Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
15. mar 2012

Pondelok 19.03(Navrat Domov) Maslákovi sa pomaly končí idyla s milenkou nataly, pretože už onedlho sa vráti jeho manželka Dominika z Číny. Jakub si hľadá zámienky, aby mohol navštevovať Ivanu. prepadne panike, pretože malá Miška sa niekam stratila... Úbohý Fedor sa zasekne vo výťahu s plným močovým mechúrom. Kto ho zachráni? Nataly prichádza na kliniku ako manažérka a Liška nájde nového primára. Zlatko je sklamaný, že Mirka má nápadníka. Paťo je z rozchodu so Zuzkou úplne na dne a lepšie na tom nie je ani jeho otec Dušan, ktorý si práve naplno uvedomil, že dieťa sestry jeho manželky je takmer isto jeho. Utorok 20.03(Kto bude Primarom) Doktor Fábry je späť! Prerušil stáž v Spojených štátoch a priletel domov, aby zistil, že klinika je bez primára a Betka je tehotná s Michalom, ktorý sa rozišiel s Ivanou. Liška láme Fábryho, aby hneď nastúpil do práce ako nový primár. Stratená Miška sa nájde a Egon s Jakubom vysvetľujú, prečo nedokázali ustrážiť sedemročné dievčatko. Egon radí, ako vychovávať deti. Maslák smúti, že po návrate Dominiky sa skončí jeho idyla s milenkou Nataly. Bartelt zdedil zrub, kam v mladosti chodili s Emilom naháňať ženské a chce ho zrenovovať do pôvodnej podoby. Ale pustí pani Janka manžela z domu trikrát do týždňa, aby pomáhal pri renovácii? Soňa sa nečakane stretne s Arturom a Dušan má prúser. Hrozí mu odhalenie, že je otcom Ivetinho dieťaťa.
Streda 21.03(Zdedený zrub) Pani Janka odmieta pustiť Emila, aby pomáhal Barteltovi renovovať zdedený zrub na oázu pokoja v lone prírody. Vie si predstaviť, čo sa za tým skrýva. Emil chystá tajný plán na útek z domu a sprisahá sa s Imrom. Milan s Angie chcú stráviť drahú veľkonočnú dovolenku na Kanárskych ostrovoch, Danica s Karolom chcú ísť na vidiek, aby Luky zažil pravú oblievačku a vyšibal si vajíčka. Dušan prerába projekt, chýbajú luxusné garáže. Paťo sa dožaduje sľúbeného bytu. Naďalej sa tajne stretáva so Zuzkou a tá mu vyzná lásku! Emil potrebuje od Imra zariadiť alibi, lebo Janka ho nechce pustiť na zrub s Barteltom. Ale Imro všetko totálne popletie a pani Janka kamufláž odhalí. Fedorovi sa „medzi kozami“ zapáčilo a chce hrať ďalej. Dušan sa pokúsi ošklbať Egona. Ako odmenu za projekt už nechce byt pre Patrika, ale 30.000 eur na ruku. Stvrtok 22.03(Čistý debil) Pani Janka odhalí Emilovu kamufláž a zistí, že bol tajne s Barteltom na zrube. Tvrdí, že v tom nie je žiadne bosoráctvo, len ženská intuícia a slabý Imrov herecký výkon, keď sa mu pokúšal robiť alibi pre útek z domu. Rozčúlený Emil vynadá zahanbenému Imrovi za nevydarené krytie, keď všetko poplietol... Paťo sa tajne stretáva so Zuzkou a tá mu vyzná lásku. Jančovci vyberajú krstných rodičov pre Sebastiána. Šokovaný kňaz René však rodinu Jančovcov vníma skôr ako Sodomu - Gomoru... Maslák zabezpečuje, aby o jeho milenke chalani Dominike nič nepovedali. Alica je zvedavá, či si ju Egon vezme. Danica prezradí Fábrymu, že Klárika má vzťah s Matúšom. Vrchná sestra odhalí, kto jej kupoval kvety. Angie chce ísť na čunder. Iveta sa musí vrátiť do Holandska. Cinege s vrchnou sa zmieria. Liška láme Matúša, aby robil primára. Inak hrozí, že novým primárom bude čistý debil – profesor Jakubička. Michal chce, aby sa Matúš obetoval a zobral funkciu, kým je ešte čas.

mamartinka
15. mar 2012

Pondelok 26.03(Milenky a Zeny) Dominika sa prizná manželovi, že sa na služobnej ceste zamilovala do niekoho iného. Podnapitý Michal prezradí Jakubovi, že mal milenku a že s ňou čaká dieťa. Alica chce pre Egona konvertovať na židovskú vieru. Michal s Matúšom podnikajú kroky, aby sa primárom nestal známy profesor - čistý debil. Zoberie Matúš funkciu, kým je ešte čas? Matúš primárom byť nechce a Michal nemôže. Po paneláku sa pohybujú kórejskí boží poslovia. Pani Janka si ich pomýli s podomovými predajcami. Utorok 27.03(Falosna Betka) Zvesť o tom, že Betka porodila cisárskym rezom, sa šíri ako blesk a mnohým spôsobí doslova nervový kolaps. Michal netuší, že ide o nedorozumenie - nejedná sa o tehotnú manažérku sanatória, ale inú Betku, kamarátku majiteľa kliniky Lišku. Aj Dušan sa nerovo rúti, ale z iného dôvodu, malého Sebastiána totiž začali trápiť zúbky. Masláka šokuje, prečo sa mu manželka priznala s neverou. Čo tým sleduje? Jurij sa vracia z Thajska a vyvalenému Maslákovi oznamuje, že sa oženil. Streda 28.03(Meniny)Sociálna pracovníčka, pani Sedláčková nečakane vpadne k Jančovcom a zhrozene sleduje, ako Imro opíja bezbranné bábätko tvrdým chľastom. Dušan jej vysvetľuje, že Sebastiánovi rastú zúbky a prestáva plakať, až keď mu aplikujú starý domáci recept so slivovicou, ktorá sa nanesie na jeho ubolené ďasná. Zdá sa, že Dušan s Patrikom zabudli na Sonine meniny. Soňa je poriadne naštvaná, no čoskoro sa ukáže, že všetko je inak. Šokuje ju darček od Zuzky.

