Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 tiež si myslím že vedela s kým chce žiť,že má deti,že má záväzky.....ako by bolo jej keby on necchel byť s nou koli jej dcere?jednoducho su tu,a je situácia aká je,tak sa treba k tomu postaviť a nie ich nechávať kade tade...už dávno ich mal mať u seba.....že mu nieje trápne.

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 nie vzdať sa jej pre chlapa...ale zobrala si muža ktorý ma dcerku a tak samozrejme ona je jej ako matka nie?každá matka sa stará o deti,učí sa s nimi a tak.takže nie len on a jeho dcera ale už ich dieťa...a tak sa podla toho budem aj správať.ani ja si nehladám prácu v zahraničí ked mám doma deti nie?

zuzkat1
15. jún 2011

@dadka212 s tymi detmi plne suhlasim🙂

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 tak mne tam tie decka idu maximalne na nervy aj ta misela ... takze ja nechcem aby sa tam vratili a kedze su to rozmaznanci ako ako aj misela tak chapem aj ivanu... ja by som asi nechcela inak chlapa s detmi, ale to som ja🙂 a ta agatina "dcera" no comment... a ked uz sme pri nej tak noro ma robotu ktoru moze robit z domu...takze tie 3 dni v tyzdni by ho nezabilo starat sa o to dieta

dadka212
15. jún 2011

@zuzkat1 ja neviem načo tam nacpali tolko detí, keď teraz nevedia čo s nimi...

zuzkat1
15. jún 2011

@dadka212 no presne... asi chceli urobit "rodinny" serial ale tak privlastok rodinny mohol mat pokojne aj bez deti😀 jedno je nevychovanejsie ako druhe... a to mi na nich lezie najviac na nervy, drze a rozmaznane su... okrem terezky ta je este zatial zlata

egyptanka
15. jún 2011

inac mne sa vcera ratalo, ked Karol isiel zaviest Norovu dceru do Bojnic a ona bez nejakeho ruksaciku ... ze ved naco? tam jej asi daju najest, napit ... ved my ked sme chodili na vylety, tak sme povinne museli mat v ruksaku zbeleny prsiplast, mikinu, nahradne ponozky, nejaky ten chleba, horalka a jablcko bolo plusom a pitie. A ona isla tak nalahko .... vrrrrr, zacinam mat nervy z tohto serialu.

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 ja len že keby bola taká situácia,tak žena vedela že michal má detí ako smetí a že keby aj ex žila,tak by si ich brával....a to že či sa vrátia do paneláku alebo nie,je iné.....ako nejako čo sa týka okolo nich nesledujem.su nudné...ale ked už to tak napísali,tak trapne to komplikuju ako michal necche deti,nik ich necche.....somarina....keby to bolo v živote,deti má už u seba a nikoho to nezaujima či amju čo jesť,kde bývať a ked sa ivanke nepáči,može ho vykopnuť.aj s detmi.....koniec koncov ako sa po tej havarii miško zdekoval a nevchal jej tam malu aby sa starala...by som ho kople niekam a pobalila mu kufre....debil.

dajna11
15. jún 2011

@egyptanka a vieš že som si to všimla aj ja?lebo vždy balím dceru ako divá aby jej nič nechýbalo....hlavne pitie.

egyptanka
15. jún 2011

no ako by som komentovala tych chlapov .... ani jeden tam nie je taky, co je pouzitelny pre zivot.

monline
15. jún 2011

@zuzkat1 akože ak nemám dobrý vzťah s 10 ročnými deťmi, dám ich do decáku???
áno, Ivana ho vzala k sebe za istých podmienok..ale deti musí akceptovať..a v každom normálnom i rozvedenom vzťahu platí, že občas sú deti i u otca..a s tým by mala nová partnerka počítať..ale Ivana nepovedala priamo, že ich nechce, len nevie, kam s nimi v malom byte..to Michal by sa mal postarať o adekvátne bývanie pre svoje deti a novú rodinu..nik nerátal s tým, že Zuzana zomrie..ak nechce Michalove deti, mal by Michal s nimi odísť..
a agáta..v manželstve neplatí predsa- vzdať sa len pre chlapa..je to jej muž a jej nadobudnutá rodina..pokiaľ nenájdu spôsob ako fungovať na diaľku, pokiaľ to niekomu z nich dvoch nevyhovuje, tak sa to asi ťažko rieši..

monline
15. jún 2011

@dajna11 a tiež- odkedy môže takéto malé dieťa byť v aute na prednom sedadle..a ešte k tomu bez autosedačky?

dajna11
15. jún 2011

@monline to tiež.......nemože......my sme za to dostali krásne mastnu pokutu)))takže viem o tom svoje🙂

zuzitka
15. jún 2011

@dadka212 tiež čumím panelák každý deň ... občas aj ráno reprízu ... 😅

som fakt zvedavá, ako to poriešia s dvojičkami ....

