Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

andrea.m
4. nov 2011

mne sa včera najviac páčilo ako imro povedal karolovi ked ho pozýval na party že nech aj milan vie čo je to starať sa o dieťa nie ako ten blbec(alebo tak nejako)čo nechal vonku dieťa zamknuté v aute 😀 fakt by ma zaujímalo aky je karol (robo jakab) v skutočnosti lebo to snad ani možne není akeho sprosťaka tupeho tam baví 😝

lolitka25
4. nov 2011

@moonlightka presne o tomto sme sa bavili s manzelom, ze to urobili strasne blbo .Ak by to bolo v realnom zivote, tak chuda dieta...

lubenka131
4. nov 2011

Ja zas veľa vecí nechápem prečo sa každý rozpráva pred tými deťmi všetky tie ich dospelé reči pred deckami

andrea.m
4. nov 2011

@lubenka131 zbytočne beru deťom detstvo v tom seriály. a vôbec sa tam čím dalej tým viac veci vymiká realite

nicky655
4. nov 2011

@moonlightka vies co,mne to uz normlane smiesne prislo vcera-najprv angie,karol milan, a potom ivana jakub michal,vsak neskutocne.ved ked to sleduju aj deti nahodou tak koniec.

moonlightka
4. nov 2011

@nicky655 presne 😀 😀 😀

nicky655
4. nov 2011

dlhsie som tu na tejto teme nebola,a tusim zasa zmenili nazov,ze?

lussy23
4. nov 2011

@moonlightka - aj mne to lezie na nervy, že sa rozprávajú o takých vecich pred deťmi. Inak Lukáško a Terezka sú v skutočnosti Adamko a Miška. Chudáťikovia, nie su z toho už popletení? keď v seriáli ich volajú tak a doma zas einak?

adelaida33
5. nov 2011

dievčatá, to čo sa stalo miške?!? som musela odbehnúť, tak som nevidela ☹

jasminet
5. nov 2011

@adelaida33 ja to tak na pol oka sledujem teraz, uz ma to moc nebavi a cumiet na idiota karola a vecne nespokojnu angie mi lezie na nervy, ale... mam pocit, ze miska isla niekam do zabavneho centra so skolou a tam zletela z hupacky/smyklavky..., ze sa udrela hlavou do betonoveho stlpika

ma77
5. nov 2011

@adelaida33 hej spadla z preliezky a mala krvacanie do mozgu a je po operacii sa mi zda 😲 😲 😲 😝

adelaida33
5. nov 2011

@jasminet @ma77 dík, kočky, no veru, hrôza, aj to ukázali? či len akože? panebože, taká malá a krvácanie do mozgu, brr 😢 . dúfam, že bude vyliečená zázračne aspoň tak, ako mirka s nohami... lurdy šuvix oproti nášmu paneláku... 😀

majina.b
5. nov 2011

@adelaida33 ešte si zabudla na Angi po pôrode, a Jakubovu mamičku asi po rakovine, alebo po mzgovej príhode

adelaida33
5. nov 2011

@majina.b áno, ozaj 😉 , keby sme poriadne porozmýšľali, našli by sme tam "zázrakov" až-až 😀

nelicefo
5. nov 2011

@adelaida33 padla a je po operacii.

adula3334
5. nov 2011

ahojte,ja vas tu tak zbezne sledujem...a panelak pozeram,rano reprizu,ale len na jedno oko,treba sa venovat huncutovi... 🙂 osviezite mi pamat?co bolo s Angie po porode?

jasminet
5. nov 2011

@adelaida33 len akoze, michalovi zvonil telefon a to ucitelka... inak by som rada videla kde v detskom centre maju pri preliezkach betonove stlpiky, ze nie su niecim obalene... ved by z nich rodicia vysudili statisice... 😕

adelaida33
6. nov 2011

@jasminet tak to máš pravdu, ozaj čudesné 😕 😝
inak, baby, ešte k tomu karolovi... niekto tu písal, že imro aký trubiroh, že či nepôjdu s karolom niekedy spolu kočíkovať deti 😀 , to hej, blbosť, ale najlepšie na tom bolo, že karol mu na to odpovedal: dobre. 😕 😕 😕 ?!?!?! 😀

lussy23
6. nov 2011

@adelaida33 kočíkovať? to je aká hlúposť? trojročné dieťa , teda pokiaľ nemá nejaký hendikep, do kočiara už nepatrí.
čo bolo s Angie po pôrode?

