Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinika
10. dec 2012

a teraz tak napr. ti fedorovci podnikaju či jak si zarabaju na čierno? a čista realita na takych haluzach tolko zarobit

mamartinka
11. dec 2012
zuzky1104
11. dec 2012

azda ho nezabila???mladeho??? 😕 😀

nadhera
12. dec 2012

kde sa stratil maly strielajuci ukrajinec od maslaka ? nedavno mi napadlo - pribudla anicka a maleho niet 😉 nieco mi uslo?

mamartinka
12. dec 2012

@nadhera Maslak mal Kolju len na tyzden tak asi uz tam nebude.

nadhera
12. dec 2012

@mamartinka jasneeee a to maly len tak,ze zrazu uz tam nebol? robim na smeny a ci mi nahodou daky diel neusiel...

mamartinka
12. dec 2012

@nadhera To uz neviem a ani som nezbadala kedy odtial vlastne odisiel.

mamartinka
12. dec 2012

@zuzky1104 ak myslis Sona Erika tak urcite nie.Bo sa este ukaze aj z biomatkou u Jancovcou den po Vianociach.

mamartinka
13. dec 2012
mamartinka
14. dec 2012
mamartinka
14. dec 2012
eva7780
14. dec 2012

v čom je kubov byt vacsi ?snáď nemyslia tu malicku izbietku ,zjavne ju chcú navyše predelit priečkou,keďže budú mať dve detske 😕 veľká výhoda vojsť rovno do obyvky 🤐

mamartinka
14. dec 2012

Onur Palko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja kapeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

mamartinka
14. dec 2012

Sladke mameni,chvile svrbeni 😀 😀 😀 😀 Anicka krsna Onura Palka 😀 No dnes to boduje.

nanulik
14. dec 2012

pani Janku by som dobre nakopala, jaj tak mi ide na nervy krava stará 😝

mamartinka
15. dec 2012

Pondelok 17.12(Zmiznuté hodinky) Maslák prehľadáva stôl a zisťuje, že mu chýbajú jeho drahocenné hodinky. Má podozrenie, že ich vzali Imre s Gejzom, ktorých Anička ráno pustila dnu aj napriek jeho zákazu a káže jej, aby sa okamžite zbalila. Keď Marcel obviní robotníkov z krádeže, situácia sa nečakane vyjasní. Mirka je v strese, lebo majiteľ jej prenajatého domu sa nečakane vrátil domov a vyhodil Imra na ulicu. Prepadovka v zložení Soňa a Zuzka pokazí rande Dušana s Patrikom so sympatickou Češkou Jitkou v Tatrach.Patrik sa snazi zachranit oteckovu cest,ale Sona ajtak vysetruje,kto z nich Jitku balil.Monca a Fedor strazia maleho Gargamela,ale nedari sa im ho utisit.Pani Jana sa hneva na Emila,ze Imremu pozical peniaze,ktore uz nikdy neuvidi.Dusan objavi na gauci krvavu skvrnu. Utorok 18.12(Prekliata škvrna) Dušan objaví na gauči krvavú škvrnu a vyšetruje, čo sa odohralo v ich obývačke. Soňa zatĺka incident so študentom Erikom, ktorého musela ovaliť fľašou vína po hlave, keď sa po nej sápal. Hoffa si robí z Ivany žarty a pozýva ju na rodinný športovvý výlet Maslák sa cíti ako hlupák, keď sa dozvie, kde v skutočnosti skončili jeho drahocenné hodinky. Obvinení robotníci mu navyše zohnali nové, aby chudák mafián neškodoval. Jakub machruje na bicykli, čo nedopadne dobre. Nový sused pan Slusny nechtiac privali skatulou Hoffu.Michal nevedomky prezradi Dusanovi,ze Sonu chcel znasilnit jej vlastny student.K Blicharovcom prichadza na navstevu profesor Bartelt a snazi sa vtriet k nim na Vianoce,aby nebol sam. Stvrtok 20.12(Vianoce a gule) Jakub machroval na bicykli a narazil si gentálie. Keď sa s pochrúmanými orgánmi dovalí k urológovi, zistí, že je to žena. Navyše, Egon sa mu vysmieva, že nemá gule, aby poslal do čerta susedu, ktorá o ňom šíri klebety. Totiž, keď Silvia videla, ako Jakub ide rozkročmo na urológiu, začala si domýšľať katastrofické scenáre.Profesor Bartelt sa pozýva k Blichárovcom na sviatky. Kým Emila tento návrh teší, jeho manželku obchádzajú mrákoty a vymýšľa výhovorky, len aby sa nezelaneho hosta zbavila.Imro opet predava kanadske jedle a Hoffa ho zavali objednavkami.Ivana nechce stravit vianoce s Jakubom.Terezka znicila Miske kostym snehovej kralovnej pripraveny na skolsku besiedku.Do baru pride pohladnica s postovou peciatkou z Bogoty. Piatok 21.12(Koniec sveta) Na klinike sa šušká, že Hoffa nakazila Jakuba chlamýdiami, pričom on si len narazil genitálie, keď machroval na bicykli. V paneláku sa objavujú znamenia, ktoré potvrdzujú príchod konca sveta v súlade k proroctvom mayského kalendára. Ivana zasahuje, keď sa jej chovanec vyhráža samovraždou zoskokom z okna. Nestihne Miškinu besiedku a úspešne ju zastúpi Hoffa. Emil a Imro rozoberajú mayský kalendár a možný koniec sveta. Emil je presvedčený, že sa začnú objavovať znamenia, a jeho predpoved sa zacne postupne plnit,ked odrazu zhasne lampa a doma sa im pokazi televizor.Za Maslakom prichadza jeho mama a chce vidiet tu malu mrchu ,jeho nevlastnu sestru Anicku.Pani Janka ide dat na balkon vychladnut plech so zakuskami,ked z hrozou zistuje,ze niekto im ukradol auto.