silvia1983
15. mar 2012

😉

silvia1983
15. mar 2012

foto z vyletu

lenocka23
15. mar 2012

egocentricke centrum... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
15. mar 2012

@silvia1983 krásna fotka ja odpadnem ...červenajúcu smajlík tu nie je, použila by som. 🙂

silvia1983
15. mar 2012

tak este jedna 😵 😵 😵

ivanka85
16. mar 2012

neviem kocky ci ste to tu spominali, ale predvcerom, ked prisla pani Janka z obchodu a vyberala nakup, tak mala jeden sacok rozkov asi zo desat ich mohlo byt a potom vybrala este dalsi, tiez zo sest priblizne, len ma prekvapilo na co oni dvaja potrebuju tolko rozkov🙂

kacickah
16. mar 2012

včera som nevidel panelák kôli nášteve no ide ma porazit.... ☹

liz_lemon
16. mar 2012

@kacickah dnes o 9:25 bude repriza

kacickah
16. mar 2012

@liz_lemon ani tu neuvidím kôli nášteve

liz_lemon
16. mar 2012

@kacickah ale ved o nic neprichadzas 🙂 aj tak v dalsej casti, bude polka tej vcerajsej zopakovana

kacickah
16. mar 2012

@liz_lemon jaj.tak to nemusím ani lutovat 😉 dik za info

eva7780
16. mar 2012

som zvedavá ako bude vyzerat klinika pod vedenim Natali🙂Danica zrazu aká akčná

silvia1983
16. mar 2012

Andy, fandím Vám...nechcete sa však už postavy Angie v Paneláku vzdať? Veď jej postava sa vôbec nevyvíja ďalej, mám pocit, že stagnuje a popravde ona jediná mi bráni vo vychutnaní seriálu 🙂 (Evka)

Angie je môj miláčik.

silvia1983
16. mar 2012

Chcela by som sa spýtať prečo je Angie taká strašne otravná? Kým nezačala riešiť Milanovu prácu bola celkom fajn, teraz mi skôr prekáža... Ale Panelák mám aj tak veľmi rada, pred tým som pozerala Ordináciu, ale Panelák ju jednoznačne tromfol. Prajem veľa šťastia a nápadov v scenároch aj čo sa týka znormalizovania Angie... (Katka)
Tak ja sa nad tým zamyslím. Vďaka.

mamartinka
16. mar 2012

@kacickah na joj plus nieco po 12.00

nadhera
16. mar 2012

@mamartinka panelak nie je v piatok kvoli mne 😉
vtedy pozeram vsetky nahrate diely, ktore cez tyzden nestihnem. 😀 staci, ze nevidim jeden diel, dalsie diely pocas tyzden uz nepozeram, len nahravam - nech to mam vsetko chronologicky. 😀 😀 😀

mamartinka
16. mar 2012

Vlastne 13.25 dnes opakuju panelak na joj plus.nadhera ale zo vcera opakuju panelak.

nadhera
16. mar 2012

@mamartinka ale nevidela som ani stredajsi... magio to isti, mam vsetko nahrate a vecer sa vrhnem na Panelak , vsetci spia a ja ficim 😉

nadhera
16. mar 2012

@mamartinka a este to ma vyhodu - vsetky reklamy pretacam 😉 😉 😉

mamartinka
16. mar 2012

Inak mne sa zacina pacit Egon a Cinege bol tiez dobry vcera.Teraz su vsetci u Kuba ako 3 chlapi v chalupe 😀 Bol aj film taky.Ale aspon Misku tam maju a Silvinku. 😀

kacickah
16. mar 2012

nestihla som ved kuk na archív ☹

mamartinka
16. mar 2012

@kacickah to akoze teraz nestihas?Uz ide teraz na joj plus.No ved ano prinajhorsom si to kuk v archive.Este ze je ta moznost.Ale v pondelok to zasa zo stvrtka opakuju aj rano a po obede joj plus zasa. 😉

mamartinka
16. mar 2012

Tak ta Juriho manzelka bude ako sme uz spominali Imriskova svokra Viktoria,Inci dcera Cinegeho bude tancovat pri Tyci niekde a Kubko si naplanuje romanticky vikend zo Silvinkou a bude od nej chciet co by nato povedala keby mali spolu dieta.Bude to cast Stvrtok 29.03

labelo
16. mar 2012

trocha odbocim od temy pred nedavnom chodievala uputavka na nejaky nový seria Krausa Pod povrchom to ja chodilo??? 😲