limoncino
6. nov 2011

@lussy23 prepáč, ale koľko máš detí?? Mám pocit, že ani jedno, lebo by si nemoha tvrdiť, že trojročné dieťa do kočíka nepatrí.

Ja som syna vozila v kočíku aj v troch, hendikepovaný našťastie nie je, škôlku sme mali asi dva kilometre pešo, to by sám asinezvládol... A je veľa detí, ktoré v kočíku ešte v troch rokoch sedia, na tom nie je nič zvláštne..

Kočíkovať, teda chodiť s dieťaťom na prechádzku, to už asi aktuálne v troch rokoch nie je..

lussy23
6. nov 2011

@limoncino tak so mto myslela, že kočikovanie.

limoncino
6. nov 2011

@lussy23 ale napísala si, že trojročné dieťa, pokiaľ nemá hendikep do kočíka už nepatrí... Ale čo by nepatrilo, ak tam chce sedieť, tak je to aj pre matku výborná pomoc, taká cesta na nákup, to je s trojročným dieťaťom hotový očistec, a čo ešte samotný nákup... 😝 😝 😀

adelaida33
7. nov 2011

@lussy23 v pohode, ja som pochopila, ako si to myslela.
inak, dievčatá, ešte sa mi z toho rozhovoru páčilo, ako sa imriško úprimne zamyslel a posťažoval sa karolovi, čo sú to dnes za ľudia, ked zamknú svoje dieťa v aute a nechajú ho tam samé... a karol, truľak, konečne mu to došlo... fakt z neho v tom paneláku robia úplného magora 😝

adelaida33
7. nov 2011

cííí, akurát ide repríza štvrtkovej časti, tak azda teraz uvidím to, čo som vo štvrtok nestihla - hlavne o miškinom zranení... ☹

atinka22
7. nov 2011

Mňa čo na Paneláku vytáča - keď niekto niekomu telefonuje - napr. ako zavolali Michalovi, že Miška spadla. Ten človek na druhej strane linky určite ani nestačil povedať "dobrý deň" a Michal už hneď reaguje. Prosto, tie telefonáty sú hrozne zle zahrané, veď ten človek mi do telefónu musí niečo vysvetliť a nie hneď odpovedám. Je síce pravda, že to by bola dlhá časť, keby herec čakal na telefóne, kým mu ten druhý niečo povie, ale mňa to vytáča. 😖

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy23
7. nov 2011

@limoncino myslela som ale hlboky kočik na kočkovanie,

nelicefo
7. nov 2011

@atinka22 no presne. pravda. ale ako si napisala to by bola dlha cast 😅 😝

claudica
8. nov 2011

No ja neviem či to budem ešte večer sledovať, včera som strácala nervy! Bolo skoro pol deviatej, kým to začalo, pár minút to išlo, no kým prišla vlastne znelka, tak boli zase reklamy a zase... neviem či som bola len ja nejaká mimo včera, ale hrozne ma to znervózňovalo 😠
Takisto Ivana s Jakubom...o čo jej ide? Neviem si predstaviť takýto vzťah s bývalým... Ano, kvôli deťom treba komunikovať, ale takto??? A ešte gamba-moralistka... veď Maslák je šťastne ženatý... Ha-ha, zasmejme sa... veď bol šťastne vo vzťahu s jej sestrou, vtedy jej to nevadilo?

adelaida33
8. nov 2011

@claudica nebola si včera mimo, ja som mala rovnaké pocity a mierne nervy presne na tie isté veci... 😠