Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
27. mar 2010
lila794
27. mar 2010

Heleniatko, znova suuuuhlas!!!!

Inak, ked unasali Martinu, Ivana s Dusanom fajcili na balkone. Ako to, ze to nevideli? 😒

heleniatko
27. mar 2010

hm, mna by skor napriklad zaujimalo, ze co sa uci pani Janka na tej univerzite tretieho veku a nie take infantility, to je uplne nevierohodne... Ak Sona (teda Zuzka Haasova) skutocne hra na altofone, to ma akoze naozaj tak priserne zniet? to akoze hra dobre? 😀 😀 😀 zas jeden svihnuty motiv v seriali, ale aspon originalny... 🙂 Nika mi odzaciatku bola nesympaaticka (ja som lekarka, ale pocas studia som urcite nemala tolko casu a ani energie kolko ona 😎 ), a teraz je z nej uz uplna mrcha, prajem jej, nech riadne spadne na hubu 😀 😀 😀

mamartinka
27. mar 2010

Panelak 29.3 Pondelok 22.15(Koniec)Denisa a Lucia maju vazny problem.Dokazu ho vyriesit?Ivana hlada utechu u Michala.Ako sa zachova primar Bajza?Panelak uz v normalnom case 30.3 Utorok(Iskrenie)Emil je v Kordiakovom byte bez jeho pritomnosti.Nedopatrenim mu poskodil jeho majetok.Ivana ma sialeny plan. Panelak 31.3 Streda(Pytacky)Ivana svoj plan zrealizovala.Ako sa zachova stary Fodrasz?Poziada Jarmilu o ruku?Imro ma novu pracu. Panelak 1.4 Stvrtok(Prvy April)Agata chce dat stareho Fodrasza do penzionu.Julka sa zdoveruje svojim kolegyniam.Sef ma o nu zaujem ako o zenu.

jaandy
27. mar 2010

ja ze kuknem co tu pisete o panelaku a 288 stran ja z vas siknem 😀

mna len udivuje kde ma svehlova decko ked tam tak ranajkuje, mala im lezi v postielke? a potom po veceroch tam kecaju v posteli a lampy zazate 😀 , to ja sa po spickach prejdem po chodbe a mala je hore 😀 to mi pride trosku debilne natocene, ci to len ja mam taku malu nalepku na mna nalepenu? ved keby som vymkla malu do izby a sla sa najest tak sa vyjaci z podoby chudera...vsetko robime spolu 🙂

a angelicka len teraz skoncila sestonedelie a uz nejaky cas robi...to niekto dobrovolne opusti tak male dieta??? 😕

vodnarky
27. mar 2010

jaandy- 😀 😀 😀
presne je to tak aj u nas..mozme aj potichucky lietat,mala to ajtak zaregistruje a uz je po spanku..nie vzdy,ale tak zaznute a vypravat sa nahlas v spalni,to urcite nie.. 🙂

siouxsie
27. mar 2010

jaandy, vodnarky - problem je v tom, ze scenar pise muzske pokolenie 😉

vodnarky
27. mar 2010

😀 😀 😀 😀

emjee
27. mar 2010

cely panelak je cim dalej viac uplne mimo realitu 😝 scenarista asi chce hollywoodsky trhak a preto sa pohybuje mimo cas a priestor 😀

martina vystrasena vola maslakovi, ze ju uniesli a nevie kde je - stoji pod x lampami a za nou zastavka autobusu a okolo ide bus a tiez kopec aut 😀 ale hladat sa bude cez gps, sak treba ukazat, ze aj take funkcionality byvaju v mobiloch 😀 😀 😀 😀 😀 nemam slov

emjee
27. mar 2010

inac ja to uz pozeram nie preto, ze by ma zaujimalo, co bude dalej, ale jaku hovadinu este daju do scenara 😀 😀 😀

dada1212
27. mar 2010

úprimne som až zarazená, že čo si všetko všímate 😀 😉
Ja vždy popri sledovaní paneláku ešte niečo robím, takže to tak nevnímam. To je asi najlepšie, je to denný seriál a ešte aj slovenský, takže netreba sa do toho veľmi vžívať, lebo potom si človek všimne aj také drobnosti.
🙂

dada1212
27. mar 2010

heleniatko Máš pravdu, mohli jej dať študovať iný odbor, nie medicínu. Medicína je veľmi náročná, nielen čo sa týka náročnosti štúdia, teoreticky ak je akože nadpriemerne inteligentná, nemusela by mať taký problém účiť sa na skúšky a pracovať. Ale je to náročné aj časovo, treba sa zúčastňovať prednášok, cvičení , študenti medicíny sú skoro stále v škole. A ona je celé dni v robote, len občas sa učí na skúšky.

lila794
28. mar 2010

Moja svagrina studuje predposledny rok medinu a varu makacka poriadna, ani sa nestiha manzelovi venovat 😀 😀 😀 , nie to este robit.

