Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monline
18. sep 2011

@lussy23 ja nie 😀

monline
18. sep 2011

@adelaida33 hej, ten patrik vyzerá, ako keď postavičke z plastelíny vyšúľaš neprirodzene dlhé ruky a nohy 🙂 ale myslím si, že časom dospeje do sympatickej mužnej formy..(tak za 20 rokov 🙂)

zuzkat1
19. sep 2011

@nicky655 to mas pravdu ale zial v dnesnej dobe toa ni nie je o tom ze ved z toho vyrastie ale o tom ze nan kaslu...ale to je uz ina tema🙂 no hej... ja sa tiez vzdy tesim ale ja len rano pozeram vecer uspavam malu a ked aj zaspi vzorovo vecer u nas panelak nejde - manzel na to nema nervy ze aka blbost 😅

nicky655
19. sep 2011

@zuzkat1 moj manzel na to tiez nema nervy,ale tak sedi za pc-a obcas sa len zasmeje ,ked je nejaky dialog vtipny 🙂 a ze,on nesleduje,je to blbost 🙂 no my zatial s malou pozerame panelak.lezi pri mne na sedacke a sleduje akoby rozumela 😀 teda,len dufam ,ze nerozumie 😀 😀 😀 lebo neviem ,neviem,co by si z takeho serialu vzala.

zuzkat1
19. sep 2011

@nicky655 jaj moja o takom case uz musi spat, v tomto som prisna🙂

nicky655
19. sep 2011

@zuzkat1 tak moja ma 6 mesiacov,takemu babtku tazko rozkazes,kedy spat.niekedy zaspi aj o 19,inokedy aj o 22.to sa enda urcit zatial 🙂

zuzkat1
19. sep 2011

@nicky655 ved kazde dieta je ine🙂 moja ako 6mesacna o 7mej spala... ale ona je dost na rezim ak jej nahodou posuniem co sa v lete stavalo ked bolo pekne tak nevedela zaspat aj do 10tej...takze to dodrziavam a o pol 7mej je vo vani... aby o 8mej spala... ale poznam aj deti ktoryxm je jedno co sa kedy bude diat a aj tak pekne funguju, moja nie - ta je ako hodinky🙂
jaj inak k teme tu angie by uz mal niekto prefackat...to sa akoze teraz chce vratit ku karolovi? alebo? nepochopila som to celkom...

nicky655
19. sep 2011

@zuzkat1 ona je podla toho ako jej to vyhovuje prave 🙂 a asi aj podla toho,ze kto je pri peniazoch-mam taky pocit 🙂 skoda sa rozcuovat nad nou

zuzkat1
19. sep 2011

@nicky655 no hej skoda, ale este vacsia skoda ze je tam kopec scen s nou... robia z nej hviezdu - len keby som vedela preco 😕

lenka3007
20. sep 2011

Ahojte baby, aj vy máte taku averziu na Angie? ja z nej nemozem... Moj mažel ked ju vidi, tak si ide radsej zapalit... Inak som sa chcela spýtať, ci už niekde v starych seriach spomenuli, že Milan bol s tou ukrajinku ženaty?

januska191
20. sep 2011

to som rada, ze nie som jedina, ktora by tu Angie najradsej vyfackala. Dievca nech sa spamäta.... A uz vidim, ako je male dieťa tak v pohode, ked kazdy den ho opatruje iny sused. to moze byt fakt len v seriali....

lenka3007
20. sep 2011

@januska191 Ja neviem, ci ta herecka je tiez v skutocnosti taka, ale za tie ksichty odute jake vie vyčarit by jej mali dat minimalne oskara... hentak odutu gambu som este nevedela. Len to zacina byt nudne a take priehladne, ze kazdy divak uz dopredu vie, za co a kedy sa oduje. Hned jak povedali davnejsie, ze oxana bola Milanova zena, tak som vedela, ze zas budeme vidiet odutu gambu...

januska191
20. sep 2011

@lenka3007 ona by sa viac hodila ku Karolovi, obidvaja su uplne mimo 😕

lenka3007
20. sep 2011

@januska191 sak vcera sa ma muz pytal, ci on je stale taky nasr%ty 😀 😀 😀 si to vystihla 😀 😀 😀 a inak s tym malym Lukaskom mas pravdu, furt je u niekoho, este tusim u Ivany nebol...

