Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

jasminet
5. jan 2012

@martinka1981 aha, tak to mi uniklo 😉

martinka1981
5. jan 2012

@jasminet cele to bolo trapne takže neni čo lutovať 😀 😀 😀

jasminet
5. jan 2012

@martinka1981 ja to asi prezijem 😀 😀 😀

tinika
5. jan 2012

hehe tota monča nema chybu :D

tinika
5. jan 2012

@martinka1981 bol tam karol s nejakou babou

tinika
5. jan 2012

a agata si nasla dakoho v budapesti? chudinka tu bola dlho si nevedela vztah udrzat a aha ju, zrejme uz tam nie je v seriali a nechceli zase mrtvolku tak ju vysachovali takto

nicky655
6. jan 2012

@martinka1981 no tak nataly preliezla,a preco vtedy nepreliezolfedor?namraza tak rychlo povolila? 😒 tak clap to nezvladne a baba v podvazkoch ano?

s tym bajzom uz by to definitivne mali vyriesit 😖

nicky655
6. jan 2012

@tinika ved teraz je vydata za nora.do budapeste odisla za pracou.ale asi ju tam uz definitvne nechaju,ved noro tu tie frajerky srieda ako o dusu 😒 stale dookola ta ista zapletka-nevera za neverou 😒

tinika
6. jan 2012

@nicky655 sak viem ze je vydata, ja som to myslela tak ze doteraz vztahy oničom a konečne sa vydala a zrazu ma milenca

erzebet2
6. jan 2012

caute kocky, tak vcera som sa zabavila na tej poslednej scene ako Maslak stresuje 😀 inak nemali by ho ukazovat len tak v boxerkach,mam potom vysoky tlak 😅
Na uda Bajzu uz nemam slov, prvykrat mi bolo Ivany luto,a keby este vedela,ze caka dalsie dieta s Betkou...darmo jemu sa tie skatule budu pacit stale,nielen v robote na "koze" 😀
myslite,ze sa zbavia aj Dominiky? podla mna,ked pride maslakovi na tu neveru tak odide od neho teda aj zo serialu,dufam,ze tam daju niekoho s vacsou osobnostou 🙂

lubenka131
6. jan 2012

@tinika to ani neviem to kedy spomínali že ma agata milenca? 😕

@erzebet2 aj mne sa rozprudila krv v žilách ked som ho teraz tak zbadala 😝

tinika
6. jan 2012

@lubenka131
V poslednom dieli vravel noro ze sa rozvadza bo agata si dakoho nasla v budapesti

ma77
6. jan 2012

@martinka1981 Presne toto aj mna naštvalo bol dohodnuty s Miškou že ju poobede niekam vezme a Ivana mu volala niekde z ulice stara sa mu o decko a on debil s Betkou v posteli 😠 a ešte sa vys...aj na pacientku 😖 nechapem sukromna klinika pride k nemu pacientka su dohodnuty a on si len tak odijde 😠 je to jedno že to bola Sona ale ked mala prist mal tam byt 😲 😝

martinka1981
6. jan 2012

@ma77 presne tak.Čo si on dovoluje neni možne 😝

mamartinka
6. jan 2012

To zas aka Zuzka bude v Panelaku ked tam ma byt je Zuzka tehotna?Cast na 19.01.

lussy23
6. jan 2012

kks aj mňa ten Spajza hnevá. Nielenže sa vykašlal na svoju pacientku, ale aj na svoju dcérku. Chúďa Miška. 😔

lussy23
6. jan 2012

a čo bude v pondelok-?

labelo
6. jan 2012

baby to ako ta exkluzivna milenka preliezla na balkon k Blicharovcom som nevidela ale je to riadna blbost,lebo si myslim,že ak byvaju oproti seba a je medzi nimi vytah, tak balkony musia byt od seba vzdialene min. 10 metrov a minule to tak aj bolo, lebo ked bol na maslakovom balkone Fedor, tak blichar na neho vykrikoval aby ho pocul,keby bol na balkone vedla neho tak nebude vykrikovat 😉