Mne ide Nika na nervy v tom, aka bola na zaciatku slecna dokonala, vsade pomahala, moralistka ako svet a teraz je z nej co....ale tak to niekedy v zivote chodi, ze ludia sa menia a to mi prekaza. Aspon toto vystihi ako realne 😀

jaandy
28. mar 2010

najviac sa zabavam jak sa dvaja dospeli chlapi boja martinky, milanko s nou dokonca chrapal z donutenia 😀 to uz akoze cista sranda 😀

jedine co ma rozculuje, ako su vsetci doma, nikto nevstava rano o 5tej do fabriky, dobre sa maju vsetci, zariadeni su nadstandardne a peniaze nie su problem 😀 ,a ta agata z coho zije teraz akoze?

chymenitta33
28. mar 2010

kočandy hej inak viete čo my príde že komparzisti maju asi dovču, lebo mala Terezka má vyše roka nie a na kuch. linke je sátle Hami 2 😀
a nika aká mi prišla milá a tak sa mi stršne znechutila, k tej Angie mne sa nelubi sladký cukrík odkázaný na Milanka, Martina sa mi viacej páči...
tohovie ako denisa a Lucia. mne by sa hodila k Borisovi 😉

emjee
28. mar 2010

alebo:
janka s emilkom idu o 9 rano (vlastne skor, lebo museli kvoli jarmilke sa poponahlat) na obed do viedne a potom do opery 😀 😀 😀

majina.b
28. mar 2010

Hami 2 - výrobca je reklamný partner, podvedome už mlieko kupujete aj vy 😀

BA- Viedeň... ta dialka až cca 50 km, a dopravná špička 😀

mamartinka
28. mar 2010

Zajtra panelak az 21.15

mamartinka
28. mar 2010

Pardon-22.15

dada1212
28. mar 2010

mamartinka Všimla som si dnes v programe, škoda, vtedy ide aj 112 😒 😠
A na tú šou sa neteším, stačí, že som videla takýto program raz na markíze, teraz ma to už nebaví. Stále to isté, len sa trochu zmenia celebrity.

lila794
28. mar 2010

Ak je Svarinska v tych teplakoch na tej fotke sexy.... 😝 moj muz sa dobre zasmial 😀 😀 😀

mychaella
28. mar 2010

este k tej unesenej Martine...tvrdila ze je mimo mesta chuda vyplasene 😀 par krokov za chrbtom mohla nastupit na autobus a ist domov 😝

heleniatko
28. mar 2010

ach baby, co dodat, tych nezmyslov je v seriali tak vela... ja tiez popri pozerani stale nieco robim, ale to sa neda si nevsimnut, staci hoci aj len pocuvat tie ich dialogy... naozaj, vacsina postav v panelaku si zije nadstarnadrdne a zdanlivo bez tazkej driny, takze zvysok slovenska si kladie otazku, ze preco sa aj jemu nedari s takou lahkostou si tak uzasne zit... Agata asi dobieha na stare rezervy, ale na to je dost kludna (asi zas na praskoch 😉 ), jej otec asi zas oklame par babiciek, Jancovci vyhravaju architektonicke tendre a projekty si kreslia doma v kuchyni..., dochodcovia si chodia na obedy do Viedne (hoci len naoko 😉 ), mlady Janco si zije v byte, ktory mu planuje kupit ocko, Svehlovci aspon doteraz boli za vodou (sukromne jasle, opatrovatelky a td), Kordiak je taky aristokrat panelaku spolu s Maslakom, ktory ma vraj siet nocnych barov a zalozni - to je dnesna vladnuca elita, evidentne su oblubencami scenaristov, lebo maju romanticky zivot, v ktorom im nic nechyba a zalubia sa do nich krasne, dobre a cestne dievcata, s ktorymi budu stastni 😀 😀 😀 oplati sa dnes vstavat do roboty na pol siedmu? za menej nez 500 euri? takych chudakov tam neuvidite 😝 ... inac, ked uz mi tak ide slina: uz od zaciatku sledovania panelaku mi bilo do oci, ako vsade aranzuju produkty sponzorov serialu, az je to smiesne - vsade na kredenci rajo, nejake dzusy (znacku som zabudla), vsetci zrazu tipovali loto cez mobil atd...

heleniatko
28. mar 2010

a k Agate este: asi ma velmi velke tie rezervy, ked ide svoj byvaly obchodny priestor (svoj jediny kapital) prerobit na garzonku pre otca ( a ta prerabka nebude zadarmo 😉 )... dalsi nezmysel...

siouxsie
29. mar 2010

stale mi nereze, ako sa ten Maslak zamiloval do Martiny... dovtedy aky gigolo a teraz zrazu laska? Angie svojho casu nepriamo naznacil, ze je zamilovany do nej... to akoze fakt miluje Angie, ale kedze je zadana, spava radsej s Martinou? dajake je to na hlavu postavene... ale ze sa vobec cudujem, co?

siouxsie
29. mar 2010

co tak vyhlasit medzi zienkami pozerajucimi, malu anketu o:
1. najsympatickejsiu postavu serialu
2. najnesympatickejsiu postavu serialu
3. najlepsie herecky stvarnenu postavu serialu
4. najhorsie herecky stvarnenu postavu serialu

ak sa ujme, vzdy po tyzdni odpovede spriemerujem... mozno bude zaujimave sledovat, ako sa vysledky budu vyvyjat...