nicky655
20. sep 2011

@januska191
@lenka3007
@zuzkat1 inak,dnes v ukazke som videla,ze milan jej uz dobre vyhubuje 🙂 konecne!!

adelaida33
20. sep 2011

@nicky655 @zuzkat1 tak ja sledujem panelák bud večer alebo si ho pústam rano z archivu, tiez v zavislosti od toho, či maly uz spi alebo ho este uspavam alebo uz spim aj ja 😀 . a môj mm je doma večer tak málo, že ak nejde hokej alebo (náš) futbal, tak mu je jedno, čo pozeráme... ale tak včera som myslela, ze puknem, ked hned na začiatku ukázali fábryho s klárikou a môj mm zasa: "to stále musia mať len to jedno ružové tričko???" 😀 😀 😀

januska191
20. sep 2011

@lenka3007 to je pravda, ze uz to je take priehladne... teraz sa budu min. 20 casti udobrovat s Milanom, potom budu 5 casti stastny a potom sa zase nieco stane.... Ja byt tou Angienou mamou, tak jej nechodim az tak pomahat, nech sa stara sama

lenka3007
20. sep 2011

@nicky655 No videla som aj ja ukazku, len aby to nebolo tak, ze jej vyhubuje a potom sa hned aj ospravedlni. Inak mne to je furt take divne, Milan bol uplne iny a teraz sa ide potentovat z nejakej co je furt oduta, no myslim,ze ziadny normalny chlap by to nevydrzal...

januska191
20. sep 2011

ja som ukazku nevidela, tak som zvedava, ze co bude....

lenka3007
20. sep 2011

@januska191 co by sme my normalne dali za tolko pozornosti a ze vzdy je na blizku niekto, kto mi bude dieťa stražiť.... Nechapem aj to, že ten maly chodi do skolky, ona sa doma nudi a poobede, ked moze byt s deckom, tak je v robote. prečo este aj ked ta bola Lucia, tak sa nevymenila s niekym...

adelaida33
20. sep 2011

@lenka3007 možno niekedy priehladne... no aj hej 🙂 , ale tak je od nich pekne, ze to tak trošku stale nejako mocú, ze sa snažia, aby sa to tam stale nejako zamotalo. ved aj teraz zasa to vyzera, ze dudko s ivetou, klarika nejde s fabrym, karol možno s mirkou, kubo s ivanou, bajza s betkou, paťo s miou, angie s hocikým 😀 😀 😀 , no nie?

nicky655
20. sep 2011

@januska191 presne,aspon by nemala cas na somariny 🙂 a vcera maly lukas zasa u maslaka-dobre 🙂 este ze vystriedala cely panelak-aspon jej ma kto maleho strazit

lenka3007
20. sep 2011

@adelaida33 angie s hocikým 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to ma pobavilo... No som zvedava čo bude dnes...

januska191
20. sep 2011

tak pre karola to by bola vyhra keby si zacal s Mirkou... ved ona by aj chcela... len ked ten hlupyjano len za tou angie....

00vladka00
20. sep 2011

a c hovorite na Sonu?

lenka3007
20. sep 2011

@00vladka00 tak ta to vzala hopom... po tom vsetkom, co jej Dudko robi a robil sa jej ani necudujem...

majina.b
20. sep 2011

@00vladka00
@lenka3007
Ja Soni vôbec nerozumiem....... od kedy je tehotná

kto je u soni na návšteve???

adelaida33
21. sep 2011

@majina.b to sú kamoši z košíc, sonina kamoška s manzelom, dudko ich nema rad... ale tak vyspat sa s ivetou tiez nemusel... a teraz akoze co?? aj so sonou?? so sonou akoze bijú tehu hormony...?

majina.b
21. sep 2011

Soňa je tehotná a jej to ku šťastiu stači, Dutko, že skončil s Ivetou v posteli 🙄 , no to som ale prekvapená, a odletí s ňou??? len aby v ďalšej serii dutko nekočikoval 2 kočiare 😀 😀 😀

lenka3007
21. sep 2011

@majina.b
@adelaida33
@majina.b a mne sa paci, ako sa sprava Sonička, Dudko ju ma cely cas u prdele, podvadza ju a ona ťapa s nim stale zostavala, tak čo, nech ho trochu potresta...A podla mna sa Dudko ani moc nesnaži to urovnat...