Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamutka
12. máj 2010

baby co sledujete panelak pravidelne, nieco mi uslo? ta Angie - co jej ukradli to auto od MIlana ci co? ide mi strasne na nervy, teraz robi chuderu zo seba, ze co bude robit, ved nech preda auto a ma kopu penazi, ma byt na tretom, rodicov v meste a ona je zorvna ta, co nema kam ist a z coho zit? no hroznu chuderu z nej robia uz....

monicka101210
12. máj 2010

mamutka presne ta angie!!!!!

monkula
12. máj 2010

mamutak, trefa... Juuj, ja ju taak nemusím... tie ksichty čo strúha, a že čo budem robiť... čo budem robiť... Má byt, auto, tak predám a kúpim si garzónku, na Vinohradoch majú za 50 000 evri... 😀

hasleerka
12. máj 2010

nesledujem už moc panelák ... ale včera som chvíľu pozerala a kukám že angie aká chuderka ... a kde zmizol Milan???

mamutka
12. máj 2010

takze nie som sama vysadena na tu cicku zmalovanu 😀 predtym to bola taka normal baba, teraz sa vecne ligoce a vlasy prehadzuje akoby na diskoteke zila, dieta vesa na krk rodicom ci Milanovi a len bedaka chudatenko...
pre mna su naj Blicharovci a potom ten somar Dusanko a partia okolo neho, aj ked sa mi nepaci co robi, ale tie komenty...
no a Julka, ta ked uz prehovori, tak to stoji za to 🙂

labelo
12. máj 2010

no to s tou Angie je fakt pritiahnute za vlasy 😒 chudera ma strach ako bude zit,ved pracuje v bare a este ma peniaze aj s najmu za byt,tak musi mat nasetrenych penazi dost a prinajhorsom moze ist byvat k rodicom...
a to som vcera kukala,ked sa jej Milanov otec pytal,ze ci jej nebolo nieco podozrive,ked Milan predava auta,to musela byt riadne slepa ked si nevsimla,ze by jej predal auto 😒

mamartinka
12. máj 2010

Inak Nika bude chciet od Jakuba telefonne cislo na Bajzu.Dovie preco.

salma22
12. máj 2010

Ale asi aj milanov oco ma nejake problemy, ked byt si chce prepisat na seba, alebo je pomstichtivy ,ked chce Angie vyhnat s toho bytu. A kedy uz bude cast ked jakub zisti pravdu?neviem sa dockat dufam ze jej da do tela mali sa rozviest uz predtym 😠

lussy23
12. máj 2010

Pekne. Ivana je k Alici úprimná.. Podľa mňa by mala byť úprimná k niekomu inému. ☹ Ach, keby tak tá Alica klopala u Švehlovcov, ako by sa Kubo zatváril?

Ach, sorry, že tu takto píšem, ale ja mám proste KUBKA rada. 😉

lussy23
12. máj 2010

Pondelok ,24.mája - Husté reči:
Ivana vyčíta Jakubovi, že je na ňu príliš mäkký. Nika sa stretne s jakubom a žiada od neho čísla na Michala.
Utorok, 25 máj - Záťah:
V paneláku sa strhne bitka! Lucka to myslí s frajerom smrteľne vážne. Filipova mama je zásadne proti tomu, abyjej syn býval s Máriou.
Streda,26.mája - Frajer:
Ivana oznámi Jakubovi, že o Michalovi nechce ani počuť(asi ich nachytal. yes!) medzi Jarmilou a Agátou to začína iskriť(ktovie ako to myslia)
Štvrtok, 27.mája- Potvora:
Švehlovci využívajú plodné dni. Agátin otec sa chce nasťahovať späť k nej. Angie prišla k rodičom pre cestovný pas.

lussy23
12. máj 2010

Práve so msa v prominovinách dozvedela, že Angelika je dcérou tv hlásateľky.

