Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

katy2
1. mar 2011

Cele je to uz o nicom.... Stale ma to bavi menej a menej... Ked par dielov nevidim, ani si nadam namahu pozriet to v archive.....

katushka16
1. mar 2011

@nicky655 aj mne sa zdala Miška aká veľká a tiež nechápem načo tie postavy vracajú do deja keď sú tam len na chvíľku

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
1. mar 2011

@majdzy666
no to by som tiez chcela vidiet ako by rodicia platili detom dom na Kolibe, tusim za 600€ to hovorili 😀

egyptanka
1. mar 2011

@nicky655 mna len prekvapuje, ze kde zohnali luxusny dom na Kolibe na prenajom za 600€ v, ved tolko stoji prenajom 3i panelakoveho bytu v Petrzalke.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
1. mar 2011

@egyptanka proste srandisti 😅 alebo optimisti 😀 ale najlepsi aj ten vztah pata a zuzky - normalne ze vazny 😅 - ledva 18 rocny teenageri 😅
ved budeme vidiet ako sa to dalej bude vyvijat.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
1. mar 2011

@majdzy666 to hej 😀 ale tak- marcovy termin,a pozeram ze si aj z topolcian 😀 tak si asi nenavyberame. 😀

no a ony ten vztah tak prezentovali.
a dalsia vec co mi maximalne ide na nervy- reklamy.ledva to ide 10 minut- uz tam svihnu 15 minutovu reklamu 😠

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
1. mar 2011

@majdzy666
a uz su tu opat nase oblubene reklamy 😎
no o tom termine sme sa tusim bavili v inej teme- to jedine ze by sme tyzden dlhsie vydrzali,lebo ty si tusim spominala, ze budete mat cr?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
1. mar 2011

@majdzy666
jaj,ale ten skrucany sa tiez strci aj neviem kam.mam na neho neskutocnu alergiu 😠

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarunka111
1. mar 2011

@nicky655
@majdzy666 súhlasím s vami, ten skrúcaný 😖
...mi to pripadá, že sa to stal seriál pre nejakých stroskotaných hercov, lebo tí noví tam nepasujú a ich postavy sú tam len preto, aby si mali kde zahrať 😖

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmonika
1. mar 2011

@majdzy666 tak to si trafila 😀 😀 😀 😀

egyptanka
1. mar 2011

ze ako tam vypucili Norov zadok. 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
1. mar 2011

mne je ten noro od zaciatku nesympaticky. on pred tym hral v tom kutyil s.r.o. - takeho debilka- toho frajera ich dcery- no a odvtedy si ho nejako neviem spojit s inou- vaznejsou- ulohou 😀

mamartinka
2. mar 2011

Baby akeho vnuka Fabri spominal Marii neviete?Ved ona mala len dceru s Filipom ci nie?

zuzkat1
2. mar 2011

@mamartinka ja mam pocit ze povedal vnucka

mamartinka
2. mar 2011

@zuzkat1 On povedal vnuk.A ona mu tusim ze ho uz mozno neuvidi ci co?

zuzkat1
2. mar 2011

@katushka16 miska tam podla mna ostane...zuzana ma tusim zomriet... a misa je velka lebo ju hra ine dieta...

zuzkat1
2. mar 2011

@mamartinka neviem ja som myslela ze vravi vnucka a ze uz ju neuvidi... ale ja sa ani nepamatam ci mala dceru ci syna 😅 podla mna sa toho dietata zbavila

mamartinka
2. mar 2011

Dnesna cast.Doktor Tibor Fábry sa dozvie pravdu o Máriinom dieťati. Do agentúry prichádza Voštinár... Milan potrebuje Ďusiho pomoc.

katushka16
2. mar 2011

@zuzkat1 ja viem,že tá miška je iné dieťa,myslela som to tak,že nejako neodhadli vek🙂 a Mária mala tuším dcéru,nie syna a chcela ho dať do domova,tak preto mu to asi povedala,že už ho neuvidí:(

mamartinka
2. mar 2011

@katushka16 Aj ja myslim ze mala dceru.Neako sa sekli zas.