mamartinka
6. jan 2012

lussy23 Pondelok 09.01(Výnimočná situácia) Keď pani Janke vlezie do bytu nahá susedova milenka, zvyčajne prudérna domová dôverníčka sa nespráva až tak pohoršene, je totiž susedovi zaviazaná. A čo sa vlastne stalo? Keď sa Maslákova manželka Dominika nečakane vrátila domov, Nataly sa podarilo len tak-tak ujsť pred ňou k susedom cez balkón. Horšie dopadne pán Emil, ktorý zháňa šaty pre nahú krásku. V bare si pokazí dobrú povesť, keď žiada požičať dámsku bielizeň a ošatenie, čo si vysvetlia ako prejav stareckej úchylky. Ivana pri nákupoch s Miškou stratí nervy a poseká sa s Michalom. Janka to preženie s alkoholom a chce na dom inštalovať bezpečnostný kamerový systém. Utorok 10.01( Bezpečnostná kamera )Pani Janka chce dať na panelák inštalovať bezpečnostný kamerový systém a študovať videozáznamy z pohodlia svojej sedačky ako operačného strediska. Spojenca nájde v nešťastnom Jakubovi. Emil jej to vyhovára a vysvetľuje, že monitoring okolia paneláka by mal jednoznačne zhubný vplyv na súkromný život jeho obyvateľov. Východniari Monika a Fedor sa chcú zabývať v Bratislave. Jakub si dohodne rande so Silvinkou, ale v bare sa s Michalom opije skôr, než k stretnutiu dôjde. Ivana sa na Michala definitívne nahnevá a začne konať. Streda 11.01(Laura) Milan si domov prinesie bábätko - svoju dcéru Lauru. Prežije ťažkú noc a pochopí, že varovať batoľa je horšie než absolvovať brutálny žúr. Kto to slastne vzdychá v Dušanovej spálni? Soňa si užíva masáž z rúk nového barmana Zlatka. Aj Dušan chce masáž, ale to nebude možné pre zábrany maséra. Monča si hľadá prácu v Bratislave a učí sa názvy ulíc. Janka rieši preplnený kontajner. Prečo tam ľudia sypú smeti, aj keď už padajú von? Egon má nový úžasný projekt. Chce prerábať ubytovne na malometrážne byty a osloví Dušana. Ako si porozumejú? Jakub prinesie pani Janke bezpečnostnú kameru. Urazená a ponížená Ivana odchádza s kuframi zo svojho bytu a nechá tam Michala s dcérou Miškou napospas osudu - osamotených. Stvrtok 12.01(Paradox) Angie s Milanom majú doma dve deti a ani jedno nie je ich spoločné. Kutil Cinege prichádza do paneláku nainštalovať Jankinu bezpečnostnú kameru. Emil si však neželá ani kameru ani operačné stredisko vo svojom byte a preto rázne zakročí. Janka tvrdí, že nechce susedov špehovať, ale ich chrániť. Ivana odišla od Michala a s kuframi aj Terezkou sa dovalila k Alici. Michalovi s Miškou je za nimi smutno v opustenom Ivaninom byte. Fedor s Monikou nemôžu spať pre detský krik od Milana. Je tu však Imro, ktorý má naporúdzi výborný recept, ako dôkladne uťahať dieťa, aby sa konečne unavilo a zaspalo.

lubenka131
6. jan 2012

@labelo no sak toto som pisala vyssie ze ci uz namraza zmizla z balkonu ked preliezala.... 😲
inak preco nedaju znova piatky panelak sak nebol asi kvoli sledovanosti ked davali lets dance ci?
@tinika aha tak to som asi prepocula 😀
@ma77 a sona tam bola kvoli comu vlastne objednana?chcu skusat zas s dudkom ci?