dajna11
12. máj 2010

bože aj ja som včera kukala ako puk že čo tá angie narieka......ktorá rozvedena si tak žije?má autisko,byt,prácu....ktorá po rozvode je na tom tak?a len ako bude žiť!!!nuž nasadila si s milankom vysoký štandart.

norikk
12. máj 2010

no ta alica je hrozna 😀

mamartinka
12. máj 2010

Tak Agatka uz ma mravce 😀 U koho este neboli?

mamartinka
12. máj 2010

Co bolo dnes?Zhrnie niekto?Som videla akurat ze Blicharovci boli dobry.Emil tusim hral neake divadielko z figurkami.

alica007
13. máj 2010

mravce nemali este zdena a nika.

siouxsie
13. máj 2010

alica007 - nerozoberal vcera nahodou Emil svoju konspiracnu teoriu, ze tie zaby si pritomnost mravcov mozno nevsimli? by som sa ani velmi necudovala. ktovie, ci tam vobec maju nieco vabne na jedenie, do coho by im tie mravce isli.

zuzitka
13. máj 2010

hej, emil sa čudoval, že prečo agáte došli mravce tak neskoro ... podla jeho výpočtov mali dojsť skorej .... asi sa zdržali u tých báb na 3.poschodí

emilko kúpil nový väčší televízor a nevedel ho naladiť, asi preto to divadielko ... 😀

michal bajza s fábrym si skočili do úsmevu, pobili sa u betky v kancli .... kvôli tomu, že vraj má fábry malého vtáka 😅

zuzitka
13. máj 2010

tá alica .... soni ... že čo si mi kúpila na narodky? môžem ísť dalej?
soňa: ani omylom!
dušan: čo sa to tu deje?
alica: dušinko, ako si mi chýbal ... a vrhla sa mu okolo krku ..... 😝 😝

zuzitka
13. máj 2010

soňa: pošli ju domov!
dušan: ved ju ani taxikár nevezme do auta
soňa: no snad tu nebude spať?
alica: ved by to nebolo prvýkrát, však duško 😀 😀 😀 .... jeeej, ty tak krásne voniaš, ty si čerstvo oholený ... a išla ho cmukať 😀 😀 😀

no hotovo, soňa skoro vybuchla 😝 😝

lussy23
13. máj 2010

Zuzitka 😀 😀 😀 😀 To bolo vtipné.. Už sa teším na to, ako si to kuknm(mám to nahrané)
Ach, neviem, prečo ,ale ja si furt mýlim Fábryho s Filipom 😀
Tie mravce už boli u Zdeny a Niky? Ako to, že si to nevšimli? Som si myslela, že budú výskať a zavolajú Paťa 😀

sharlotta
13. máj 2010

A toho Fabryho by uz konecne nemohli vyhodit z tej kliniky? Ved dobrych gynekologov je viac, nie len tento jeden. 😠

mamartinka
13. máj 2010

Dnesna cast Boris vysvetľuje Lucii, prečo nie je boháčom. Doktor Tibor Fábry chce od Ivany kontakt na Jakuba. Imro doniesol Angelike darček.

mamartinka
13. máj 2010

No dnes to bude dobre pozeram.Som zvedava naco bude chciet Fabry kontakt na Jakuba.Zeby mu chcel povedat o Ivane a Mizovi? 😕

eva7780
13. máj 2010

nechapem,preco to ako otehu Maria,neriesi sama,ale spolieha sa na Michala,potom sa nedivim,ze si vsetci myslia,ze on je otec 🤐 🤐 🤐

salma22
13. máj 2010

uz to tam asi bude o Svehlovej a Bajzovy xi xi xi 😀 no dufam ze to nezahovoria 😠 uz ma potom s toho picne 🙄 hm hm a Imro starej dal tiez dobre.....ako sa zlakli obe ha ha no uvidime co bude zajtra 😒 hadam sa dovolenku nevyberu so starou....maly by brat ohlad aj na maleho ked ma rad Janet 🙂 a dnes sa mi pacil aj oco Angie ako mu utal jednu 😀

mamartinka
13. máj 2010

Co bolo dnes?Idem pozret archiv.