Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ma77
19. dec 2013

@hasleerka Ta bila tam je podla mna len akože aby bola reklama 😀 ved tam ani žiadny ludia nechodia iba ti v panelaku 😉

hasleerka
20. dec 2013

@ma77 no to môže byť, lebo ony sú aj tuším sponzori ... ale tak mohli to nejak reálne urobiť ... toto je úplne do očí bijúce ... mali otvoriť vedľa potraviny ... a ozaj a čo tam chodila jedávať anička s lenkou, to bolo tiež v paneláku???

ssisska
21. dec 2013

Mne sa tam lubi ta Lehotska,dobre to hra s tou Gaborikovou,aj to ,ze je tak na tych chlapov povolna.Konecne niekto iny a novy.

marthuska
22. dec 2013

Par casti som nevidela, aky je teraz vztah michala a betky?

gubcikova
22. dec 2013

@hasleerka celý panelák je do oči bijúci ked si vezmeš ako má kto izby v byte.si neviem predstaviť ten paneták z vonku.ked si len vezmeš ako majú byt blicharovci,nad nimi zase ivana ako má izbu pre terezku a potom zase slušných.no a ešte to jakubové podkrovie aké je a to sa im aj na druhú stranu vošiel tuším byt a to on má dokonca dvojposchodový byt

hasleerka
22. dec 2013

@gubcikova áno toto sme sa veru už bavili vôbec nám tie byty nesedia ...

micak
27. dec 2013

mne prve co udrelo do oci - sem tam ukazali svehlovej kuchynu- okno mala na stene kde aj vchodove dvere. cisty nonsens.

gubcikova
27. dec 2013

@micak to áno je to celé divné.a blicharovci majú vlastne kúpelku na schodoch

eva7780
27. dec 2013

Sona zabudla,že ma dceru Lujzu??? 😕 dako skoro,ked ju premenovala na Lili 😅

ennynka
28. dec 2013

@eva7780 asi je Lujza ale vola ju Lili...

eva7780
28. dec 2013

@ennynka vsak len raz ju tak pomenovala,tak potom by ju stale tak volala 😅

notebook
28. dec 2013

Lili je dcéra Soninej sestry🙂

ennynka
28. dec 2013

@notebook ahaaaaa.asi mas pravdu,teraz sa mi daco take mari 😕

kika423
29. dec 2013

Včera som pozerala nejaké reprízy - a teda že Danica s Karolom dostali len tak 500e od syna tej babičky - úplne mimo realitu, kto vám dá len tak 500e? A ešte ten Paťo ako veľmi chce aby sa Soňa zase vrátila domov a nekúpi jej ani vianočný darček? Nechápem tých scenáristov, nad čím rozmýšľajú...

ennynka
29. dec 2013

@kika423 toto za Pata a darcek pre Sonu som ani ja nepochopila...tak cely zivot s nou zije a hoci vie ze nie je jeho mama tak ju tak berie a aj vola a on jej nekupi na Vianoce darcek?divne...

ssisska
30. dec 2013

Zaujmava je tam ta rodinka ,kde hra Z.Tluckova.A strasne nudne su zabery s Bajzom a tou debilnou au-pairkou.

malinkaaninka
1. jan 2014

pre mňa je fascinujúce ako tam spolu raňajkujú.by som chcela vidieť rodiny ako takto spolu organizovane raňajkujú.diskusie o ničom nekomentujem,je to svojim spôsobom umenie vymyslieť tak veľa minut rozhovorov,ktoré nemajú žiadnu pointu.ale na druhú stranu zapnem raz za dva týždne,mesiac a zistím,že vlastne sa tam nič nestalo 😀

ennynka
1. jan 2014

@malinkaaninka ja zase nechapem co sa ranajok tyka preco nikto neje ziadne ine pecivo len rozky,stale len na rozky chodia rano...chlieb nepoznaju?a kazde rano si na to musia chodit do obchodu?to som nezazila teda este...

