.No a chudatko Angie,neviem,co chcela od Milana,trapka,furt sa musi o nu niekto starat.A ta Katka,som zvedava,co urobi,ked sa dozvie,ze Dusi jej nema za co kupovat fajnove ranajocky. 😀

murinka
29. okt 2010

co myslite,ktora z casnicok poleti? 😕

perla200
29. okt 2010

baby a včera bola angie za milanom? nepozerala som to dokonca tak mi to ušlo.....dnes parada...ale oxanka začína vystrkovat rožky tusím...

monkula
29. okt 2010

Podľa mňa odíde Lucia... Bude chodiť len na kontroly a tí štyria sa tam budú striedať...

perla200
29. okt 2010

angie odíde podla mna určite....

monkula
29. okt 2010

@perla200 aj ja v to dúfam 😀 😀 😀 😀

honey023
29. okt 2010

Kordiak určite neskončí, lebo je to postava, o ktorej sa stále niečo točí. Myslím si, že to bude Angie s jej rodičmi, sestrička lebo je tehu a Agáta. Nora tam nechajú, lebo však MAKANO 😀 ale Andy sa vyjadril, tak že neskončia úplne, len sa nebude točiť dej okolo nich a ich postavy budú výrazne potlačené.

dadka212
30. okt 2010

Ja síce Angie neznášam ale veď ten byt kde Milan býva kúpil Maslák a dal ho prepísať na ňu takze ona by ho mohla teoreticky vyhodiť...

A ešte sa mi páčil Fabry zlatý bol...

vodnarky
30. okt 2010

@anelehka -zavesi sa na Svehlu... 😀 😀 😀

vodnarky
30. okt 2010

@perla200 -tiez si myslim... 😉