Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

leninka75
26. feb 2009

baby ja som to včera presaplááááááááááááááá.......ešteže si vás môžem prečítať..........egyptanka, svätá pravda!!!

leninka75
26. feb 2009

oprava- prespalááááááááááááá

mikalove
26. feb 2009

betka prečo bonzla karola,že sa zapozeral do martiny?hlavna vec ža tam chce zostať....karol na letisku 😀 ,pobozkal ju takym slintákom ako 15-ročny 😀 michalovi nerozumiem čo chce,príde za kubom ako naj. kamarat a potom sa pýta jeho ženy či s ním nechce spať...keby to nebol maslák tak by hned povedal,že s nou nespal,ale možno nas prekvapia...a brychtová v uputavke...som zvedavá 😅

vevusiatko
26. feb 2009

Baby pekne zhrnute....Mne aj Ivana aj Angie bli sympaticke ale tou pracou ma vytacaju....Ja tiez nie som proti ked mi niekto malu postrazi ale chodit do roboty a kaslat na dieta to dokaze iba sebecka krava.....Nic nepoviem ked niet ineho vychodiska alebo po urcitej dobe...Ale podla mna nie zo srandy je materska 3 roky 🙂

mirela
26. feb 2009

trefna bola hlaska Agaty, ze zrejme Milan chodi s Luciou zo zufalstva, ze sa k sebe vôbec nehodia 😀

liliandax
26. feb 2009

no podla mna, otcom vivien maslak nebude 😒

mikalove
26. feb 2009

agáta si asi ešte u milana fandí 😀

hasleerka
26. feb 2009

no ja prísť po dvoch mesiacoch z umelého spánku, tak mám luky vkuse pri sebe a nie sa hrabať medzi ľudí

liliandax, tiež myslím že to natahujú ako gumu a že maslák otcom nebude

aj tak nemajú chybu blichárovci, ale je pravda že protiklady sa pritahujú a ony tak spolu dlho vydržali .... len ked začal piť tú whisky, či mu bude stačiť 25e na týždeň 🙂

hasleerka
26. feb 2009

a ešte brychtová mi vôbec nesedí na kordiakovu sestru 😝

mikalove
26. feb 2009

dne ss sa hadam dozvieme či je vivien maslakova,dufam,že to nebudú naťahovať na tri časti

melory
26. feb 2009

brychtova dlho nebola, asi nemala dobry ohlas.

mamartinka
26. feb 2009

ozaj baby a kde sa podela Agatina sestra?uz tam dlho nehra?

lekno
26. feb 2009

Zdar ženy! 😀
Ja som už veru aj na Brychtovú zabudla, že tam vôbec hrala a oni ju tam zasa pichnú 😖
Som dnes zvedavá, čo odpovie Maslák Kordiakovi, ale najviac sa teším na to, keď strčí kubo Vierku do kúpelne a vtrhne tam mamička 😀 ˇˇCi ju objaví a ako si to zasa vysvetlí 😅

maruschka
26. feb 2009

po dlhom čase znova píšem sem do témy o Paneláku...ááááale som vytočná z tej Betky-tá čo tam špekuluje a žaluje??Ja sa čudujem, že ju tam nechajú vôbec bývať..A že taká hlupaňa vôbec existuje-aj keď len v Paneláku..
Ja mám z nej už totálny infarkt, ešte len tam vidím behať niečo v zelenom-lebo ona tuším inú farbu ani nenosí..

