Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lubenka131
16. jan 2012

@monika237 jasné že je ho škoda ☹ taký pekný svalnac 😕

mamartinka
16. jan 2012
mamartinka
16. jan 2012
zuzkatko
16. jan 2012

@mamartinka podla Zory som cvičila len raz v živote a potom som bola 2 týždne PN čo ma seklo 😀 😀 😀

adelaida33
16. jan 2012

@zuzkatko 😀 😀 😀 ja som tak "raz" cvičila podľa Cindy Crawford 😀 😀 😀 dodnes mi ťahá v seknutom krku 😖 .

zuzana581
16. jan 2012

Tá Angie je nejaká divná, nie? Tú malinkú ani nechytí a chcela by dieťa. A hneď 😕

egyptanka
16. jan 2012

Maslak, aky mudry s tym plakanim dietata 😖

et35
16. jan 2012

@lubenka131 to fakt je Kolenik gay?som to nevidela to tam potvrdili?

nadhera
16. jan 2012

@et35 a uz si videla a pocula,ze ti niekto dobrovolne povie, ze je gay? 😀 😀 😀
Horjan sa priznal - nemusel, na nom to vidno.
Co mam infosky - Hrib, vraj Kostelny, Csongor KAssay sa mi tiez nezda.... Je to kazdeho vec, neriesim, niektorych je vsak veeeelka skoda 😉 😉 😉

et35
17. jan 2012

@nadhera ani ja tieto veci neriešim len ma to trošku prekvapilo,lebo o Kolenikovi som to predtým nikde nečitala to je všetko...

dajna11
17. jan 2012

@zuzana581 trošku sa pridám,lebo včera ma tá Angie ako už dorazila a aj moho mužíka a to je už čo povedať!!!!aká je nechutná voči tej maličkej....ved je Milanovo dieťa nieon sa jej roky stará o malého a to je v pohode....platí mu drahu školku všetko...ani bývať by kde chudinka nemala nebyť jeho....a ona?nastal problém,bola by najradšej keby si ho riešil Milan bez nej,za to dieťa nemože ked má matku kravu....o to skor by mala byť milá a starostlivá...už toto ked mojho chlapa naštvalo...bo on sa stará o moju malú čo mám z prvého vzťahu...o to viacej ho milujem že to vidí tak ako ja.....bol tak nazúrený,vraj by ju vykopol aj s dverami kravu jednu 😀 😀 😀

noki
17. jan 2012

Pridávam sa k vašej diskusii,páčia sa mi niektoré vaše názory.Som starší ročník,seriál sledujem od začiatku,nevynechala som ani jeden diel,dokonca si rada pozriem aj staršie diely v archíve.Od začiatku ma seriál zaujal,ale teraz ho sledujem len zo zotrvačnosti a stále dúfam,že sa to zlepší,ale asi márne.Od začiatku mi boli sympatickí herci v prvej sérii,držala som palce Agáte a Milanovi.mala som rada Richarda a pôvodnú zostavu Paneláku.Potom sa to všetko zmenilo,z Agáty spravili chuderu,ktorá si po týždňovej známosti nasťahovala do bytu nesympatického Nora,Richarda odsťahovali do Prahy, z Angie sa po nepodarenom vzťahu z Milanom stala vypočitavá potvora,ktorá sa nehanbila žiadať od Masláka ,aby jej kúpil byt,ako vianočný darček.Keď sa Milan ocitol na dne,pomohla mu zase Agáta,a keď sa mu začalo dariť,poslal ženu,ktorá mu finančne pomáhala k vode,a už tu bola zase Angie,ktorá sa naňho vykašľala,keď bol bez peňazí.A teraz sa ho drží ako kliešť,dokonca chce mať s ním dieťa,napriek tomu,že evidentne nemá k deťom vzťah,veď o Lukáša sa stará celé jej okolie,len ona minimálne,doobeda je Luky v škôlke,poobede je Angie v bare,tak aká starostlivosť?

kitty88
17. jan 2012

@dajna11 presne, mne uz ta Angie tiez poriadne pije krv... bolo by ju treba asi poriadne prefackat, nech sa kus spamata, vsak sa sprava ako 15-rocna. dieta s Milanom chce, jasne, aby jej neusiel, ale na tu malu ani nepozrie, ako chce vychovavat babatko, ked jej ide na nervy, ze Laura place? a takisto @noki ma pravdu, ziadny vztah k detom, o Lukaska sa viac stara Milan, hoci nie je jeho.
A dalsi, kto mi uz tiez ide na nervy, je Bajza. zo zaciatku fajn chlap, ale teraz ako sa sprava, otras... tak mi napadlo, ked ta sprosta Angie chce silou-mocou decko, nech sa obrati na Bajzu, on spravi kazdej na pockanie 😀 😀 😀