malinkaaninka
1. jan 2014

@ennynka oni sú celkovo mimoriadni 🙂 ako keby žili v Bermudskom trojuholniku.dvaja darebaci prerabaju bytovku x mesiacov,platia ich,všetci su spokojní.po mesiaci vzťahu sa ide vydavať detska psychologička,ani nevravim ako Endži rozpráva-štyl jej reči je ako keby mala medzi mozgom a jazykom prekažku,ktoru musi preskakovať.katastrofa.a koruna je Maslák,mafian ktorý žije v jednoizbovom byte.no proste rozprávky bratov Grimovcov sú duchaplnejšie ako tento čaj.

mamartinka
2. jan 2014

🙂 😉

ennynka
2. jan 2014

@mamartinka vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

eva7780
2. jan 2014

žienky kedy zacnu davat panelak?dnes ,zajtra v programe nie je 😒 na silvestra po polnoci som kukala silvestrovske na joj + tusim az z roku 2009,aky boli vsetci mlady

mana85
2. jan 2014

@malinkaaninka 😉 hej mafián je to riadny veru - sa mi páči jak otvori chladničku a ma ju plnú výrobkov tej najlacnejšej značky clever 😀 šak jako inak 😝

monika130
2. jan 2014

@eva7780 to by aj mna zaujimalo? Ze kedy začne chodit Panelák? co majú teraz nejakú pauzu??? 🙂

graceful9
3. jan 2014

@monika130
@eva7780 asi až 20., ako tam šaškujú Imre s Gejzom že 20.jan., tak asi až vtedy...no nejde Burčiak, tak nemaju konkurenta tak čo sa budú...

monika130
3. jan 2014

@graceful9 díky za info 🙂

mamartinka
5. jan 2014

@eva7780 20.01.2014 pokracuje Panelak.
@ennynka dakujem za privytanie. 🙂 😉

mamartinka
5. jan 2014

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/serial-andyho-krausa-klan-2/ Ak to niekto pozera pridajte sa aj sem ak chcete do temy.

susika
8. jan 2014

ešte, že som si vas našla. už som pozerala, čo je s Panelákom, to bolo asi jediné, čo som v tej bedni kukala. už mi tí dvaja šašovia tam chýbaju🙂

monline
9. jan 2014

baby, tak Kubo bude s Ivanou a do Ivaninho bytu príde bývať Inči s Jogim
prvé časti vyzerajú byť o ničom
13. série
1. díl Noví sousedé V TV po. 20.1. JOJ 20.20, út. 21.1. JOJ 2.00
2. díl Pokušení
3. díl Plesová sezóna
4. díl Kolaudace