A Michal ma riadne sklamal..Tak v byte hrá hrozne ukrivdeného, aj v práci-/pomaly mu tam tá vtieravá sestrička sedí na kolenách a ľutuje ho, akoby ani nič iné nemali na práci v nemocnici/a hneď ako vylezie z bytu, tak tam balí tú arogantnú Ivanu..Myslím, že tam sa ten dej ešte riadne zamotá..Aj som dúfala, že by sa znova so Zuzanou mohli dať dokopy, ale podľa mňa radšej nie, lebo je blbý.. 🙄

Karol ma sklamal tiež, pripadá mi ako 6 ročný chlapec, ktorý nevie, kde je jeho miesto a nestojí si ani za jedným svojim rozhodnutím. 🙄

A Brychtová-kapitola sama o sebe, tá čo tam robi??Už si nemá kde zarobiť, tak ju strčili do Paneláka..Tie jej 2 minútové občasné vstupy sú o ničom,,,ešteže poštára Jana nedovliekla so sebou, inak by som sa popučila od smiechu...

mamartinka
26. feb 2009

no kdeze sme panelacky?dnes sa nepozera?no co hovorite na Emila?ze Emanuel potom rudolf na toho Balazika.no a ten Kubko s tou Vierkou a mamickou.no som sa sulala.bomba.a Kordiak nema moc rad sestru co?a Karci dobre Angie radi.krava naco sa hrnie do prace.takeho krasneho drobecka a ona chce pracovat.joj co by som ja a takeho drobca dala.no zatial sa mi dnesny diel paci.

nnikka
26. feb 2009

niet o com dnes to bola nuda.... uz boli aj lepsie casti 😉

maruschka
26. feb 2009

Pán Emil je dnes nejaký chaotický 😀 A tá Brychtová-asi ju nedokážem stráviť a som na ňu alergická..

Ale Zuzana sa nezdá, čo?Keby bola taká ostrá aj pri Michalovi, možno sa nemuseli rozviesť 😕 😕

nnikka
26. feb 2009

Angelika nema chybu 😀

rejocka
26. feb 2009

🙂 No Angelika bola dobrá-sama sa vyhecuje 😀 ,ale dobre,že jej Lucia spravila jasno,však Imro by sa pomaly ale isto zbláznil 🙂 Ale ten Karol na tom letisku to čo?Ale aj Martina k nemu niečo cíti-Karol sa s Angy odsudzili a tá Kordiakova sestra 😠 ,mne sa ráta Peter,aj ja by som od neho prijala lúpačky 😅

hasleerka
27. feb 2009

som si opäť kukla ten karolov bozk, no hroza ... tiež sa mohol lepšie snažiť ... už má pocit že sú všetci trapní, najlepší je emilko

leninka75
27. feb 2009

akože nebolo o čom.........a tá luciina hláška, že sa vyspala s kordiakom zo "zúfalstva" lebo už 2 mesiace nikoho nemala...........ale strúha riadnu macherku!!!, prečo potom do kelu žiarlila na každú babu, s ktorou videla milanka....... a zuzana sa prečo učila anglinu, keď sa teda dohovorí, koľkými to? tuším tromi svetovými jazykmi.....čo to bolo za chlápka na konci v zuzaniných dverách?????

adulka55
27. feb 2009

Pridám svoj názor o tej puse (martina a karol) to bolo ako by jej pristála mokrá handra na tvári, no fuuuuuuuuuuuj ☹

katy2
27. feb 2009

ten chlap, co prisiel k zuzane bol jej otec 😕

hasleerka
27. feb 2009

no ja si tiež myslím že to je zuzanin otec ... nebol tam už náhodou niekedy v zábere?

katy2
27. feb 2009

niekde som citala, ze sa ma objavit zuzanin otec

claudinka
27. feb 2009

ja uz to asi prestanem kukavat, sak to su cim dalej, tym vymyslenejsie absurdnosti 😒 😒

lekno
27. feb 2009

Hej, mal by to byť jej otec 😉
Tá brychtová to teda hrala... 🙄 A najlepšie sa tváril Milan, keď k nemu dohrnula 😅

zuzitka
27. feb 2009

no brychtova ..... to je herecka 😝

lekno
27. feb 2009

Dosť, čo ju má málokto rád a ešte takú priblblú úlohu jej dali 😝

zuzitka
27. feb 2009

ved to, nieze by sa ukazala v lepsom svetle .... taku trapku hraje 😝