dajna11
17. jan 2012

@kitty88 juuu vidíš,bajza je plodný,tomu to ide na prvý šup🙂už inak ako na to že je gynekolog sa nejako málo chráni nie? 😀 😀 😀 ved on by mal vedeiť všetky riziká a pod. 😀 😀 a minule ked sa ráno dohadovala angie s milanom kto zanesie maleho do školky,ked šielmilan do toho nemecka...ako obaja su doma a nieje toho ktob y ho hodil a ked už on nemal čas tak sa ešte aj ofukne,krava...ako som ja behala aby som stihla zaniesť decko do školky a potom na autobus do práce,nemala som auto,nič....a tu su rozmaznaní ak neviem čo 😀 😀 ...ráno že bol si pre rožky...sa vždy smejeme že iné z obchodu nenosia iba rožky.....aj keby som šla ráno do obchodu tak sito donesiem aspon čerstvu šunku na tie rožky no nie? 😀 😀

dajna11
17. jan 2012

@noki juj to si mi pripomenula tu trápnu scenku ked angie žiadala o byt...bože to už ako čo bolo?????ved s ním nemala nič...keby mali spolu dieťa že teda aspon aby malo malé kde bývať,ale takto?ako fakt mi to pripadá že jej ide iba o peniaze,lebo ked sa vrátil zbasy milan tak bol na dne a všetci sa mu vyhýbali akoby mal lepru.

eva7780
17. jan 2012

tolko doležitych veci riešia na spoločnej chodbe,že sa divim,že nik ešte nevie o kamere 😕

zuzana581
17. jan 2012

@dajna11 ona je ešte aj neschopná. Nevie otvoriť dvere, keď má dieťa na rukách. Poslala otvoriť Lukiho. No živá trúba.

noki
17. jan 2012

Ešte keby mi niekto poradil,ako môže taký malý bar,ktorý má dokopy možno šesť stolov,uživiť päť barmanov.Moja dcéra robila barmanku,obsluhovala približne desať stolov,bola sama na smene,a mala čo robiť,aby sa uživila.Prosím,poraďte.

kitty88
17. jan 2012

@noki my sa tiez s manzelom na tom smejeme, hlavne, ked vacsinou je ten bar poloprazdny 😀 asi musia mat nehorazne ceny, ked sa tam fakt piati uzivia a este k tomu dostali na vianoce 500 eur premie 😀 😀 😀 tolko premii ja nemam za cely rok...

dajna11
17. jan 2012

@zuzana581 ved to už aj mlieko urobiť,ohrieť jesť a takéto základne veci musi hravo ako matka s deckom na rukách vedieť 😀 😀

dajna11
17. jan 2012

@kitty88
@noki no teda ja neviem,ked sme ešte boli taký pobehaji pobaroch,tak sme šli do baru niekde v meste a nie kamsi medzi paneláky...nie?či? 😀

atinka22
17. jan 2012

No ja po včerajšku na mieste Blichára - vyhodím pani Janku von tým otvoreným balkónom. Je tá osoba normálna? A tá Mirka - to ako zdrbala Milanka? Mala síce vo všetkom pravdu, ale ako si môže dovoliť takto rozprávať so zákazníkom, ktorým Milan koniec - koncov je? 😖

adelaida33
17. jan 2012

@atinka22 keby len zákazník, on je jedným z majiteľov baru... 😖

kitty88
17. jan 2012

@atinka22 nielen zakaznik, ale nadriadeny! no a pani janka, no comment, letela by aj s tou kamerou, to je aka drzost bez porady s ostatnymi si mila pani dovernicka namontuje kameru a doma sleduje okolite dianie... jezibaba stara 😀 😀 😀

@dajna11 mas pravdu, ze skor niekde do mesta, to aj my radsej, ale asi to treba brat tak, ze ti zakaznici budu zrejme povacsine z okolitych panelakov, ktori to tam maju blizsie ako niekde do centra, ale aj tak, v poloprazdnom bare zasitom medzi panelakmi platit 5 barmanov/casnikov a este im dat aj take obrovske odmeny, no na zamyslenie...

tinika
17. jan 2012

to kedy sa klarika rozhodla ze pojde do amerky za svojim ?

dajna11
17. jan 2012

@kitty88 no ved hej.....tak ma trclo,to už je sto rokov 😀 😀 ale my sme mali pozzereku,takú maličku ale každý večer nabité a hlavne o víkendoch.....a?pizzu som robila ja,do noci tam mukloval manžel a ťažko horko sme si mohli dovoliť jedneho čašníka 😀 😀 😀

ma77
17. jan 2012

@kitty88 MAš pravdu 5barmanov Imro uplne neschopny každy majitel ho už davno vykopne 😀 500e odmeny 5ludi v bare a ešte každy den 20e tringelty si rozdavaju to je dvom čašnikom 40e z tych 5ludi 😀 😀 😀

kitty88
17. jan 2012

@ma77 ten imro, to je tiez kapitola sama o sebe, mas pravdu, ze kazdy normalny by ho uz davno vyhodil, ale tu nie, nielen ze dostava normalne vyplatu, odmeny, ale este mu aj kazdy mesiac platia byt... aj ja by som brala takeho zamestnavatela 😀