Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monkula
28. máj 2008

vesi už som si všimla,ako sa Karol trasie, a ako nechutne furt fučí, 😝 😠

drnda1
28. máj 2008

ja mám taký ôpocit, akoby sa raz švehlová mala dat dokopy s milanom kordiakom... myslela som, že agáta so švehlom, ale kedže končí, tak to už asi nestihne... 😝
mne sa vždy zdala ako najslabší článok v seriály...

vesi
28. máj 2008

moni 😀 ä
drnda, mňa napadlo to isté, že rozvod bude u švehlovcov a a že sa ivanka dá do kopy s kordiakom. a že bajzovci odhalia slizkého miloša 😠

minkak
28. máj 2008

drnda a vesi no aj som nad tym vcera rozmyslala,ked mu povedala,ze ma nanho slabost-no ved uvidime

otrivinkajanka
29. máj 2008

no baby vy to tu teda parujete,ze svehlova a kordiak 😀 to by bol uz len parik 😀 a vcera ta nitsnajderka ake mala nervy na tu nevestu som sa pobavila

benitas
29. máj 2008

Ja tiez dufam, ze Bajzovci odhalia falosneho Milosa!!! Drzim im palce, aj ked mali problemy, ich manzelstvu fandim.
Ivanka + Kordiak 😀 😀 😀

xena22
29. máj 2008

A mozno sa rozvedu Blicharovci a stary sa da dokopy s Jarmilkou 😀

bibianna
29. máj 2008

Včera ako sa Kordiak správal k tej žene čo s ňou spal, bezcitný, išlo len o sex a ako ju vyhodil.

leva
29. máj 2008

Ta Michaela je riadna mrcha,ja na mieste Zuzany jej este prida zopar faciek,normalne ma rozculila falošnica jedna a ten slizak Milos by si tiez zasluzil,inak hrozne rozprava ,je to take smiesne ako keby sa ucil po slovensky.

womenne
29. máj 2008

no teda akuratne pozeram opakovanie ta Michaela je poriadna mrcha,tento serial je fakt super najlepši čo naše slovenske hlavičky vymysleli.

vesi
29. máj 2008

xena 😀 😀 😀

náhodou, kordiak by potreboval ženu, čo má vlaestný rozum a je tak trochu mrcha a švehlovej by bodol chlap, čo by ju krotil 😀 😀

leva
29. máj 2008

Inak chuda baba,aka bude vyhukana,ked ju kordiak pretoto a posle domov 😀

penelope10
29. máj 2008

ahojte, co hovorite na amy - english speaking 😎
blicharova zena je z nej riadne vypatlana co... najlepsie ako na nu dorazne hovorila po slovensky...a divila sa ze jej nerozumie...
by the way ta stara mi uz lezie na nervy 😒

penelope10
29. máj 2008

a nechapem preco lutujete tu babu na 1 noc...
podla mna cakat neico viac po takom rychlom spade je riadne naivne 😀
ale mohol ju vyhodit aj slusnejsie 😅

leva
29. máj 2008

ja nelutujem,ja len ze aka ostala vyhorana,ze urcite to necakala.

vesi
29. máj 2008

ale ked sa to tak vezme, tak čo čakala? išla s cudzím ožratým chlapom do postele...

bibianna
29. máj 2008

no čo poviete na dnešnú časť?

dadulka19
29. máj 2008

no,dnes tam konečne aj pravda padla a Miloš dúfam v ďalšej časti dostane do zubov 😀

bibianna
29. máj 2008

to by som aj ja bola rada, bola som rada, keď Michaela povedala pravdu.

jerryjanka
29. máj 2008

juj baby len aby to potvrdila miša aj pred zuzou a nezačala zasa klamať 😀

bibianna
29. máj 2008

Myslím že to potvrdí, v ukážke bolo, ako dohováral Michal tomu Milošovi.

mamartinka
29. máj 2008

baby ak si nahodyte na tv teletext a program joj televizie napr.zajtra tak tam sa dozviete o com bude vecer panelak.dnes sa mi pacilo ako pani janka vysvetlila neveste ten nozik.az potom jej emil povedal co to znamena.sila.

bibianna
29. máj 2008

mamartinka, našla som to, píšu už čo bude v pondelok, zaujímavé.

bibianna
29. máj 2008

Vraj Michala bude mať nehoráznu požiadavku.

minkak
29. máj 2008

fiiiha a este co pisu?

dadulka19
29. máj 2008

chcete fakt vedieť,čo bude ďalej????...tak:Milan skolabuje,Švehlovci sa hádajú kvôli menu potomka,Angie sa dozvie,kto je otcom jej dieťaťa,sestrička Michaela žiada Bajzu,aby zákrok vykonal on,Kordiak má nejaký zoznam a má tam meno Zuzana B.(žeby Bajzica?),Jarmilin stav je vážny....tak toť budúci týždeň....... 🙂 ...a neublížte mi,že som toho moc prezradila 😀

minkak
29. máj 2008

a to vies odkial????
ja sa teda nehnevam vobec 🙂

dadulka19
29. máj 2008

mám dobrý program 😎 ...ešte viem aj ďalší týždeň,to bude zas iná motačka 😀

kosicanka1
29. máj 2008

dadulka, daj aj dalsi tyzden 😉

janka1874
29. máj 2008

šikovná dadulka tak teraz si nám to tu trošku zamotala ale aspoň máme o čom kecať teda písmenkovať 🙂