Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

vodnarky
23. mar 2010

zdraviiiim..no co sa tyka tej denisi a jej komentarou,tak mi to pripada trapne.. 😖 len aby lucia ziarlila,lebo sa nedokaze preniest,co sa tyka borisa..
no som zvedava na dnesnu cast,ohladom kubka a niky.. 😅 ..

mychaella
23. mar 2010

do jasli ju vozia

mychaella
23. mar 2010

sorry mne to tu nejak preskocilo to malo byt k terezke ze neni este skolkarka

zuziiiicek17
23. mar 2010

No mne sa zacina pacit ivanka

mychaella
23. mar 2010

som zvedava jak im to pojde, kto s koho..ivana vs. nika s tymi lekarnami

lila794
23. mar 2010

Jaaj, zaujimava cast, to idu bojovat mlade šťandy proti tým trom - super!!!! A Janco ako dvere Sonicke otvoril 😝 😝 😝 A Ivana u Michala 😀 No, nasmiala som saaaaaa!!!!!

susi157
23. mar 2010

ja sa smejem kazdy diel mali by to zmenit zo serialu na komediu 😀

honey023
23. mar 2010

presne, dnes opäť super časť 😀

mychaella
23. mar 2010

zo zlou castou som sa este nestretla 😀

miska002
23. mar 2010

nepamatam ani ja niaku zlu cast...... 😀

duska1122
24. mar 2010

no sa tesim co ivana podnikne dufam ze da nike priucku. a janco to je taky ..... sa mi pacilo ako jakub povedal ze neni take lahke odviest mamicku lebo este je tam maria v byte a ivana dvihla telefon a behom sekundy vsetko vybavila. 😀

mamartinka
24. mar 2010

A pan Emil aky to povedal ten ftip?Sa mi tiez vcera Ivana pacila aka bola na Niku a Janco ako sa nahodil. 😀 A zrazu za dverami Sona namiesto Alice. 😀

mamartinka
24. mar 2010

Baby jednu vec som si teraz v panelaku v archive vsimla.Zaujimave ze Patrik si ma teraz v byte po Karolovi aj kde sadnut,naranajkovat sa aj ranajky ma kde spravit a cajik Barci 😀 Akesi to tam je plne zrazu.Aj vesiak uz je na saty.Ale to ma udivuje ze Karol ked do toho bytu prisiel sedel na stolicke a vsetko prazdne.Nicoho tam nebolo.A zrazu je vsetko.To tam kedy dali spet ten nabytok a vsetko?Sa mi pacilo ako tie 3 tam Patrik obskakoval.A Zdenka si ich tam chce vodit Barcu a Niku ako do svojho.Ja byt Patom ich vyhodim supom von.Az To Sona z Jancom zistia.A Dusan bol dobry.Uz idem bejby. 😀 A Lucia uz nech tu mizernu Denisu supne a posle kade lachsie.

nikinka008
24. mar 2010

Ahojte,aj ja zboznujem panelak 😀
A tu malu standu by som najrdsej niekam nakopala 😠 nemozem na nu ani pozerat 😝 ju ked tam vidim tak hned chytam nervycky 😀 😀 🙄

nikinka008
24. mar 2010

Myslite ze Masla chce Martinku len pre to lebo sa podoba na endzi? 😕 Mne sa zdalo ze on mal o nu zaujem,ci? 😀

mamartinka
24. mar 2010

Panelak 29.3 Pondelok 22.15(Koniec)Denisa a Lucia maju vazny problem.Dokazu ho vyriesit?Ivana hlada utechu u Michala.Ako sa zachova primar Bajza?Panelak uz v normalnom case 30.3 Utorok(Iskrenie)Emil je v Kordiakovom byte bez jeho pritomnosti.Nedopatrenim mu poskodil jeho majetok.Ivana ma sialeny plan. Panelak 31.3 Streda(Pytacky)Ivana svoj plan zrealizovala.Ako sa zachova stary Fodrasz?Poziada Jarmilu o ruku?Imro ma novu pracu. Panelak 1.4 Stvrtok(Prvy April)Agata chce dat stareho Fodrasza do penzionu.Julka sa zdoveruje svojim kolegyniam.Sef ma o nu zaujem ako o zenu. Panelak 2.4 piatok a 5.4 pondelok nejde. Utorok 6.4(Zlodej)Jana ziada Emila,aby zakrocil voci zlodejovi v Kordiakovom byte.Maria urobi posledny pokus zbalit Michala.Podary sa jej to? Panelak 7.4 Streda(Kluc)Angie zacina mat strach o seba a Lukaska.Ake nebezpecenstvo jej hrozi?Vrchna sestra Kocankova asistuje pri porode.

labelo
24. mar 2010

nikinka008
myslim,ze prave preto,lebo ak si si vsimla dole v bare jej povedal,ze bol uz zamilovany este ked tam ani Martina nebola
inak mne sa vobec nepaci v tej ulohe Martiny 😒

cicuska9999
24. mar 2010

panelak je fakt super serial

zuziiiicek17
24. mar 2010

Nika ahooooj 😀
Podla mna to je jasne ako facka ,ze maslak mal zaujem o angie,ale nechcel jej to povedat kvoli Milanovi.Ved aj vtedy ,ked boli opiti,tak si na nu robil chutky. 😅

egyptanka
24. mar 2010

Cinege, je dobryyy ... s tou svojou hlaskou "kto toto kolaudoval?, kto toto kolaudoval?" 😀

mamartinka
24. mar 2010

Co dnes bolo?

mihanka
24. mar 2010

bol to fakt Costner??? 😕

mamartinka
24. mar 2010

mihanka aky Costner?Bol v panelaku?

mychaella
24. mar 2010

imro tvrdil....to bol taky moment, ze kazdy druhy slovak by mohol byt costner 😀

mychaella
24. mar 2010

ale dnes som tam nepostrehla denisu... 😉