mamartinka
15. dec 2012

Pondelok 24.12(Vianoce sú tu!) Celý panelák je od rána v strese z príprav na štedrý večer. Pani Janka dostane živý hudobný darček. Imre jej privedie svojho brata Martina Malachovského, aby jej zaspieval pod stromčekom. Fedor chce vypiť českú pálenku od motorkárskeho gangu. Prežije to? Janka špehuje susedov a prihoria jej buchty. Kapor u Jančovcov otrčí bruchom. Emil upokojuje manželku, že auto im nikto neukradol, ale požičal ho susedovi Slušnému, aby mohol za rodinou na sviatky. Jakub omylom zobral z chodby paradny Maslakov stromcek,tomu zostal osumely od Imra.Nataly odviedla nadludsky vykon a Anicku vysperkovala do dokonalosti,az Maslakovi spadne sanka,ked ju zbada.Monika a Fedor sa prave chystaju k Jancovcom,ked k nim prichadza neznamy muz a prinasa im tasku plnu penazi. Utorok 25.12(Rodinné aféry) Štedrý večer prináša veľké a nečakané prekvapenia. Hoffa sa vráti z letiska a zruší cestu do Španielska. K Jančovcom prichádza jedna návšteva za druhou - Sebastiánova biomatka aj študent Erik. Nataly z Aničky urobila dokonalú kočku a šokovaný Maslák žiada, aby z jej šarmu ubrala. Cinegemu zabehne hneď prvé sústo večere, ktoré si vloží do úst. Jogi mu zachraňuje život profesionálnym zákrokom. Pani Jana je z Malachovského v siedmom nebi a spevák má čo robiť, aby sa dostal z jej bytu prec.Michal a Jakub sa vecer stali ako dve dogy a rano sa nedokazu prebrat.Blicharovci si uzivaju luxusny apartman v hoteli a Pani Janka si omylom objedna sampanske za 250eu.Angie,Denisa a Maslak si robia povianocne posedenie v bare. Stvrtok 27.12(Koledníci)Gejza a Imre si pripravili vianočné koledy a ráno s nimi obchádzajú celý panelák. U Duška si zarobia celých 10 eur.Hoffu zničí telefonát jej manžela zo Španielska, ktorý jej vynadá, že za ním neprišla na sviatky. Cinege má s Jogim vážnu reč, neželá si, aby chodil s Inči. Pani Jana si v hoteli pomýlila šampanské za 250 eur s uvítacím drinkom a v šoku začne ešte väčšmi hýriť. Jakub to s darčekmi tento rok mierne prehnal. Deťom nakúpil ako na tri Vianoce a Ingrid daroval drahý sperk.Maslak daroval Miske drahu znackovu kabelku.Ivana je nahnevana,lebo kabelka je drahsia nez vsetky jej doplnky dohromady.Robotnici vykopnu dvere na Slusneho prenajatom byte,pretoze zlomili kluc,a vystrasia ich ciesi nohy trciace spod deky.Kam sa stratil Dunco? Piatok 28.12(Prekvapenie) Michal chystá pre Ivanku veľké erotické prekvapenie. Prekvapený však zostane on sám, keď sa Ivanka nečakane dovalí domov aj s poriadne podguráženou partiou. Pani Jane doslova vypadnú oči pri náhodnom pohľade na ich priebežný hotelový účet. K Jakubovi prichádza neznámy muž zo Španielska a hľadá doktorku Hoffstädtterovú. Fedor s Mončou sa rozhodli ostať v Bratislave minimálne do Silvestra. Jogi chce, aby Inči prestala tancovať pri tyči, ale kto by ich potom uživil? Cinege má strach,ze Inci s Jogim by ho po pripadnej svadbe vyhodili z domu aj s Ajkou.Maslakove hry na zasnuby s malou Miskou sa Ivane nepacia.Po stedrom dni musi Cinege v panelaku opravovat viacero znicenych vchodovych bytovych dveri.

osemsmerovka
15. dec 2012

@mamartinka Cinege má čo za jazvu na krku? 😲 ...mal príhodu? 😨

mamartinka
15. dec 2012

@osemsmerovka To neviem ale myslim ze uz to ma dlhsie.Som si to uz kedysi vsimla ze ma jazvu.Ale od coho neviem.

nicky655
15. dec 2012

@mamartinka inak,tie decka z otho musia byt normalne zmagorene 😝