labelo
6. jan 2012

lubenka131
ale ona nemala kam preliezt lebo vedla ziaden balkon nie je

mamartinka
6. jan 2012

16.01 Pondelok(Ivana tu už nebýva)Jakub zistí, že Ivana odišla z domu. Ako to dopadne, keď Jančovci varujú Mišku? Dievčatko si z návštevy u susedov odnesie plno pikošiek. Soňa sa necíti na pestúnsku starostlivosť. Ria si po svoje dieťa k Milanovi stále nechodí. Pani Janka už prestáva znášať detský plač od susedov. Angie varuje malú Lauru a zisťuje, že aj ona chce dieťa. Prichádza Ria. Zoberie si dieťa? Alica potrebuje trochu viac životného priestoru. Michal vysvetľuje Betke, prečo musí u nej obmedziť svoje návštevy. Kutil Cinege má fušku – inštaluje bezpečnostnú kameru na panelák. Sestra Klárika obdaruje doktora Matúša. Východniari Fedor a Monika sa chcú v Bratislave zabývať a hľadajú prácu. Monča má perfektný nápad, bude dílerka! Milan získa tip na maséra. Je barman a masér Zlatko gej? 17.01 Utorok-(Ukradli Kameru) Pani Janka monitoruje dianie pred panelákom snímané bezpečnostnou kamerou, ale v tme nič nevidí. Musí ešte dať namontovať svetlo na fotobunku, veď kriminalita kulminuje práve v noci! Ako na kameru zareaguje Maslák? Domču znepokojuje manželovo správanie. Angie odmieta varovať malú Lauru ešte ďalší týždeň. Pomôže jej mama? Michal obviňuje Jakuba. Kto z nich má o Ivanu úprimný záujem? Fedor si požičiava peniaze od Dušana. Kutil Cinege opravuje robota. Jakub odvedie dcéru Terezku k Ivane, ktorá sa prechodne udomácnila u Alici. Malá Miška ostala s Michalom v Ivaninom byte sama a plače. Deti sú odlúčené. Kedy sa Miška s Terezku znova stretnú? 18.01 Streda-(Posadnuta Janka) Kto ukradol kameru? Emil odhalí zlodeja. Janka chce výstup z bezpečnostnej kamery nahrávať. Obyčajný rekordér jej nepostačí, musí mať výkonný server. A k nemu ešte aj osvetlenie na fotobunku. Pán Emil je presvedčený, že jeho manželka je posadnutá a celkom vážne uvažuje o odbornej terapii... Pôjde Ivana domov? Ivana adresuje Michalovi množstvo výčitiek. Dušan sa dobre zabáva. Monča bude dílerka! Chystá sa predávať tovar a nacvičuje si reč a gestá ako z teleshoppingu. Kto bude jej prvou obeťou? Alica odhovára Jakuba od Ivany. S Laurou treba ísť na očkovanie. Udobrí sa Angie s Dominikou? Doktor Matúš konečne pochopí, čo sa okolo neho deje. 19.01 Stvrtok-(Dilerka Monca) Angiina mama je zúfalá, podľahla nákupnej horúčke. Stala sa prvou Mončinou obeťou. Milan chce dílerke vrátiť tovar a vymámiť od nej vyplatené peniaze. Cinege s Jakubom znova montujú bezpečnostnú kameru a dokonca si potykajú. Maslák nemá čas na Nataly. Doktor Matúš prezradí Klárike polovičku tajomstva. Maslák varuje svojich podriadených, Angie varuje Mirku v bare. Laura má horúčku, Milan s Angie sú zúfalí. Je Zuzka tehotná? Miška sa nechce nikdy vydávať. Ivana sa definitívne rozhodla.

eva7780
6. jan 2012

@mamartinka chudak Emil,aj tak neviem naco bude poziciavat damsku bielizen ked Nataly mala na sebe o.i.aj silonky 😅 a ak som si vsimla aj nieco pod zupanom ,pulover ci co

eva7780
6. jan 2012

@lubenka131 asi na kontrole po tom,co prisla o dieta

lolitka25
6. jan 2012

@mamartinka aka zuzka? o kom sa v poslednej vete pise, ci je tehotny?

mamartinka
6. jan 2012

@lolitka25 no to neviem ani ja. 😉

lussy23
6. jan 2012

@mamartinka som zvedavá, kto je tá Zuzka.

silvia1983
6. jan 2012

zase ide silvestrovsky panelak 😨

eva7780
7. jan 2012

Zuzka nebola náhodou Patova frajerka ešte pred Miou?Možno si Pato "šmykol",ked išiel na intrák

lubenka131
7. jan 2012

@silvia1983 myslíš na joj plus že?ja som tiež včera nadavala ze hlavne ze je 6.1 😀

@eva7780 pato mal pred miou marcelu a este pred nou zuzku-inak keby bola znova ona tehotná to by už fakt posrali,už to naozaj moc pletú a preháňajú!inak zaujímavé že pomaly s každou s ktorou chodil sa rozišiel že sme ani nevedeli.veď s tou macou som si ani nevšimla kedy sa rozišli stále tam riešili jej prsia a zrazu už nebola..z miou zas neviem ako sa stihli rozist,ved dosla za nim ze uz nie je tehotna a od vtedy tam nebola ci? 😔