kordiak má prachy asi z tej hry "medzi kozy" nie? 🙂

zuzitka
15. jún 2011

@ketrinka29 no inak fakt, jak sa chová kordiak k silvinke a ešte ju furt drbe za to, že ona ho furt špehuje 😠
miesto toho, aby sa priznal, že si brúsi zuby na angie ... robí zo silvinky kravu 🙄

a teda Ryšavá sa odsťahuje od bláznivej Alice? 😀

zuzitka
15. jún 2011

@anelehka imro neni vtipný dávno ... ale hlavne, ked sa snaží hovoriť po záhorácky, ani to mu nejde 😝 mal by viac trenovať 😀 já sem záhoráčka bývajúca v blave

zuzitka
15. jún 2011

@majdzy666 ja to chápem tak, že silvia začala byť nasraná na milana po tom, ako on bol na ňu hnusný v nemocnici už ... lebo tam chodila angie za ním ... tak neviem čo sa v ňom obrátilo ..... hlavne, ked tam došla silvia a načapala tam angie .... vtedy začala byť aj silvia hustá ......

a miesto toho, aby jej milan vysvetli wo co go, tak reve na silviu, že si namýšla blbiny ... 🙄

@dajna11

u bajzovcov/švehlovcov o dovolenke točí len ivana .... ešte bola u jakuba žebrať peniaze nedávno .... ak si dobre pamätám

ma77
15. jún 2011

@zuzitka ano bola žobrať prachy na dovolenku Ivanka 😀 😀 😀 ale odmietol jej dať a dobre urobil jedno z Kubovych rozumnych riešeni 😀 😀 😀

anelehka
15. jún 2011

ahojky,ja byt na Silviinom mieste,tak Milana davno nakopem,ved Angie sa priznala,ze sa vychrapala s Maslakom,ked bol v tej Argentine a on by chcel taku babu??? 😠 A ta trapna Svehlova,ze Domasa,s akym pohrdanim to povedala,chudera je zvyknuta na all incluzive 😒 a Bajza minule hovoril,ze mesacne zarobi 5000 eur,sila,ze???O takom plate moze vetsina ludi u nas len snivat,zda sa mi totalne trapne ako vnucuje vlasne deti Alesovi,prve,co mal riesit po Zuzaninej smrti,malo byt,aby sa postaral o svoje deti 😝

dajna11
15. jún 2011

@zuzitka bola,a to mi sánka padla dolu...akože nemá hanby aby jej on platil dovolenku a jej amantovi???

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 no ved to o jeho rozmaznane decka aby sa starala... ja to tak beriem, ja by som ho iste s detmi nechcela... mozno som sebecka a co ma byt...

@monline nehovorim ze on ich ma dat do decaku...on nech si to zariadi ako chce... ale ako ivana by som ho s detmi nechcela... proste moj postoj.... ale popravde ak by som sa nahodozu rozviedla tak ja by som uz ziadneho chlapa nechcela, prave kvoli malej.... lebo pochybujem ze nejaky chlap by ju bral ako svoju dceru a presne tak by som ani ja nebrala cudzie deti ako svoje... a k tej agate.... prvy by sa mal uvedomit noro..ona ho uz davno prosila aby mala co robit aj s nim do podniku chcela ist, pomahat mu s barscim - on ju ma za chuderu co sa mu ma o sestru a decko starat ... a teraz ked si nasla robotu pri ktorej by len bolo treba z jeho strany trosilinku ochoty tak sa mu to nepaci lebo pride o sluzku...

lussy23
15. jún 2011

@egyptanka - úplný súhlas, aj ja som sa čudovala, že si nič neberie, ani vodu ,ani jedlo, ani peniiaze...

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 a ako by to bolo keby on ju odkopol koli tomu že má dceru?teda ona že má dieťa?....a z vlastnej skusenosti viem,že keby si ostala sama s dieťatkom...ani o teba by vela mužov nemalo záujem...koli dieťatku.chlapi su svine.

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 ja by som nemala zaujem uz o ineho chlapa... nie nie som zufalo zalubena ze uz ineho nikdy viac len toho mojho😀 ale presne pre to co pises..ja by som k malej cudzieho chlapa nepustila,lebo presne viem ze by ju nebral ako svoju dceru...

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 to nemožeš vedieť...nije to tak vždy...a tiež nehovor hop pokial si niečo také ešte neriešila,nemožeš vedeiť ako by si sa zachovala.

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 to je pravda ale ja si viem celkom dobre predstavit svoj zivot bez chlapa... a k malej by som velmi tazko pustala niekoho cudzieho...

zuzkat1
15. jún 2011

inak ta silvia ma dobre sklamala...doprosuje sa takemu chudakovi...myslela som ze odide so vztycenou hlavou a ona sa tam pred nim plazi 😝

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 to som si hovorila aj ja.....ale roky leteli,dieťa vyrástlo,a samota je nanič.

dajna11
15. jún 2011

@zuzkat1 píšem ako stará škatula 😀 😀 😀 😀 ale fakt je že kým je dieťa male,je okolo neho kopu starostí,tak si ani neuvedomím že mi niečo chýba...ale už ked ma tolko nepotrebuje....večere o samote mi velmi liezli na nervy.

zuzkat1
15. jún 2011

@dajna11 ved starsia ma 10 rokov🙂 pises akoby uz bola vydata🙂 ale chapem co chces povedat...zivot prinesie rozne veci... pred 5mi rokmi som hovorila ze nechcem nikdy ziadne dieta🙂 a teraz mam dceru (ktoru sme chceli, nebola to nahoda) a za nic by som ju nedala, ako sa meni clovek tak sa meni aj cely jeho zivot... to je pravda..ja pisem teraz to ako to citim momentalne🙂