Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lunija
9. júl 2015

@mamartinka možeš mna ... 😉 😉

mamartinka
9. júl 2015

@lunija myslis do tej skupiny.Tam sa sama pridas takisto ako si sa do temy Panelak cize sem.

eva7780
10. júl 2015

@mamartinka tto uz bezi?som nepostrehla,pridam sa aj ja do temy 🙂

eva7780
10. júl 2015

@mamartinka jaj teraz som vsimla,jesen 2015 😀

mamartinka
29. okt 2016

Babyyyyyyyyyyyyyyyy v 2017 buduci rok sa nam vracia serial Panelak.Super nie? https://panelak.joj.sk/novinky/169046-najkrajsi...

besnota
29. okt 2016

@mamartinka no lepsiu radost si mi uz ani nemohla urobit 😉

mamartinka
17. nov 2016

Nový Panelák

TV JOJ
réžia: Andy Kraus (Panelák, Dvojičky, Pod povrchom, Keby bolo keby), Viktor Csudai (Dovidenia, stará mama, Vojtech), Roman Fabian (Vdova, Aféry, Dr. Ema)
žáner: rodinný seriál
hrajú: Diana Mórová, Ján Koleník, Mirka Partlová, Marián Miezga, Braňo Bystriansky, Lucia Lapišáková, Milo Kráľ, Vlado Černý, Natália Germániová, …

Dobre známy seriál Joj, no predsa bude nový. V nových častiach Paneláku, na jar 2017, sa síce vrátia viaceré známe postavy, no vlastné príbehy začnú rozvíjať najmä nové tváre, ktoré postupne prejdú do popredia. Panelák čakajú noví obyvatelia a rovnako tak upravené spracovanie. Jednotlivé epizódy sa skrátia na dĺžku okolo 30 minút, pričom už seriál nepobeží denne.

“Tak, ako všetko okolo, aj domy sa menia a náš panelák je dnes úplne iný. Zo starých usadlíkov spoznajú diváci Ivanku, ktorá najnovšie kraľuje v bare na prízemí. Zdedila ho po Jakubovi, ale s podmienkou, že spolumajiteľky budú dve. Ivana teda vedie bar s osobou, ktorú z hĺbky duše neznáša. Navyše, táto „sokyňa“ si privedie do paneláku niekoho, s kým nikto, ale naozaj nikto nerátal. V novom Paneláku sa objaví mladá i staršia rodina, byt plný mladých študentiek a všetci obyvatelia nebudú o nič menej zaujímaví, ako tí pred nimi. Diváci budú sledovať osud štvorčlennej rodiny, ktorá sa ocitá vo veľkej kríze –matka nezvláda neveru svojho manžela a stavia sa k riešeniu krízy veľmi svojsky. Každý má v konflikte svoju pravdu a ako to už býva, najviac to ovplyvní životy detí. Maslák vo svojom byte ubytuje svojho človeka, ktorý bude strážiť veľmi dôležitú osobu. Z počiatočnej nenávisti sa medzi nimi vyvinie zaujímavý vzťah. Čerstvý dôchodca má o živote penzistu inú predstavu ako jeho manželka, čo do príbehu prináša plno komických situácií. Svojský zubár si vo svojej ambulancii nedáva servítku pred ústa a bude to práve on, kto bude v paneláku hodnotiť a komentovať aktuálne spoločenské dianie na Slovensku,” píše televízia k novým častiam seriálu.

zuzkat1
17. nov 2016

No partlovu mohol tiez vyskrtnut ked uz robil skrty a krala si mohol odpustit😀

dossy
13. jan 2017

martinka daj potom vedet kedy presne zacina ...

stepanka274
16. jan 2017

Aj u nás veľké tešenie🙂

peknysen
16. jan 2017

Aj ja sa teším, videla som všetky diely. Bude mi chýbať Emilko s Jankou 😢 a Dr. Bajza /Majko Miezga, bol môj miláčik.../

hasleerka
22. jan 2017

no som zvedavá aké to bude...

mamartinka
3. feb 2017
mamartinka
12. mar 2017

Tak a je to tu.Zaciatok noveho Panelaka 29.03 a len raz do tyzdna. https://mediaboom.sk/nezaradene/oficialny-datum...

matkaasebko
29. mar 2017

Uz konecne dnes pozriem nieco v telke 🙂 sa tesim ako.male dieta

mamartinka
29. mar 2017

@matkaasebko ako sa ti pozdava zatial.Panelacky kde sme.Pozerame?

matkaasebko
29. mar 2017

@mamartinka zmiesane pocity...najviac ma zaujma koho maju chranit...a co tam robi ten sedivy myslim ze s betkou stankovou (ale neviem ci v panelaku) a kde je maslak...

mamartinka
29. mar 2017

@matkaasebko dnes idu 2 diely.Kolko to ma vlastne casti?

mamartinka
29. mar 2017

@matkaasebko ako to vlastne skoncilo naposledy.Kubka postrelily ci kde je?Uz si nepametam aky bol koniec.