Popis prvého dielu dali zlý, takže až od druhej časti:
Pokušení
Egon žiada Jakuba, aby vysvetlil Ivane, že sa nemôže zdržiavať v byte, keď oni dvaja "kreujú" nový biznis. Veď by im videla do kariet! Už je však neskoro a Ivana vynáša informácie. Keď Jule a Alici prezradí, že Jakub s Egonom chcú vyrábať nealkoholický fernet, všetky tri sa na tom výborne zabávajú. Cinege žiarli, že vrchná sestra Andrea chce variť koložvársku kapustu len kvôli tomu, že si ju želá zať Yogi. On chce sviečkovú už dlho, a vrchná nič... Yoginko si ju pekne omotal okolo prsta! Dudko objaví v skrini klobásy, tlačenky a slaninu a nahnevaný si odchádza zabehať, aby odolal pokušeniu. Po návrate sa spotený Dušan dostane do konfliktu s Viktóriou aj Jankou. Keď ho dámy vytlačia z baru aj výťahu, lebo im smrdí, aspoň ich poriadne vyuráža. Viktória žiada Imra, aby jej zo skrine odpratal kutilské náčinie do garáže. Ona sa chystá na ples a nemieni mať plesové šaty v skrini so skrutkovačmi a klincami. Karol osloví Moniku, aby s ním robila biznis v Makane. Danici sa to nepáči, Monike nedôveruje. Paťo s Romanou chcú výslužku darovať Imrovi a Gejzovi, ale chlapci sa nevedia dohodnúť, kto si čo vezme a mastné pokušenie tak znova skončí u Dušana. Ten v zúfalstve uteká večerať k Inči a donesie zdravé jedlo - stejk a šalát. Pristihne ich však Yogi, a tomu sa kulinárska zábava Dušana s Inči vôbec nepáči.
Plesová sezóna
Viktória dostala pozvánku na ples, nemá však partnera. Imro jej dohadzuje Emila, ten sa však bráni, že je ženatý a nevýhodou manželstva je to, že človek nikdy nie je sám a nemôže si robiť, čo chce. Imro večer pozve do baru zopár fešákov, aby si svokra vybrala. Viktória je zvedavá, aký chlap sa príde uchádzať o to, aby mal tú česť ísť s ňou na ples. Nečakane príde Maslák a Viktória si myslí, že mu ho vybavila Angie, teší sa, že bude mať na plese takého fešáka. Marcel je v šoku, po chvíli oznamuje, že na ples nemôže ísť, odchádza do Nemecka. Viktória je sklamaná. Po Maslákovom odchode prichádzajú vyfešákovaní Imre s Gejzom a priamo sa Viktórie spýtajú, ktorého z nich si vyberie na ples. Egon s Jakubom nedokážu Ivanu dôrazne požiadať, aby opustila byt, keď oni "kreujú" biznis. Jednoducho pred ňou stratia odhodlanie. Keď zúfalý Egon navrhne Jakubovi, aby išli pracovať do baru, Ivana to pochopí po svojom a chce ísť s nimi. Yogi opraví Karolovu dodávku v priebehu piatich minút. Karol sa mu revanšuje a piatimi kartónmi vína. Inči je spokojná. Karol by chel ísť na ples, ale nevie tancovať. Danica poprosí babičku, aby Karola naučila tancovať valčík. Karol je v koncoch, babička sa ujala funkcie učiteľky.
Kolaudace
Cinege, Renči a vrchná sestra prichádzajú k Inči a Yogimu, aby dôkladne skolaudovali ich nový byt v paneláku. Vrchná upiekla pagáče, Renči kúpila tortu. Sestry Inči a Renči sa v malom byte okamžite pobijú a vtedy zistia, že práve toto im po vzájomnom odlúčení tak veľmi chýbalo - hádky, krik a bitky! Ivana konečne pochopila, že má odísť z bytu, keď Egon s Jakubom budú plánovať biznis. Egon navrhne, aby zamestnali sekretárku, lebo im nemá im kto robiť kávičku a raňajky. Alica s tým však zásadne nesúhlasí. Ako zareaguje Ivana? Bude žiarliť? Jana gratuluje Ivane, že sa vrátila k Jakubovi. Terezka ju však zaskočí, že maminka s ockom spolu nespinkajú. Kristína sa urazí, keď ju Maslák upozorňuje, že nie je šéfka jeho podnikania, má len dodržiavať jeho príkazy a riadiť sa nimi. Michal začína pochybovať o správnosti svojho rozhodnutia prijať do svojej ordinácie Hoffu. Viktória sedí v bare a verí, že sem príde nejaký štramák, ktorého pozve na ples. Nečakane prichádza nahodený fešáčisko a vyrazí jej dych. Jakub je šokovaný, kto sa mu prišiel v sexi kostýmčeku a s okuliarmi na nose predstaviť ako jeho nová sektretárka... Monča s Karolom a babičkou počas rozvážania vína zablúdili. Je tma, navigácia nefunguje, pred nimi je rieka - netušia kde sa nachádzajú. .